Všichni proti jednomu, nebo jeden proti všem?

Místní sdružení pro SO ORP Šumperku a Zábřehu


Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, PMS Šumpersko

Pravidla fóra

Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).

  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Odpovědět
Marek.Blaha
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2017, 22:49
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: Všichni proti jednomu, nebo jeden proti všem?

Příspěvek od Marek.Blaha »

Nápodobně a klidně zveřejni co jsi mi napsal a co já tobě.
Čas jsem si taky několikrát udělal, kdy ty ne. Teď se mi ho zbytečně nechce ztrácet, mám lepší věci na práci.
Urážet dobrou a prospěšnou akci, to je buď z neznalosti, nebo nepochopení....

Nějaké chyby jsem naflakal a poučil se a dělal tak, aby jsem byl prospěšný.
Nějaké chyby jste udělali i všichni, ostatní, ale nikdy jste je nepřiznali, jen se schovávate sami za sebou. To je rozdíl. Vy jste se nepoučili.
Politika je věc špinavá, a proto, dělejme tak, aby se za nás naše děti nemusely stydět.
Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: Komise/Výbory Zábřeh

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

Jan.Bednarik píše: 02 úno 2019, 22:52
Marek.Blaha píše: 02 úno 2019, 10:08 Jane Bednaříku - navrhují slovní a písemné pokárání členů Václava Doubravy a Lubomíra Vlčka za chování neslučující se s programem a myšlenkou Pirátské strany.
Děkuji.
Marku, stále s Lubomírem Vlčkem čekáme na návrhy, kdy se s námi setkáš a prodiskutujeme situaci v Zábřehu a Šumperku. Do té doby nečekej žádné oficiální kroky.
Btw.:
Marku Blaho, stále čekáme na Vaši odpověď. My se nechceme vyhýbat, my ne ...
Marek.Blaha
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2017, 22:49
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: Všichni proti jednomu, nebo jeden proti všem?

Příspěvek od Marek.Blaha »

Já také čekal a čekal a jak jsem psal v předchozím komentáři, tak to zatím pořád platí.
Politika je věc špinavá, a proto, dělejme tak, aby se za nás naše děti nemusely stydět.
Vaclav.Doubrava
Příspěvky: 65
Registrován: 20 dub 2018, 09:25
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: MF Olk-Su 08/2019 - Schůze MS Šumpersko

Příspěvek od Vaclav.Doubrava »

Copak si s tím trolem Blahou nikdo nedokáže poradit? Pak se není čemu divit, že nejsou noví zájemci :roll:
Marek.Blaha
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2017, 22:49
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: MF Olk-Su 08/2019 - Schůze MS Šumpersko

Příspěvek od Marek.Blaha »

Vaclav.Doubrava píše: 29 črc 2019, 13:44 Copak si s tím trolem Blahou nikdo nedokáže poradit? Pak se není čemu divit, že nejsou noví zájemci :roll:
Ono se totiž skutečně není čemu divit, že se lidem nechce do tohoto pirátského pseudospolku, když vidí, jak se dokáže předseda a jeho věrní chovat k řadovým i vedoucím členům a o propagaci strany a práci raději ani nepíši.
Proto se těším na možné zařazení výše zmíněných a důležitých bodů do programu nadcházející schůze, které s tímto úzce souvisejí.
Děkuji 😉
Politika je věc špinavá, a proto, dělejme tak, aby se za nás naše děti nemusely stydět.
Marek.Blaha
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2017, 22:49
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: MF Olk-Su 08/2019 - Schůze MS Šumpersko

Příspěvek od Marek.Blaha »

Dostatečně popsané a výmluvné jsou tyto body ve všech diskuzích, které jsme zde na fóru vedli - já vs tzv. Piráti Šumpersko. Speciálně se to váže k posledním zápisům k poslední schůzi a toho co se děje za posledních pár měsíců (též popsáno v různých vláknech). Proto je na vás, abyste to probrali.
Schůze se samozřejmě nezúčastním, bylo by to schvalování vaší hry a takovou zbytečnost a ztrátu času nemám zapotřebí. Jakmile se veřejně omluvíte za své prohřešky, veřejně (stačí zde) a přestanete špinit pirátskou ideu, budu o setkání uvažovat. Útoků z vaší strany bylo dosti. Další mě už dávno nezajímá. Jen je důležité, abyste nenapachali více škody, ale to vše leží na bedrech XOLKu. Já už nemám o takovou politiku zájem. Mějte se😉
Politika je věc špinavá, a proto, dělejme tak, aby se za nás naše děti nemusely stydět.
Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: MF Olk-Su 08/2019 - Schůze MS Šumpersko

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

Marek.Blaha píše: 01 srp 2019, 13:53 Dostatečně popsané a výmluvné jsou tyto body ve všech diskuzích, které jsme zde na fóru vedly - já vs tzv. Piráti Šumpersko. Speciálně se to váže k posledním zápisům k poslední schůzi a toho co se děje za posledních pár měsíců (též popsáno v různých vláknech). Proto je na vás, abyste to probrali.
Schůze se samozřejmě nezúčastním, bylo by to schvalování vaší neférové hry a takovou zbytečnost a ztrátu času nemám zapotřebí. Jakmile se veřejně omluvíte za své prohřešky veřejně (stačí zde) a přestanete špinit pirátskou ideu, budu o setkání uvažovat. Zneužívání informací a útoků z vaší strany bylo dosti. Další mě už dávno nezajímá. Jen je důležité, abyste nenapachali více škody, ale to vše leží na bedrech XOLKu. Já už nemám zájem. Mějte se😉
Tak to snad není možný :!: :?: :!: :?:
Ty navrhneš body, které plynou z Tvých nějakých pocitů a domněnek a ani nám je osobně nevysvětlíš? Si děláš srandu? To na mě nezkoušej! Buď se k tomu KONEČNĚ postav čelem, nebo prosím neotravuj!
Končím...
Marek.Blaha
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2017, 22:49
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: MF Olk-Su 08/2019 - Schůze MS Šumpersko

Příspěvek od Marek.Blaha »

Odpovím stylem pana Lubomíra Vlčka : opět veletoče a uhýbání od témat, která jsou dávno napsaná. Posílám smajlíka :D .

P.S. Pocity a domněnky v tom vidíš jen ty. Realita je známá a x krát popsaná, že už tě hanba dávno nehoní po ulici.
Stavět se k problematice čelem bys měl hlavně ty a tvoje ovečky (ne se pokoutně domlouvat s kdekým, však víš). Ale to je jen doporučení. Mě už vaše chování nepřekvapuje a je mi to fuk.
Naposledy upravil(a) Marek.Blaha dne 01 srp 2019, 14:52, celkem upraveno 1 x.
Politika je věc špinavá, a proto, dělejme tak, aby se za nás naše děti nemusely stydět.
Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: MF Olk-Su 08/2019 - Schůze MS Šumpersko

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

PROSÍM Marka Blahu, aby nespamoval ZASE naše vlákna, která jsou určeny, dle nadpisu, k něčemu jinému.
Pokud nemáš nic k tématu vlákna, neplevel ho. Ke své prezentaci máš k dispozici vlákna jiná.
Děkuji
Marek.Blaha
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2017, 22:49
Dal poděkování: 88 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: MF Olk-Su 08/2019 - Schůze MS Šumpersko

Příspěvek od Marek.Blaha »

Jak vidíš, navrhl jsem body, které jsou stále palčivé a dosti podstatné pro pirátské fungování na Šumpersku. Jelikož vaše fungování moc pirátské není, až na ten název.
Politika je věc špinavá, a proto, dělejme tak, aby se za nás naše děti nemusely stydět.
Odpovědět

Zpět na „Šumpersko“