Nepřijetí žádosti o členství v MS Zlín

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS Zlín

Sandra
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 3
Registrován: 20 zář 2016, 06:47
Profese: právník
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Nepřijetí žádosti o členství v MS Zlín

Příspěvek od Sandra »

Zuzi, nevím jestli to bylo úplně nutné, ale ano bývalý přítel v rámci své praxe bezplatně u tvého manžela vypomáhal, já jsem však následně docházela i sama, potvrzení o praxi mám na škole doloženo. Ale to není úplně point této debaty.
Jinak nevím, kde v systému se stala chyba, ale zcela určitě jsem v roce 2016 registrována nebyla. U pirátu jsem taktéž dřív než můj manžel nebyla.

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4763
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4391 poděkování
Dostal poděkování: 3714 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nepřijetí žádosti o členství v MS Zlín

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Hele já tady fakt nechápu ty půlroční+ průtahy s přijímáním členů a kór těch, kteří se už dostali na kandidátku! Předpokládám, že kandidátka musí mít větší míru lustrace, protože tam hrozí riziko průseru. Nemluvě o tom, že se MS Zlín zřeklo lustrací kandidátek svého okresu a nechali si na triko jen tu svou, takže tomu už vůbec nerozumím. Takže si prosím všichni ten svůj alibismus strčte do kapes. Jo, kostlivci tady ale jsou a toto je prostě jen jejich důsledek a určitě za to nemůže Linda. Mají teda Slobodians pořád zájem vstoupit k Pirátům? Je PKS ochotno je přijmout pod kraj? @Sandra @Vratislav.Krejcir A laskavě se přestaňme chovat jak nějaká sekta. Jsme otevřenou stranou!

Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Zuzana.Fiserova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 158
Registrován: 31 říj 2018, 14:12
Profese: ekonom
Dal poděkování: 116 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Nepřijetí žádosti o členství v MS Zlín

Příspěvek od Zuzana.Fiserova »

Sandra píše: 02 úno 2024, 10:45

Zuzi, nevím jestli to bylo úplně nutné, ale ano bývalý přítel v rámci své praxe bezplatně u tvého manžela vypomáhal, já jsem však následně docházela i sama, potvrzení o praxi mám na škole doloženo. Ale to není úplně point této debaty.
Jinak nevím, kde v systému se stala chyba, ale zcela určitě jsem v roce 2016 registrována nebyla. U pirátu jsem taktéž dřív než můj manžel nebyla.

Ahoj Sandro,
Praxe J.Janči (jestli si pamatuji jeho jméno správně) byla placená a ty sice máš doložené razítko od manžela, ale jen proto, že ti vyšel vstříc a potvrdil ti papír, který jsi potřebovala do školy. Ale opravdu musím tlumočit znovu jeho přesvědčeni, je v jeho advokátní kanceláři jsi stabilně odbornou praxi nevykonávala.
Zuzka

Uživatelský avatar
Michal.Stepanik
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 290
Registrován: 07 srp 2018, 07:53
Profese: elektrotechnik
Bydliště: NAPAJEDLA
Dal poděkování: 704 poděkování
Dostal poděkování: 439 poděkování

Re: Nepřijetí žádosti o členství v MS Zlín

Příspěvek od Michal.Stepanik »

Žádám @Jiri.Knotek, aby zanechal svého urážlivého chování vůči jinému uživateli fóra, které jsem zaznamenal v tomtu postu viewtopic.php?p=869027#p869027

OFFTOPICPři komunikaci na všech systémech strany dodržujte Komunikační minimum

Na systémech strany se zakazuje urážet jiné

zastupitel města Napajedla, člen kontrolního výboru, člen KS Zlínský kraj
příjmy v trafikách https://nalodeni.pirati.cz/odmeny/
Odpovědět

Zpět na „Zlín“