Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Místo pro pracovní vlákna projektů, které nezastřešuje žádný stranický orgán. Pokud pro práci na projektu potřebujete založit několik vláken, založte je zde a do vnitrostranické diskuze přidejte jedno informační vlákno s odkazy.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Toto je sekce pro pracovní vlákna. Obecná diskuze bez konkrétního praktického cíle sem nepatří. Pro pracovní vlákna platí jediná podmínka: Cíl projektu musí být v souladu s Pirátskými ideály. Dodržujte prosím pravidla fóra.

Zásady moderace
  • Nepracovní vlákna budou přesunuta do Vnitrostranické diskuze.
  • Diskuze v pracovních vláknech, která nesouvisí s příslušným úkolem, bude na požádání oddělena do samostatného vlákna ve Vnitrostranické diskuzi.
  • Pokud je z procedurálních důvodů třeba vlákno zamknout, bude na požádání zamčeno. Procedurální podmínky pro zamčení vlákna určuje zakladatel vlákna v úvodním příspěvku.
  • Žádná jiná moderace nebude prováděna.
Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Dan.Lestina »

Frantisek.Navrkal píše: 17 zář 2019, 10:06 Po pátku navrhneme resortním týmům, ať to rozešlou, jak navrhuje Dan, s tím, že to pak tak předáme RP jako kombinaci textu a všech možných připomínek k němu.
Oki, dobře, díky za vyjasnění. My jsme včera se zemědělci udělali nějaký první nástřel maillistu externích lidí, kam to poslat. Neposíláme tedy dnes, rádi počkáme do pátku.

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Dan.Lestina »

Blanka.Lednicka píše: 17 zář 2019, 09:36 Když to vyjádřím, jak mi zobák narostl: Ne každý z garantů nebo poslanců, kteří se danému témat věnují, se do psaní krajského týmu zapojil, proto by asi bylo fajn jim to poslat k vyjádření za editorský tým. Ten má totiž rozhodně větší "prioritu" než jednotlivec, který je osloví se žádostí o pomoc s programem.
No, to taky, ale tak ti tak nějak šanci měli a někdo využil, někdo nevyužil. Nová žádost a deadline od editorského týmu jistě ale neuškodí, naopak, měli by to dostat oficiálně jako žádost o vyjádření.
Teď jsem myslel i na ty skutečně externí (oborové organizace, akademiky, neziskovky, kontakty ve státní správě)

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Dan.Lestina píše: 17 zář 2019, 11:48
Blanka.Lednicka píše: 17 zář 2019, 09:36 Když to vyjádřím, jak mi zobák narostl: Ne každý z garantů nebo poslanců, kteří se danému témat věnují, se do psaní krajského týmu zapojil, proto by asi bylo fajn jim to poslat k vyjádření za editorský tým. Ten má totiž rozhodně větší "prioritu" než jednotlivec, který je osloví se žádostí o pomoc s programem.
No, to taky, ale tak ti tak nějak šanci měli a někdo využil, někdo nevyužil. Nová žádost a deadline od editorského týmu jistě ale neuškodí, naopak, měli by to dostat oficiálně jako žádost o vyjádření.
Teď jsem myslel i na ty skutečně externí (oborové organizace, akademiky, neziskovky, kontakty ve státní správě)
Jasný, rozumím. Souhlasím s tím, že by měli garanti/poslanci dostat oficiální žádost o vyjádření, abychom měli jejich stanovisko.

Co se týká oponentury, já ty naše body probírala s lidmi mimo Piráty (nezisk, oborové), tak snad... :)

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Dan.Lestina »

Blanka.Lednicka píše: 17 zář 2019, 12:25 Co se týká oponentury, já ty naše body probírala s lidmi mimo Piráty (nezisk, oborové), tak snad... :)
Chvályhodné! (Přesto bych to poslal na ty odbornické maillisty, které údajně resortní týmy spravují)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvek:
Janka.Michailidu

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Dan.Lestina píše: 17 zář 2019, 14:32
Blanka.Lednicka píše: 17 zář 2019, 12:25 Co se týká oponentury, já ty naše body probírala s lidmi mimo Piráty (nezisk, oborové), tak snad... :)
Chvályhodné! (Přesto bych to poslal na ty odbornické maillisty, které údajně resortní týmy spravují)
Jsem rozhodně pro. Tak snad to není jen údajně. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Lednicka za příspěvek:
Dan.Lestina

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4046
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2917 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Martin.Smida »

a v neposledni rade by to chtelo zasah copywritera. z nekterych bodu nejsou na prvni dobrou zrejme vyhody pro obcana. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 4):
Dan.Lestina, Lenka.Kozlova, Milan.Dadourek, Jakub.Nepejchal
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Tak pomalu začínáme dnešní schůzku týmu v PiCe. Můžete se připojit přes Jitsi.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Dan.Lestina »

@Frantisek.Navrkal , @lukas.bartik , už jste si ten seznam vyřazených tezí, které ale nechceme úplně smazat, jen poslat krajům pro inspiraci k tvorbě jejich vlastních programů, někam zkopírovali, nebo stále používáme ten soubor u mě na gdrive...? https://docs.google.com/document/d/1r-r ... CFsao/edit
Právě tam totiž něco budu přidávat, tak ať se to neztratí...

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9058 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Jen bych se ráda zeptala, opravdu panuje shoda na tom, že v obecném programu nemusí být ani zmínka o kultuře?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvky (celkem 3):
Petr.Vileta, Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Dan.Lestina píše: 21 zář 2019, 18:48 @Frantisek.Navrkal , @lukas.bartik , už jste si ten seznam vyřazených tezí, které ale nechceme úplně smazat, jen poslat krajům pro inspiraci k tvorbě jejich vlastních programů, někam zkopírovali, nebo stále používáme ten soubor u mě na gdrive...? https://docs.google.com/document/d/1r-r ... CFsao/edit
Právě tam totiž něco budu přidávat, tak ať se to neztratí...
Ano, zkopírovali: https://docs.google.com/document/d/1pJv ... sp=sharing
Lenka.Kozlova píše: 21 zář 2019, 22:31 Jen bych se ráda zeptala, opravdu panuje shoda na tom, že v obecném programu nemusí být ani zmínka o kultuře?
Jsem pro to ještě probrat. Čistě pragmaticky asi nemělo smysl to v pátek hrotit; stejně jsme i tak nestihli všechno, čímž se dostávám k tomu...

... že na pondělí 23. 9. jsem svolal do velké zasedačky poslaneckého klubu (ve Sněmovně) od 10:00 do 12:00 schůzku k části programu o sociálních a zdravotních službách. Opět bude možné se připojit přes Jitsi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Dan.Lestina, Lenka.Kozlova

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Odpovědět

Zpět na „Pracovní prostor pro členské iniciativy“