Doprava, parkování, P+R aj.

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Brno

Odpovědět
Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Karel666 »

Ono je vtipne, ze problém z parkováním ve městě je, ale jaksi nechápu proč musí být dané řešení převést problém k sousedům a když už zvolil a podporuje koláčný přesun k sousedům nechápu jak může zavést zony a P+R budou stavet az potoim, pardon on kolacny rekne, ze kapacita P+R nebude nikdy ok nebo ze ODS to chce taky :D


Když použije někdo selskej rozum, tak auta dnes, třeba i elektromobil je potřeba. Parkování ve městě u nových obytných domů se dá přikázat, že ve sklepení bude (jak chodim na stavby, stavy se). U starych bytu nejsou a nebudou... Drtiva vetsina nema schopnosti a penize toto resit stavbou nových parkovacéch míst, resenim by bylo postavit "parkovaci dum, plny garazi" pro residenty a ty pak residentum rozprodat (vlastnikum bytu ne najemcum apod. s tim, že jsou součástí bytu, kdyz ne prodej tak vázaný nájem apod.)
Z ulic by zmizolo hafo aut, řešil by se skutečnej problem, žádná prokastrinace odsouvání řešení na jiné. Pak by dostali sopuhlas a podporu od lidí an cyklostezky věší zelený pásy u silnic apod. Ale proč řešit problémy jak by řešil technik z x lety praxe ve stavebnictví (inženýrských sítí), když je lepší přesunout problém dočasně k sousedovy, ale vlastní problém nevyřešit a z větší části si ho nechat stále ve čtvrti...
Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Karel666 »

Tomas.Kolacny píše: 29 kvě 2018, 13:21 A já znovu odpovídám, že ta konstrukce není relevantní. V nejbližších 10ti letech nebude dostatečná kapacita P+R, takže můžeme dopravu neřešit vůbec, nebo ji řešit nějak. Pro mě je akceptovatelné takové řešení, které je založené na relevantních datech a které má minimální negativní dopady na Brňáky, jak už jsem několikrát deklaroval.

A jak prosím konstukce květinka apod. má spojitost s tím, že ty parkoviště neexistují... Všude slyším "ti kteří jsou nákladem a ne zdrojem peněz" (a vy to tvrdíte...) budou moci parkovat na P+R, v listopadu tedy zaparkuju na jakém, když kolaudace má být 2020, 2025 apod.?

A proto se ptám "je logické zavést zony a nemít postavene parkoviště, kam odsunu ty co tam nechci v těch zonach"

Co se týká ceny parkování u nemocnic, byť jsem byl proti aktuálním ceníkům, tak se domnívám, že je lepší zaplatit 60 Kč, než nezaparkovat vůbec, pokud by tam bylo parkování zadara. (osobně bych preferoval regulaci maximální dobou zastavení).
Minulej měsíc jsem vezl otca a nebylo místo na placeném, takže argument "alespon zaparkuju za 60", zde opravím za 70, napsat lež... Já ase taky omluvil za 60 pod divadlem, že jste napsal 30, tak prosím nedělejte tu samoou chybu...

A osobně preferujete časově omezené, to myslíte vážně, když tam s ním musím celou dobu být a já tam byl 5hodin, že mě omezíte třeba 2hodinama? To už myslím asi už spíš provokujete nebo máte zdravé rodiče a ještě nemáte zkušenost, že u doktora holt starej člověk netráví 5minut jako 20cátník..., ale to bych spíše bral jako, že nejdřív se poradte než napíšte až takovej úlet...
Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Karel666 »

V novinách článek o zónách:
https://brnensky.denik.cz/zpravy_region ... 80531.html

Za vše cituju co řekl jeden starosta (řečkovic)
„Nechápu, proč město nejprve plánuje zavést omezení a teprve možná někdy v budoucnu chce budovat záchytná parkoviště,“
Zdroj: https://brnensky.denik.cz/zpravy_region ... 80531.html
Takže už mě nikdo nepřesvědčí, že Brněnští piráti na sílu přes obecný odbor zbytku Brna se podíleli z Vokřálem na něčem a jak se zdá mé výhrady měli od starostů řečené už dávno a Koláčný se zde ve vlákně tváří překvapěně a že všichni jsou šťastní... Doufám, že toto je pouze chování malé části pirátů co se dostali k moci a zdá se selhali... Alespoň z pohledu např. řečkovického starosty nebo i Medláneckého...
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3193
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3847 poděkování

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

"Na sílu jsme se podíleli"? to jako tím, jak jsem hlasoval PROTI? :D No jo no, don't feed the trolls...

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Karel666 »

Tomas.Kolacny píše: 31 kvě 2018, 19:06 "Na sílu jsme se podíleli"? to jako tím, jak jsem hlasoval PROTI? :D No jo no, don't feed the trolls...
Hmm, takže jsem našel poslední hlasování o rezidenčním parkování z 15.5.2018 a u jména Koláčný je Sdržel se, kde je tedy tvé hlasování proti?
Martin.Cezik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 22
Registrován: 28 kvě 2018, 16:39
Profese: Pracovnik IT
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Martin.Cezik »

To jako opravdu tu Tomas Kolacny takto verejne lze?

EDIT: Tak vysvetleno :)
Naposledy upravil(a) Martin.Cezik dne 04 čer 2018, 14:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3193
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3847 poděkování

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Karel666 píše: 04 čer 2018, 13:51 Hmm, takže jsem našel poslední hlasování o rezidenčním parkování z 15.5.2018 a u jména Koláčný je Sdržel se, kde je tedy tvé hlasování proti?
Bylo by fajn, kdybyste si přečetl, co to bylo za hlasování a nešířil pomluvy. ;)

Zmíněné hlasování 15. května bylo o komunikační agentuře, která bude zajišťovat informační kampaň celému projektu, nikoli projekt jako takový. PROTI jsem byl v případě hlasování o zavedení rezidentního parkování na Brně-střed, což se ale na Radě projednalo až 22. května a zápis ještě není zveřejněn. (Proti jsem byl také v případě projektu samotného někdy vloni)

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Karel666 »

To co jsem našel bylo "jenom" o agentuře, a to co bylo o schválení rezidennčího, tam jsi hlasoval proti,a le to si nezkontroluju :D

Jinak jsi proti jak píšeš? Fakt? Nebo proti druhu zonam, ale ne proti zonam? :D
Protože jsi napsal:
Rozšiřování rezidentního parkování na další oblasti na Brně-střed je plánováno na listopad letošního roku a Piráti spuštění 2. vlny v plánovaném "květinkovém" režimu dlouhodobě odmítají.
Takže tvoje slova "hlasoval jsem proti zonam", je vlastně "hlasoval jsem proti kvetinkovym zonam" :D Abych věděl, co vlastně myslíš tím proti, když jinde říkaš že proti nejseš...


A to je ukázkovej příklad proč tvoju osobu považuju za diletanta v komunikaci s věřejností, chceš něco říct, napíšeš polovinu a pak se strašně divíš, že oponent tě nechápe a píše jak může někdo psát takové věci... Já si vůbec nejsu jistek s tvojich odpovědí co jsi vlastně napsal a jeslti lžeš nebo jenom jsi opúět napsal jenom půl informace...

Minule so jsem se s tebou chytl, tak to bylo o tom, že kudy jsi chodil tu jsi vykládal jak slovo lidu je slovem božím a jsi proti přesunu nádraží a hle, hlasování koláčný pro a nikde ani řádka proč, až když jsem "nasraně psal", tak jsi uraženě napsal "přeci mě přesvědčili že nám zaplatí metro tak co piskuješ"...

P.S.1
BRNĚNSKÝM PIRÁTŮM doporučuju někoho, kdo bude koordinovat a psát výstupy, které mají hlavu a patu A HLAVNĚ PSÁT TO včas ne až se lidi nasraně ptají... A podle zkušenosti, doporučuju, ať to hlavně není Koláčnej, on na to nemá... Máte tam brejlatýho podle fotek /(google?), ten mě minule setřel ráznou informací a další dorazil, ten umí, ale Koláčnej na to že je lídr je hoooodně podprůměrnej a udělá víc škody, když teda jenom neopakuje volební hesla ...

P.S.1
Odpověď na otázku "je logické zavést zony dřív než postavit PR" neodpovíš...., holt když u tebe hlasování proti vlastně znamená, proti květinkovému, pak kdo ví co by znamenala odpověď ANO nebo NE :D
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3193
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3847 poděkování

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Karel666 píše: 05 čer 2018, 12:54 ...
Výhrady ke komunikaci zrovna od Vás jsou úsměvné.

Byl jsem proti CELÉMU projektu rezidentního parkování v předložené variantě (hlasování jsem zveřejňoval tady) a byl jsem proti zavedení všech zón v rámci 1. i 2. vlny RP na Brně-střed, hlasování dodám, až bude zveřejněn zápis. Principiálně nemám problém se zavedením zóny v oblasti městsské památkové rezervace, kam je omezen vjezd vozidel, ale další drobení Brna-střed na více zón je pro mě nepřijatelné.

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Karel666 »

Tak jsem čekal, jak to všechno dopadne z nádražím, nějak jsem v kostech cítil, že něco smrdí na tom rozhodnutí, kde ruku zvedl i Koláčný z metrem. Jinak řečeno, nechtěl jsem věřit, že ve vládě sedí až takový hlupáci co by podepsali, že někomu něco zaplatí a na druhou stranu tak nějak očekával, že dotální neschopnost v politice Koláčnýho, jak se za poslední 4 presentoval se mi potvrdí...

A co se nestalo, vláda zasedla a odhlasovala že kecy Koláčnýho o metru jsou kecy.... V tipné, je že těmito pohádkama vysvětloval změnu hlasování na poslední chvílu o přesunu a vykašlal se na měsíce slibů, že bude hlasovat jak chtějí lidi...

TAakže politiku Koláčný, mé výhrady k vaší komunikaci jsou reálné, sliboval jste lidem, že budete hlasovat jak chtějí oni, na poslední chválu jste změnil hlasování, kde jste vykládal pohádky o tom, že prý vám někdo někde slíbil metro i když všichni tvrdili co jsem mohl dohledat "to byl pouze návrh".
Zasedání vlády potvrdilo, že co jsem dohledával, tedy, že to co jste presentoval jako fakta mající odůvodnit vaši změnu z hodiny na hodinu jsou pouze návrhy...


Takže ANO stojím si na tom, že v politice za poslední 4 roky jste ukázal, že na ni nemáte a ještě, že sliby co dáváte lidem jsou pouze něco co vesele porušujete na základě pohádek...

Mám tedytakovej pocit, že všechny "zaručené informace", které se, ale nekryjí s tím co postupně o těch zónách prosakuje jsou pouze jenom kecy ježka v klecy jako o tom metru co zaplatí vláda.. Viz vaše odkazy že EXISTUJÍ P+R, ale odkazy jste dával pouze na návrhy, kde by mohli být... Takže opět ANO, říkám, že vy konkrétně kudy chodíte tudy říkáte nesmysli, vtipné je, že když projdu vyjádření vašich kolegů z Brna, alei JMK, tak takové výroky co se ukazují jako pohádky nemají, že si dávaj pozor jako komunikují a tak se divím, že zrovna někdo kdo toho není schopen je lídr...
Odpovědět

Zpět na „Brno“