Oddeleno z CF 19/2017

Vlákno pro námitky, které se týkají procedury a také pro samostatné řešení procedurálních otázek jednotlivých jednání.

Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra
  • Námitku proti proceduře lze podat, pokud nastaly při jednání okolnosti, které by mohly rozhodnutí zpochybnit.
    Námitku je třeba podat bezprostředně, který dá procedurálně hlasovat o námitce. Všechny obdobné návrhy k danému jednání se uplatní najednou.
  • Pokud je usnesení přijato i přes námitku správnosti, může se ten, kdo má hlasovací právo, obrátit na rozhodčí komisi stížností, a požadovat, aby se tato okolnost uvedla do zápisu.
  • Nevykazuje-li usnesení neodstranitelnou vadnost způsobenou absolutním nedostatkem působnosti nebo pravomoci, považuje se za přijaté a může vstoupit v platnost (čl. 6(1) a 6(4) St), což nebrání rozhodčí komisi ve vyslovení neplatnosti, pokud zjistí odstranitelnou vadnost, která by měla vliv na výsledek hlasování.
Uživatelský avatar
Zdenek.Hrib
Republikový výbor
Příspěvky: 1627
Registrován: 03 říj 2013, 09:43
Profese: konzultant
Dal poděkování: 1065 poděkování
Dostal poděkování: 3288 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oddeleno z CF 19/2017

Příspěvek od Zdenek.Hrib »

Hele, já samozřejmě chápu, že je potřeba si to nějak racionalizovat. Nicméně takhle v podstatě jen připomínáš, že máš selektivní přístup k proaktivní moderaci offtopiců od začátku rozpravy. To v podstatě jen potvrzuje můj závěr.
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oddeleno z CF 19/2017

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Ten prispevek z meho pohledu neni vubec nutne proaktivne zmoderovat, kdyby ho nekdo nahlasil, tak bych to udelala, ale ne takhle zpetne. A to nezavisle na tom, kdo ho napsal. Hledej si v tom co chces .)

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Zdenek.Hrib
Republikový výbor
Příspěvky: 1627
Registrován: 03 říj 2013, 09:43
Profese: konzultant
Dal poděkování: 1065 poděkování
Dostal poděkování: 3288 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oddeleno z CF 19/2017

Příspěvek od Zdenek.Hrib »

pro úplnost - můžu se ještě zeptat, kým byly nahlášeny ty moje příspěvky, za které jsem dostal napomenutí?
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2452
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Profese: ucitelka,psycholozka
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4813 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování

Re: Oddeleno z CF 19/2017

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Hřib se rozhodl, že mě bude šikanovat. O tom je tohle celé. Kdyby to samé napsal kdokoli jiný, je mu to jedno. Prostě udělá ze sebe klidně šaška, hlavně aby nějak vyprudil tu starou čarodějnici, co ubližuje jeho modlám. Takže doporučuju ignorovat ho, jakákoli reakce povede jen k tomu, že si najde jinou záminku.

Zajímavé je, že někdo tak okatě reagující ad hominem buzeruje předsedající kvůli údajné předpojatosti.
OFFTOPICJenže ZH si nějak nevšiml, že už mě prudili mnohem prostřelejší a zkušenější trollové... Opravdu si z něj na zadek nesednu ani se ho neleknu. Narozdíl od něho mi totiž pořád jde o věc, lidi beru podle toho, jak se k věci staví.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Nepejchalova, Rostislav.Reha
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oddeleno z CF 19/2017

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Zdenek.Hrib píše:pro úplnost - můžu se ještě zeptat, kým byly nahlášeny ty moje příspěvky, za které jsem dostal napomenutí?
Nikdo. Ale byly dost pres caru k proaktivni moderaci. Pokud tobe prijde v pohode psat do jednani pripominky tohoto typu, za ktere jsem te napomenula, asi ti doporucim par jinych lidi, se kterymi sipromluvit a postezovat si, nez vedouci AO.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Zdenek.Hrib
Republikový výbor
Příspěvky: 1627
Registrován: 03 říj 2013, 09:43
Profese: konzultant
Dal poděkování: 1065 poděkování
Dostal poděkování: 3288 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oddeleno z CF 19/2017

Příspěvek od Zdenek.Hrib »

Michaela.Skokanova píše:
Zdenek.Hrib píše:pro úplnost - můžu se ještě zeptat, kým byly nahlášeny ty moje příspěvky, za které jsem dostal napomenutí?
Nikdo. Ale byly dost pres caru k proaktivni moderaci. Pokud tobe prijde v pohode psat do jednani pripominky tohoto typu, za ktere jsem te napomenula, asi ti doporucim par jinych lidi, se kterymi sipromluvit a postezovat si, nez vedouci AO.
Hele mě to fakt takhle stačí jako jednoznačný důkaz o tom, že děláš proaktivní selektivní moderaci.

A ještě jednou pro jistotu - já opravdu nic nevyvozuji z toho, že jsi proaktivně zmoderovala můj OT (to bylo žádoucí). Vyvozuji něco z toho, že si stejně proaktivně nezmoderovala OT od LW a Rojovi si místo moderace na OT dala proaktivně lajk. Šlo mi o ověření nestrannosti.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30168 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oddeleno z CF 19/2017

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Pár poznámka:
Stěžování výš je možné a vedoucí AO asi může sáhnout k výměně předsedajícího, ale daleko větší váhu v tomto má celostátní fórum prostřednictvím procedurálních návrhů, kterými se má samořídit.
Nahlašujicí nebonzujeme - kvůli zachování atmosféry důvěry.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Rostislav.Reha, Robert.Magni

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Procedurální námitky a jednání“