Tisková zpráva - Dohodovací řízení I. - Ukončení

Moderátoři: KoKS Praha, Krajští zastupitelé, Komunální zastupitelé, Zastupitele - HMP

Uživatelský avatar
Jan.Suchanek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 115
Registrován: 15 dub 2012, 17:51
Profese: webmaster
Dal poděkování: 238 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tisková zpráva - Dohodovací řízení I. - Ukončení

Příspěvek od Jan.Suchanek »

@Martin.Muzikant proč se jede ta diskuse tady s nadpisem Tisková zpráva, proč se tohle neprobíralo normálněji po hlasování v anketě na našich schůzích? To je jen kvuli koaličním partnerům, toto varieté?

Uživatelský avatar
Martin.Muzikant
Člen KS Praha
Příspěvky: 163
Registrován: 12 kvě 2018, 13:43
Profese: Quality Manager
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tisková zpráva - Dohodovací řízení I. - Ukončení

Příspěvek od Martin.Muzikant »

Jan.Suchanek píše: 19 kvě 2021, 19:43

@Martin.Muzikant proč se jede ta diskuse tady s nadpisem Tisková zpráva proč se tohle neprobíralo normálněji po hlasování v anketě na našich schůzích? To je jen kvuli koaličním partnerům, toto varieté?

Já zde diskusi nevedu, ale jelikož mi bylo znemožněno mediálním týmem zveřejnit tiskovou zprávu na webu Piráti Praha 11, a bylo řečeno, ze ji mohu zveřejnit pouze zde, tak jsem tak učinil. A to ze jsi nevedl diskusi, tam kde mela byt vedena není ma chyba.

Uživatelský avatar
Jan.Suchanek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 115
Registrován: 15 dub 2012, 17:51
Profese: webmaster
Dal poděkování: 238 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tisková zpráva - Dohodovací řízení I. - Ukončení

Příspěvek od Jan.Suchanek »

Martin.Muzikant píše: 19 kvě 2021, 19:49
Jan.Suchanek píše: 19 kvě 2021, 19:43

@Martin.Muzikant proč se jede ta diskuse tady s nadpisem Tisková zpráva proč se tohle neprobíralo normálněji po hlasování v anketě na našich schůzích? To je jen kvuli koaličním partnerům, toto varieté?

Já zde diskusi nevedu, ale jelikož mi bylo znemožněno mediálním týmem zveřejnit tiskovou zprávu na webu Piráti Praha 11, a bylo řečeno, ze ji mohu zveřejnit pouze zde, tak jsem tak učinil. A to ze jsi nevedl diskusi, tam kde mela byt vedena není ma chyba.

Od toho ten mediální team, ale je, jinak já sem na schůzích byl a vyjadřoval se.

Uživatelský avatar
Martin.Muzikant
Člen KS Praha
Příspěvky: 163
Registrován: 12 kvě 2018, 13:43
Profese: Quality Manager
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tisková zpráva - Dohodovací řízení I. - Ukončení

Příspěvek od Martin.Muzikant »

Jan.Suchanek píše: 19 kvě 2021, 19:52
Martin.Muzikant píše: 19 kvě 2021, 19:49
Jan.Suchanek píše: 19 kvě 2021, 19:43

@Martin.Muzikant proč se jede ta diskuse tady s nadpisem Tisková zpráva proč se tohle neprobíralo normálněji po hlasování v anketě na našich schůzích? To je jen kvuli koaličním partnerům, toto varieté?

Já zde diskusi nevedu, ale jelikož mi bylo znemožněno mediálním týmem zveřejnit tiskovou zprávu na webu Piráti Praha 11, a bylo řečeno, ze ji mohu zveřejnit pouze zde, tak jsem tak učinil. A to ze jsi nevedl diskusi, tam kde mela byt vedena není ma chyba.

Od toho ten mediální team, ale je, jinak já sem na schůzích byl a vyjadřoval se.

Tak na co si stěžuješ?

Uživatelský avatar
Zuzana.Ujhelyiova
Člen KS Praha
Příspěvky: 396
Registrován: 23 led 2018, 22:59
Profese: Projektová manažerka
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 358 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tisková zpráva - Dohodovací řízení I. - Ukončení

Příspěvek od Zuzana.Ujhelyiova »

Jaroslav.Verner píše: 19 kvě 2021, 19:09

Ok, díky moc za info. V tom případě konec Zuzky ano, ale pak schválení dodatku MSkem před samotným zvolením někoho jiného. Jinak osobně pro nějaké příště doporučuju bez konkrétních jmen, ale to je takový můj osobní postřeh.

Na základě čeho je pro Tebe můj "konec" OK? Díky

Uživatelský avatar
Jaroslav.Verner
Místní předsednictvo
Příspěvky: 118
Registrován: 14 úno 2018, 23:45
Profese: Student PF UK, zastupitel MČ Praha 14
Dal poděkování: 56 poděkování
Dostal poděkování: 83 poděkování

Re: Tisková zpráva - Dohodovací řízení I. - Ukončení

Příspěvek od Jaroslav.Verner »

Zuzana.Ujhelyiova píše: 19 kvě 2021, 23:16
Jaroslav.Verner píše: 19 kvě 2021, 19:09

Ok, díky moc za info. V tom případě konec Zuzky ano, ale pak schválení dodatku MSkem před samotným zvolením někoho jiného. Jinak osobně pro nějaké příště doporučuju bez konkrétních jmen, ale to je takový můj osobní postřeh.

Na základě čeho je pro Tebe můj "konec" OK? Díky

Jak jsem psal, nechci a nebudu se k tomu vyjadřovat věcně. Mám na to svůj názor, ale Vy jste si ten další postup evidentně už rozhodli, takže si nemyslím, že můj názor by v tomhle ohledu přinesl nějaký užitek a padl na úrodnou půdu. To s tím koncem bylo myšleno v kontextu procedurální roviny tak, že ty máš možnost rezignovat kdykoliv se ti zachce, to, prosím, neber nijak špatně.

Jaroslav Verner

  1. místopředseda MS Praha 14
    jaroslav.verner@pirati.cz / 605 908 164
Uživatelský avatar
Zuzana.Boehmova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 335
Registrován: 12 čer 2018, 16:17
Profese: středoškolský pedagog
Dal poděkování: 213 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Re: Tisková zpráva - Dohodovací řízení I. - Ukončení

Příspěvek od Zuzana.Boehmova »

V návaznosti na vyhrocenou situaci ohledně dohodovacího řízení a jeho dílčímu výsledku jsem se rozhodla podat v rámci MS členský podnět, který by měl potvrdit, případně vyvrátit výsledek Dohodovacího řízení I. Osobně mi nedává smysl pokračovat v dalším jednání o dodatku, pokud nevíme, zda bude již první část dohodovacího řízení pro MS přijatelná. Pak bude dohodovací tým a koaliční partneři trávit při vyjednávání čas nad formulací dodatku, který ani nebude místním sdružením schválen a tedy nebudou jej moci členové strany podepsat.

Proto Vás prosím, byť máte na věc jiný názor a v rozpravě třeba přijdete s jinou variantou usnesení než navrhuji já, abyste podpořili tento členský podnět a mohla začít rozprava a následně i hlasování podpořených návrhů usnesení.

Odkaz na členský podnět:
viewtopic.php?f=949&p=760538#p760538

mipol
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 118
Registrován: 04 bře 2021, 17:40
Dal poděkování: 92 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: Tisková zpráva - Dohodovací řízení I. - Ukončení

Příspěvek od mipol »

IMHO konec ještě pořád určuje sama dobrovolnou rezignací nebo hlasováním většiny zastupitelstva, nikoli zákulisními nebo koaličními dohodami.

Uživatelský avatar
Jan.Suchanek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 115
Registrován: 15 dub 2012, 17:51
Profese: webmaster
Dal poděkování: 238 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tisková zpráva - Dohodovací řízení I. - Ukončení

Příspěvek od Jan.Suchanek »

Tak jak, máme tah na branku nebo celá šaráda vyšuměla?

Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Praha 11“