Volba předsednictva MS Plzeň 2020-2022

Moderátoři: PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje tehdy, pokud se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - PlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
Uživatelský avatar
Frantisek.Hagara
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 250
Registrován: 07 říj 2016, 22:10
Bydliště: Plzeň 1
Dal poděkování: 601 poděkování
Dostal poděkování: 348 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň 2020-2022

Příspěvek od Frantisek.Hagara »

Ahoj,

chtěl bych se tímto, byť na poslední chvíli, přihlásit do volby místopředsedy.

Jako místopředseda bych chtěl pomáhat předsedkyni s fungováním místního sdružení, pořádáním akcí, administrativou a podobně. Chci přispět k zatraktivnění schůzí, většímu zapojení členů a obecně k tomu, aby místní sdružení perfektně fungovalo. Když vidím přihlášené kandidáty na místopředsedy, jsem nadšen, že se nám rýsuje moc pěkný dream team a já bych byl velice rád jeho součástí a přiložil ruku k dílu.

Můj profil: https://lide.pirati.cz/personProfile/1695/

mail: frantisek.hagara@pirati.czOFFTOPIC Děda kouká z okna paneláku a říká: „Ti studenti jsou dneska tak chudý, že kouřej jednu cigaretu v pěti lidech a ještě se tomu smějou.“

anon268
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 20 lis 2017, 22:30
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 429 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň 2020-2022

Příspěvek od anon268 »

Když vidím tuhle TOP sestavu budoucích místopředsedů MS Plzeň tak z toho mám velkou radost! Super! Filip
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 758
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1337 poděkování
Dostal poděkování: 919 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň 2020-2022

Příspěvek od Michal.Ertl »

Vážení členové MS Plzeň,
na žádost předsedkyně @Magda.Dankova přebírám moderaci tohoto jednání.

Registruji kandidáty chronologicky na pozici místopředsedy MS Plzeň, kteří mají aktualizovaný profil a ověřené členství na https://lide.pirati.cz/, uvedli kandidátskou řeč a získalí podporu skupiny členů . Skupina členů je v současné době 5 členů (započítává se i hlas kandidáta) :
Oznámení moderátora:
Olga Sejrková @Olga.Sejrkova - kandidátská řeč
získala podporu skupiny členů OFFTOPIC Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Sejrkova za příspěvky (celkem 8):
Pavel.Sramek, Frantisek.Hagara, Jiri.Rezek, Martin.Holzman, Petr.Vileta, Michal.Ertl, Filip.Sequens, Monika.Soukupova


Roman Sedláček @Roman.Sedlacek - kandidátská řeč
získal podporu skupiny členů OFFTOPICTito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Sedlacek za příspěvky (celkem 10):
Martin.Holzman, Pavel.Sramek, Jiri.Rezek, Petr.Vileta, Frantisek.Hagara, Olga.Sejrkova, Michal.Ertl, Pavel.Bosak, Filip.Sequens, Milan.Chaloupka


Marek Habruň @Marek.Habrun - kandidátská řeč
získal podporu skupiny členů OFFTOPIC Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Habrun za příspěvky (celkem 10):
Frantisek.Hagara, Olga.Sejrkova, Jiri.Rezek, Roman.Sedlacek, Petr.Vileta, Pavel.Sramek, Michal.Ertl, Pavel.Bosak, Filip.Sequens, Milan.Chaloupka


Radek Krečí @Radek.Krejci - kandidátská řeč
získal podporu skupiny členů OFFTOPIC
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Krejci za příspěvky (celkem 10):
Olga.Sejrkova, Jiri.Rezek, Frantisek.Hagara, Roman.Sedlacek, Petr.Vileta, Pavel.Sramek, Michal.Ertl, Pavel.Bosak, Filip.Sequens, Milan.Chaloupka


František Hagara @Frantisek.Hagara - kandidátská řeč
získal podporu skupiny členů OFFTOPIC Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Hagara za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Rezek, Filip.Sequens, Magda.Dankova


Michal Hermann @Michal.Hermann - kandidátská řeč
získal podporu skupiny členů OFFTOPICTito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Hermann za příspěvky (celkem 5):
Petr.Vileta, Pavel.Sramek, Jiri.Rezek, Filip.Sequens, Radek.Krejci
Všechny požadavky splněny kromě nedokončeného požadavku na ověření u Radka Krejčího a to chybou technického prostředku a né Radka. Ověření jsme provedli s Koks manuálně.
ime
608 473 460
WhatsApp
Uživatelský avatar
Roman.Sedlacek
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 54
Registrován: 06 čer 2017, 21:13
Profese: grafik
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 249 poděkování
Dostal poděkování: 120 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Plzeň 2020-2022

Příspěvek od Roman.Sedlacek »

Roman.Sedlacek píše: 05 led 2021, 12:55 A zcela oficiálně: přijímám nominaci na posledního mistopredsedu MS Plzeň. Domnívám se, že díky svým zkušenostem z reklamy, pořádání akcí i tvorby a správy webů budu nezanedbatelnou posilou vedení MS především v provozní a organizační stránce. Nemám potřebu se příliš politicky angažovat, ale chci přispět k tomu, aby MS Plzeň bylo nejznámější a nejlépe fungující "pirátskou partičkou" široko daleko.
A tady je odkaz na můj aktuální profil: https://lide.pirati.cz/personProfile/304/

A tady je odkaz na můj další profil, který ale nemám na svědomí já a nevím, jak ho upravit: https://www.pirati.cz/lide/roman-sedlacek/
A tady je odkaz na můj další profil, který mám na svědomí já, ale nedělal jsem ho a opět nevím, jak ho upravit: https://wiki.pirati.cz/lide/roman_sedlacek

Takže bych jako místopředseda taky chtěl "zařídit", aby každý Pirát měl jen jeden profil a měl ho pod svou kontrolou.
Michal.Hermann
Příspěvky: 36
Registrován: 12 lis 2018, 17:28
Profese: projektant dopravy
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 46 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň 2020-2022

Příspěvek od Michal.Hermann »

Michal.Hermann píše: 14 led 2021, 21:10
Pavel.Sramek píše: 06 led 2021, 20:24 Dovolím si ještě vyzvat a nominovat do volby @Michal.Hermann.
Michal má rozumné názory a má i přehled vnitřního fungování našeho města. Neměl sice moc přiležitostí se v poslední době projevit a toto by byla přiležitost ukázat, co v něj je. ;-)

Chápu, že je to má pátá nominace na maximálně čtyři volená místa, ale je záměr.
Jednak bychom tímto měli volbu jak se patří.
Za druhé, je vždycky lepší mít zvoleného i náhradníka.
Děkuji za nominaci, přijímám ji. Chtěl bych zkusit pozměnit (snad zlepšit) formu komunikace v MS Plzeň tak, aby se stala atraktivnější a dostupnější i pro ty členy, kteří nemají prostor si udržovat přehled o veškerém politickém dění v Plzni (sledování přenosů z jednotlivých zastupitelstev, hledání a pročítání zápisů), ale přesto se chtějí podílet na fungující místní organizaci, zůstat ve všeobecném přehledu o dění v Plzni a také přispět svým názorem do vínku. O to se budu snažit, i když zvolen nebudu. :-)
Ještě přikládám odkaz na můj aktuální profil: https://lide.pirati.cz/personProfile/1177/#
Uživatelský avatar
Radek.Krejci
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 97
Registrován: 12 zář 2015, 11:32
Profese: IT konzultant
Dal poděkování: 148 poděkování
Dostal poděkování: 215 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň 2020-2022

Příspěvek od Radek.Krejci »

Radek.Krejci píše: 06 led 2021, 00:07
Pavel.Sramek píše: 04 led 2021, 18:21 Chtěl bych dále nominovat @Radek.Krejci na místopředsedu MS Plzeň.

Radek je pro mě člověkem se silným sociálním cítěním, který přináší do týmu pohodu, klid a nadhled na témata, který může většina přehlédnout.
Myslím si, že by byl dobrým členem týmu místního předsednictva.
Děkuji Pavlovi za nominaci na místopředsedu MS Plzeň, které si vážím a přijímám ji.

Jako místopředseda bych se chtěl zasadit o co největší aktivizaci členů a příznivců do kampaní všech voleb, kterých se budou Piráti účastnit, tak abychom byly co nejvíce úspěšní. Na podzim nás čekají volby do PS, kterou jsou zásadní nejen pro náš vlastní úspěch, ale i pro zvrácení politického vývoje v naší zemi. Rok poté budeme obhajovat mandáty členů MS Plzeň v komunálních volbách, ve kterých bychom se měli semknout a maximálně zúročit naše dosavadní zkušenosti. Bude mi ctí, pokud budu moci přispět k organizaci, tvůrčí atmosféře a úspěchu MS Plzeň jako jeho místopředseda.
Také doplňuji odkaz na aktuální profil :arrow: : https://lide.pirati.cz/personProfile/1524/#
Zastupitel města Plzně
člen Bytové komise Rady města Plzně
člen Komise pro rozvoj obvodu a investiční činnost RMO Plzeň 2 – Slovany
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 758
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1337 poděkování
Dostal poděkování: 919 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň 2020-2022

Příspěvek od Michal.Ertl »

V první kole volby místopředsedů MS Plzeň volilo 28 hlasujících a tudíž 15 a více hlasů pro postup do kola druhého splnili tito kandidátí, kterým timto blahopřeji :

24 hlasů @Marek.Habrun Marek Habruň
22 hlasú @Olga.Sejrkova Olga Sejrková
20 hlasů @Roman.Sedlacek Roman Sedláček
18 hlasů @Radek.Krejci Radek Krejčí -
18 hlasů @Frantisek.Hagara František Hagara

výsledky hlasování 1.kola zde viewtopic.php?f=518&t=55891

Hlasování rovněž rozhodlo o počtu 4 místopředsedů MS

2. kolo volby bylo spuštěno zde viewtopic.php?f=518&t=56012
ime
608 473 460
WhatsApp
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 758
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1337 poděkování
Dostal poděkování: 919 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Plzeň 2020-2022

Příspěvek od Michal.Ertl »

V druhém kole volby místopředsedů MS Plzeň volilo 23 hlasujících a byli zvoleni tito místopředsedové, kterým timto blahopřeji :

1. místopředseda Olga Sejrková 17 hlasů
2. místopředseda Marek Habruň 15 hlasů
3. místopředseda Roman Sedláček 13 hlasů ( 20 hlasů v 1.kole)
4. místopředseda Radek Krejčí 13 hlasů ( 18 hlasů v 1.kole)

volba proběhla zde:
1. kolo viewtopic.php?f=518&t=55891
2. kolo viewtopic.php?f=518&t=56012

Blahopřeji MS Plzeň k novému kompletnímu předsednictvu
ime
608 473 460
WhatsApp
Odpovědět

Zpět na „Plzeň“