KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Fórum pro vážná jednání členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování krajského fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Jednáním předsedá zpravidla krajské předsednictvo.
Uživatelský avatar
Michaela.Davidova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 159
Registrován: 16 dub 2018, 17:37
Profese: Marketing, komunikace
Bydliště: Frýdek-Místek
Dal poděkování: 203 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování

Re: KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Příspěvek od Michaela.Davidova »

Jakub.Dedek píše: 13 lis 2020, 11:07
Gabriela.Maceckova píše: 11 lis 2020, 13:41 Tak hned přicházím se dvěma nominacemi.
Ráda bych nominovala Míšu Davidovou a Hanku Brňákovou. :)
Dovolím si je označit: @Michaela.Davidova a @Hana.Brnakova

Ahoj všem,
děkuji za nominaci.
Brzy se vyjádřím.
Míša
Hana.Brnakova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 90
Registrován: 18 lis 2014, 12:21
Profese: ředitelka NNO
Bydliště: Opava
Dal poděkování: 253 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování

Re: KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Příspěvek od Hana.Brnakova »

Ahojte,

mockrát děkuji Gabce i Romče za nominaci, která mě překvapila, ale zároveň velmi potěšila. Vážím si jejich důvěry.
Nad přijetím nominace jsem odpovědně přemýšlela a rozhodla jsem se, že ji přijímám.
Co vše jsem při tom zvažovala:
1. Jelikož aktuálně nevykonávám žádnou uvolněnou funkci, můžu si pro práci v PKS vyčlenit časoprostor.
2. Jelikož patřím k členům, kteří mívají kritické připomínky, angažmá členky PKS mi může rozšířit obzory, přehodnotit moje kritické připomínky, lépe pochopit potřeby a způsob práce PKS, ale zároveň přispět vlastním přičiněním k zlepšení situací, nebo řešených oblastí.
Už nejsme jen "hejno srdcařů dobrovolníků" (což je dobře, že stále jsme), ale vstupem do PS PČR jsou na nás kladeny mnohem větší nároky na organizaci, koordinaci, komunikaci (vnitřní i vnější), kompetence a odpovědnosti, abychom jako zároveň "profi hejno" posilovali a dokázali přesvědčit nové a udržet důvěru stávajících příznivců a voličů. Zároveň držet dobré ovzduší mezi námi všemi. Důležitá je rovněž příprava dalších lidí, které bychom ve vzájemné shodě, s většinovou podporou a s důvěrou vysílali do vyšších úrovní politiky nebo vnitřních orgánů strany, aniž bychom tímto paralyzovali týmové fungování na úrovni KS, MS.
3. Jelikož mám dlouholeté zkušenosti vedoucího pracovníka v oblasti sociálních služeb (13 let), kde je zapotřebí mimo organizačních a manažerských schopností, také umění naslouchat a komunikovat, což se mi osvědčilo i vůči občanům v moji práci zastupitelky (letos již 10 let) a taky v oblasti spolupráce s úředníky a občany při zkušenosti s náměstkováním (v posledních necelých dvou letech), dovedu si představit, že můžu být přínosem zrovna v oblasti vnitřní komunikace jak s našimi koordinátory, tak směrem od PKS k PMS a zpět.
4. Nebráním se ani úkolům, které PKS vyhodnotí jako potřebné. Věřím však, že mě " krajští matadoři" v předsednictvu nejprve zasvětí do všeho, co bych při práci pro KS měla znát, vědět, používat, abych byla platnou členkou, což když už bych jí měla být, chci být.
Jsem již přeci jen "stará sova" ;-) , ale troufnu si říct, že s jasnou myslí, zkušenostmi, ale i ochotou se inspirovat, stále se učit a pracovat pro praktické bezprostřední využití.
Myslím, že mám dostatečné zkušenosti i v oblasti financování tak, aby to bylo nejlépe "3E" , což taky není v praxi našeho KS "za psem hodit". ;-)
5. V čem vnímám mírný handicap je skutečnost, že nebydlím, ani nedojíždím za prací do Ostravy. Jsem tedy krapet imobilní. To lze řešit vlakem a MHD avšak na úkor větší časové náročnosti, nebo prostřednictvím videokonferencí, maily, telefonem.
6. Výše uvedené (že nejsem z Ostravy) je naopak, dle mého úsudku, dobré pro tzv. "územní zastoupení" v rámci PKS. Víme, že máme potenciál členské, příznivecké i voličské základy v dost obsáhlé oblasti - MS Opavské Slezsko (Rýmařov, Krnov, Bruntál, Raduň (okr. Opava), potřeba zklidnění situace a rozšíření členské základny v Opavě,..atd.), kde je potřeba zlepšit "záchyt" zájemců a příznivců i komunikaci, což souvisí s tím, co jsem výše zmínila, že to mohu díky svým zkušenostem podpořit a posunout ve spolupráci s předsedou tohoto MS Marianem Babicem a KoDo.
7. Pokud tedy zhodnotíte, že jsem pro to, abych se stala členkou PKS vhodnou kandidátkou, bude mi ctí a vynasnažím se ze sebe "vylisovat kvalitní olej", aby toto soukolí dobře šlapalo. Pokud se rozhodnete pro Míšu, nebo Pavlínu, budu to respektovat, jelikož obě, tak jak jsem je doposud mohla a měla příležitost osobně poznat, vnímám jako "ženy do voza aj do koča". :-)

S přáním klidného zbytku pracovního týdne a pevného zdraví Vám všem,

Hanka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Brnakova za příspěvky (celkem 8):
Daniel.Galuszka, MarianB, Gabriela.Maceckova, Romana.Korosi, Zuzana.Klusova, anonym81499, Alena.Klocova, Michaela.Davidova
Pavel.Gazda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 94
Registrován: 16 led 2018, 13:33
Profese: programátor
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Příspěvek od Pavel.Gazda »

Mrzí mě to, ale jsem proti nominaci @Hana.Brnakova.
Je to schopná politička: dokáže přednést připravené podklady, dokáže mluvit a nic neříct, ale...
zatím například, jako předsedkyně klubu, nedokázala udělat pořádek v zastupitelském klubu v Opavě.
Myslím si, že v PKS by měli být lidi, kteří mají svůj názor, s tímto názorem byli zvoleni a tento názor budou obhajovat.
Uživatelský avatar
Gabriela.Maceckova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 251
Registrován: 27 říj 2017, 15:56
Profese: máma
Dal poděkování: 226 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Příspěvek od Gabriela.Maceckova »

Pavel.Gazda píše: 18 lis 2020, 10:44 Mrzí mě to, ale jsem proti nominaci @Hana.Brnakova.
Je to schopná politička: dokáže přednést připravené podklady, dokáže mluvit a nic neříct, ale...
zatím například, jako předsedkyně klubu, nedokázala udělat pořádek v zastupitelském klubu v Opavě.
Myslím si, že v PKS by měli být lidi, kteří mají svůj názor, s tímto názorem byli zvoleni a tento názor budou obhajovat.
Radši se nebudu vyjadřovat co si myslím o chování členů a příznivců v Opavě. To je asi na nějakou osobní debatu. Já Hanku plně podporuji, je to neuvěřitelně silná a chytrá ženská a chovám ji a její práci v úctě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Maceckova za příspěvky (celkem 2):
Romana.Korosi, Zuzana.Klusova
Uživatelský avatar
Romana.Korosi
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 85
Registrován: 17 led 2018, 10:48
Profese: Výkonná Asistentka
Dal poděkování: 1132 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování

Re: KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Příspěvek od Romana.Korosi »

Pavel.Gazda píše: 18 lis 2020, 10:44 Mrzí mě to, ale jsem proti nominaci @Hana.Brnakova.
Je to schopná politička: dokáže přednést připravené podklady, dokáže mluvit a nic neříct, ale...
zatím například, jako předsedkyně klubu, nedokázala udělat pořádek v zastupitelském klubu v Opavě.
Myslím si, že v PKS by měli být lidi, kteří mají svůj názor, s tímto názorem byli zvoleni a tento názor budou obhajovat.
Respektuji Váš názor, ale nesouhlasím s ním ani v jednom bodě. Hanku znám a vím jaký je to člověk, jaký má názor , svůj názor. Co se stalo - dějě v Opavě je o lidech , kteří tam jsou. A "nedokázala udělat pořádek", je demagogie, ne argument.
Hanku v nominaci podporuji a vím, že je to ten správný člověk do PKS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Romana.Korosi za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Gazda, anonym81499

Nezískáš zkušenost na klidném moři.

Pavel.Gazda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 94
Registrován: 16 led 2018, 13:33
Profese: programátor
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Příspěvek od Pavel.Gazda »

Pavel.Gazda píše: 18 lis 2020, 10:44 A "nedokázala udělat pořádek", je demagogie, ne argument.
No, tak se podívejme co je argument a co demagogie.

Napsal jsem, že Hana nezvládla vedení zastupitelského klubu (skutečnost je, že v řešení existujících problémů nebylo učiněno nic podstatného) - to je dle mého názoru argument.
Naproti tomu, osočení z demagogie, bez uvedení relevantních skutečnostní, je demagogie sama o sobě.
Uživatelský avatar
Romana.Korosi
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 85
Registrován: 17 led 2018, 10:48
Profese: Výkonná Asistentka
Dal poděkování: 1132 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování

Re: KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Příspěvek od Romana.Korosi »

V mém zájmu neníse hádat Tímto problémem se zaobíralo i celé PKS, takže to není jen o Hance.
Co tedy konkrétně udělala špatně a co by tedy mela konkrétně podstatného učinit ?
v tom období oslovil si Hanku osobně? Či nabidl radu, pomoc, cokoli ?
Naposledy upravil(a) Romana.Korosi dne 18 lis 2020, 18:36, celkem upraveno 1 x.

Nezískáš zkušenost na klidném moři.

Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1651
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2669 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Rád bych ještě nominoval @Martina.Duskova jestl bude mít zájem se přhlásit.

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Uživatelský avatar
Romana.Korosi
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 85
Registrován: 17 led 2018, 10:48
Profese: Výkonná Asistentka
Dal poděkování: 1132 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování

Re: KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Příspěvek od Romana.Korosi »

Pavel.Gazda píše: 18 lis 2020, 14:31
Pavel.Gazda píše: 18 lis 2020, 10:44 A "nedokázala udělat pořádek", je demagogie, ne argument.
No, tak se podívejme co je argument a co demagogie.

Napsal jsem, že Hana nezvládla vedení zastupitelského klubu (skutečnost je, že v řešení existujících problémů nebylo učiněno nic podstatného) - to je dle mého názoru argument.
Naproti tomu, osočení z demagogie, bez uvedení relevantních skutečnostní, je demagogie sama o sobě.
V mém zájmu neníse hádat Tímto problémem se zaobíralo i celé PKS, takže to není jen o Hance.
Co tedy konkrétně udělala špatně a co by tedy mela konkrétně podstatného učinit ?
v tom období oslovil si Hanku osobně? Či nabidl radu, pomoc, cokoli ?

Nezískáš zkušenost na klidném moři.

Pavel.Gazda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 94
Registrován: 16 led 2018, 13:33
Profese: programátor
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: KF MSK 22/2020 Doplnění chybějící pozice v PKS

Příspěvek od Pavel.Gazda »

Romana.Korosi píše: 18 lis 2020, 18:36 Tímto problémem se zaobíralo i celé PKS, takže to není jen o Hance.
Jaký je výsledek z PKS?
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Moravskoslezský kraj“