Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.
  • Fórum není určeno pro volnou diskuzi. Zakládat vlákna zde může pouze svolavatel dané schůze, do názvu vlákna napíše její termín.
  • V daném vlákně se probírá pouze program jednání, popř. místo schůze.
  • Fórum slouží také jako archív zápisů ze schůzí a dalších náležitostí

Chcete mít krajské schůze vždy v sobotu, nebo v neděli?

Anketa končí za 01 pro 2018, 14:43

v sobotu
7
27%
v neděli
19
73%
 
Celkem hlasujících: 26 - Celkem hlasů: 26

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1803
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Příspěvek od Jan.Korbel »

V prosinci bych chtěl hlasovat i o pracovních dnech. Ale myslím, že pokud se budeš účastnit KETů, uvidíš sám, že za 4h není šance stihnout schůzi a dostat se domu z druhé strany kraje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 3):
Tomas.Zmuda, Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1734
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Re: Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Jak se ale dohodneme, že se dohodneme? Uděláme na to anketu? :D (pouze humor, prosím nebrat vážně). Ne ale teď fakt. Na prosincovou schůzi by kromě "keťáků" měl přijít i zástupce každého MS (aktivního místa) kvůli prezentaci plánu na 2019. Zde je tedy nutné aby to vyhovovalo všem. Leč se to Honzovi nebude líbit, tak navrhuji prostou anketu na fb, kde jsou všechna místa zastoupena a mohou se rychle vyjádřit. A následně přímo na schůzi rozjet diskusi, která bude vzhledem k vysokému počtu návštěvníků relevantní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvek:
Radek.Cernohous

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Aktuální info: V sobotu 8. prosince bude v PiCe seminář pro potenciální kandidáty do eurovoleb, takže v sobotu 8. prosince schůze KS určitě nebude. Místo konání určila tato anketa viewtopic.php?f=406&t=44228 Vox populi, vox Dei
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Stepan.Drtina, Dalibor.Zahora

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Aktuální info 2: Prosincová schůze krajského sdružení bude v neděli 9. prosince od 14:00. V tento čas může Markéta Gregorová, která s námi chce mluvit o volbách do Evropského parlamentu.

Pokud máte námitky, napište je. V následujících dnech budeme rezervovat PiCe a obesílat členy krajského sdružení a registrované příznivce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 4):
Stepan.Drtina, Jan.Korbel, Jana.Skopalikova, Dalibor.Zahora

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Dalibor.Zahora píše: 11 lis 2018, 17:26 Je fakt, že tady bych uvítal neanonymní hlasování - ať prosím každý napíše, den který mu vyhovuje. A případně, že bude na schůze jezdit. Protože pokud by v hlasování dejme tomu zvítězil nějaký den, ale dotyční pak na schůze nejezdili je to jaksi kontraproduktivní. :D A věřím, že se snáze v dobré víře klikne, než pak skutečně na schůze jezdí.
Takže prosím všechny, aby se tu upsali vlastní krví a bylo to možno zpětně kontrolovat. ;)

EDIT: pro mě jsou ok soboty i neděle
Tady si dovolím jen drobnou poznámku, nechci vířit další flame. Ale prosím aby bylo bráno v potaz, že pokud se budeme zajímat jen o názory těch, co už na schůze jezdí, měli bychom si položit otázku, proč tomu tak je. Odpověď je jednoduchá jsou tři možnosti a jejich kombinace:

A) Vyhovuje jim místo. (Lidé s dostatkem času limitovaní např. financemi.)
B) Vyhovuje jim čas. (Lidé limitovaní časem, kterým se schůze trefí do osobního volna.)
C) Jsou natolik angažovaní ve fungování kraje, že je pro ně A a B irelevantní. (Převážně KOK a členové PKS, či jeho různých odborů.)

Pokud lidé u nichž je převažující faktor C) budou ignorovat lidi u nichž převažuje A) a B), mohou si sice stěžovat na nízkou účast na schůzích, ale ti ostatní s tím nic nenadělají. Pokud se rozhodnou se jim přizpůsobit, pak je vyšší pravděpodobnost, že se potkají (Nemyslím to zle, nechci se o tom dohadovat, do hry vstupuje víc faktorů: Např. já jsem nebyl na poslední krajské schůzi protože jsem zimoval zahradu. Nabídla se mi sama pomocná síla a toho jsem musel využít - jindy bychom těžko hledali shodu na času. Ale tyto faktory jsou víc dílem náhody, než plánování).

Každopádně neanonymní hlasování v této otázce jistě ničemu neublíží.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora, Jan.Korbel, Jana.Skopalikova
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1803
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Příspěvek od Jan.Korbel »

V tom návrhu bylo i D :-) Oslovit i lidi, kteří budou omluveni (=měli zájem, ale neměli možnost). Ale i tak jsi mě přesvědčil, že bude lepší sbírat data online. Každopádně se shodneme na tom, že prostá anketa na to ideální není a těším se, co s Janou dáte dohromady :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Jan.Korbel píše: 12 lis 2018, 23:07 V tom návrhu bylo i D :-) Oslovit i lidi, kteří budou omluveni (=měli zájem, ale neměli možnost). Ale i tak jsi mě přesvědčil, že bude lepší sbírat data online. Každopádně se shodneme na tom, že prostá anketa na to ideální není a těším se, co s Janou dáte dohromady :-)
Jen drobná poznámka, podívej se na čas. Tohle jsem sepsal v době, kdy se na mumble řešily jiné věci - dřív, než jsem začal přesvědčovat v živé diskuzi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1803
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Příspěvek od Jan.Korbel »

To je jedno, ja navazoval na mumble :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvek:
Vaclav.Kubaljak
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Příspěvek od Petra.Smutna »

Ahoj lidi, já jsem již na v minulém předsednictvu avizovala, a toto stále trvá, že víkendových schůzí se budu účastnit pouze výjimečně s ohledem na to, že pět víkendů do roka trávím schůzemi v RV, a ty ostatní jsou prakticky jediný čas, který může naše rodina trávit společně. Což je vzhledem k mým dvěma malým dětem a pracovnímu vytížení jejich tatínka vyšší priorita. Vzpomeňte si jednou na mě, až budete mít vlastní malé děti, a díky za pochopení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Vaclav.Kubaljak, Tomas.Zmuda
Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1803
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcete mít krajské schůze v sobotu, nebo v neděli?

Příspěvek od Jan.Korbel »

Petro, vzpomínám na tebe. Mám šestiletou dceru, která v době sobotní schůze PKS baštila narozeninový dort.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 5):
Jan.Prokop, Jiri.Snizek, Stepan.Drtina, Dalibor.Zahora, Jan.Mejsnar
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Odpovědět

Zpět na „Schůze KS Středočeský kraj“