Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Tak jen k tomu Kočímu. Situace, o kterou se opírá je následující. Známý?, kterého jsem potkal před rokem v létě, se mě na něj ptal, když jsem s kapelou jeli vodu, a na jeho angažmá v Pirátech. Nějak jsme se dostali na otázku, už ani nevim, a já jsem řek, že podle mě jede mrdy a nedává to a popisoval jsem nějaký haluze s IT krámama, co se nám válejí v Pice. Nevím, zda je to přesná parafráze ale v podstatě to tak je. Kdyby se primární haters vyjadřovali v momentě, kdy jsoy tázání a ve věcech mého hodnocení, tak neřeknu ani popel. Dokonce mi nevadí, jak jsem se tu třeba od Horesdrivera dočetl něco o mý ubohosti a akce. Přecházím a na foru možná nahlásím urážku.
Proaktivní napadání, to je to oč tu běží. Jinak ať si každej baží, smaží, paří nebo nedělá třeba nic. Aktivní pomluvy v principáních věcech je poměrně jiná liga. A jinak moc neím, proč se tolik lidí montuje do mého podání.
Jo a prosím Horsedrivera ať ty lidi, o kterých mluví (někde jsem četl obchodní parnery) přivede na následující schůzi KS Praha.
Konfrontace se nebojím, protože zde popisovaná věc je bullshit.
Zatín mi komise nijak moc neporadila :-(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
V__
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Jan.Koci »

Ivan.Bartos píše:Tak jen k tomu Kočímu. Situace, o kterou se opírá je následující. Známý?, kterého jsem potkal před rokem v létě, se mě na něj ptal, když jsem s kapelou jeli vodu, a na jeho angažmá v Pirátech. Nějak jsme se dostali na otázku, už ani nevim, a já jsem řek, že podle mě jede mrdy a nedává to a popisoval jsem nějaký haluze s IT krámama, co se nám válejí v Pice. Nevím, zda je to přesná parafráze ale v podstatě to tak je. Kdyby se primární haters vyjadřovali v momentě, kdy jsoy tázání a ve věcech mého hodnocení, tak neřeknu ani popel. Dokonce mi nevadí, jak jsem se tu třeba od Horesdrivera dočetl něco o mý ubohosti a akce. Přecházím a na foru možná nahlásím urážku.
Proaktivní napadání, to je to oč tu běží. Jinak ať si každej baží, smaží, paří nebo nedělá třeba nic. Aktivní pomluvy v principáních věcech je poměrně jiná liga. A jinak moc neím, proč se tolik lidí montuje do mého podání.
Jo a prosím Horsedrivera ať ty lidi, o kterých mluví (někde jsem četl obchodní parnery) přivede na následující schůzi KS Praha.
Konfrontace se nebojím, protože zde popisovaná věc je bullshit.
Zatín mi komise nijak moc neporadila :-(
Tak toho kdo si potkal na vode, jsi svym jednanim presvedcil se priklonit ke vstupu do jiny strany, vzhledem k tomu, ze je novinar a vlastni opravarna.cz, tak to mohl bejt imho hodne uzitecnej clovek a ty jsi, predsedo a nas vzore, celou mou praci s tim clovekem zadupal behem jednoho vykaleneho vecera s tou vasi ipodcalypticou nebo s kym si to tam byl. Krom toho rcit "jede mrdy a nedava to" a nebo "jo Koci, ten fetak?" je docela rozdil a trosku mi to nekoresponduje s tim, co mame v programu.
Haluze s IT kramama v PiCe, kde byl "ukradenej" Rojovo pocitac a v cele s panem Essnerem jste mne dost proti pravidlum zbavili smahem clenstvi v KS driv, nez se to vubec stihlo probrat? Prestoze polovina vybaveni, ktery v PiCe bylo, bylo darem odemne a chodil jsem ho tam spravovat?
On se totiz nekdo bal, ze bych opravdu dokoncil to streamovaci reseni, protoze to umim a ono by to pak nedejboze fungovalo, vid? :)
Mimoto si se o mne bavil nelibe treba s Georgem z Rollsu, cimz jsi mne v podstate pripravil o velmi peknou obchodni spolupraci. Navic nejsem jediny clovek ve strane, komu jsi tyhle veci udelal.
Okradat o cas sebe nebo ostatni, jen aby ti prisli na schuzi KS odkud jste mne proti pravidlum vyloucili a rekli ti do oci ze jsi ulhana pica, fakt nebudu. Staci mi, ze ja i ty vime svoje... Uvarim te casem na necem uplne jinem nez se s tebou dohadovat.

EDIT: Nejsme haters, ale konstruktivne kritizujeme tvoji debilitu a delat to budeme kdykoli to bude nutne, nejen na pozadani, jak pises. Ne vsude si nas totiz muzes zablokovat, abychom ti neborili medialni obraz, jako na facebooku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvek:
V__
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Ivan.Bartos »

S tím vykaleným večerem to asi nebude uplně pravda, protože nepiju už skoro dva roky žádnej alkohol. O tom, že někdo někoho přivede, jsem nezačal já. Takže, když už něco napíšeš, tak si za tím stůj. Já bych chtěl vidět, jak mi to ti lidé řeknou a jak budou argumentovat. Míň primitivní zloby a víc taktu by ti možná pomohlo. Následující výhrůžka je spíše legrační.

Pokud jsem tě někdy svým hodnocením poškodil, a ani v případě Jiřího, kterýho považuju za sváho dobrýho kamaráda stejně jako třeba Roberta Veverku, si toho nejsem vědom, velmi se zde omlouvám, ale na názor jsem byl vždy dotázán a ten jsem sdělil. Když to někdo s drogama přehání, tak si nemyslím, že feťák je nějaký nesprávný označení.
Zda jsem to použil či nikoliv, nevím. Spíš né. Nejsem primárně pejoratiní ani nemluvim jak kanál.

Kritice svý bedbility se nebráním, pokud je to formou, kterou zde předvádíš a "my", za které se schováváš je skupina, která to má hozený stejně, nechává mě to zcela chladným.

Zbytek irelevantní. Jste poměrně v offtopic ve věci kerou řeším s KK.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
V__
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Jan.Koci »

Ivan.Bartos píše:S tím vykaleným večerem to asi nebude uplně pravda, protože nepiju už skoro dva roky žádnej alkohol. O tom, že někdo někoho přivede, jsem nezačal já. Takže, když už něco napíšeš, tak si za tím stůj. Já bych chtěl vidět, jak mi to ti lidé řeknou a jak budou argumentovat. Míň primitivní zloby a víc taktu by ti možná pomohlo. Následující výhrůžka je spíše legrační.

Pokud jsem tě někdy svým hodnocením poškodil, a ani v případě Jiřího, kterýho považuju za sváho dobrýho kamaráda stejně jako třeba Roberta Veverku, si toho nejsem vědom, velmi se zde omlouvám, ale na názor jsem byl vždy dotázán a ten jsem sdělil. Když to někdo s drogama přehání, tak si nemyslím, že feťák je nějaký nesprávný označení.
Zda jsem to použil či nikoliv, nevím. Spíš né. Nejsem primárně pejoratiní ani nemluvim jak kanál.

Kritice svý bedbility se nebráním, pokud je to formou, kterou zde předvádíš a "my", za které se schováváš je skupina, která to má hozený stejně, nechává mě to zcela chladným.

Zbytek irelevantní. Jste poměrně v offtopic ve věci kerou řeším s KK.
Ono uz to nejakou dobu bude, takze bych nebaziroval na tom, jestli jsi byl nebo nebyl ozralej. Tim hur, jestli ne. Kazdopadne kdyz se te cerstva potencionalni ovecka do stadecka zepta na nazor na mentora, co jit tam privedl a ty ji povypravis takovejhle horror, tak to asi neni uplne priklad spravnyho jednani nekoho, kdo chce ty strane dobre, zejo. Nehlede na jakykoli osobni antipatie, ktery sis nekde buhvi jak vypestoval.

K hodnoceni intenzity meho vztahu k PL dle mne nejsi kompetentni temer vubec, jelikoz krom nekolika podani ruky a organizace stahovani nejakejch veci na akcich jsi naprosto nemel moznost poznat, kdo ja sem a jak ziju a to bych rekl, ze ani zprostredkovane, protoze vetsina piratu bavicich se intenzivneji semnou, se s tebou nikdy nemela ani zajem bavit... Takze mi je s podivem, ze mas potrebu o mne nekomu vykladat podobne veci, byt jsi treba tazan.

EDIT: stejnetak brilantni ukazka tvych schopnosti a toho jak si umis na cloveka udelat nazor bylo, kdyz si Mansurovovi zakazal mne vzit na stanek na Cannafest, s tim, ze se ti semnou spatne spolupracuje. Pripomenes mi prosim na cem jsme my dva kdy spolupracovali, ze mas moznost to posoudit? :)

Ke skupine za kterou se schovavam bych jen rekl, ze oznaceni echtpirati a antiechtpirati, docela horlive zavadis prave ty...

Za skoroomluvu ti dekuju, ted uz mne aspon nenasere, kdyz se mne na tebe nekdo zepta...

Omlouvam se za OT. Ale jak rikam, cely bych to zamknul, ten uvodni text je spis k smichu, nez k reseni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvek:
V__
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Marek.Necada »

Ivan.Bartos píše:Zatín mi komise nijak moc neporadila :-(
Ivane, komise ti nemá ze svého titulu moc co poradit, pokud není jasné, co od ní chceš. Chceš podat stížnost na porušení předpisů? Nebo jenom podnět k vyšetřování?

Já ti zkusím poradit. Z titulu předsedy máš poměrně silné páky k realisaci následujícího. V tomto i mnoha dalších jiných případech by se nám hodil stranický mediátor. Existují kursy mediace, které nejsou úplně zadarmo. Co takhle někomu zaplatit ty kursy s tím, že se nám zaváže po nějakou dobu v nějaké míře mediovat tyhle osobní spory? Pak můžem provést i drobnou novelu rozhodčího řádu, která by explicitně zmiňovala možnost odkázání sporu k mediaci, ale novela ani nemusí být nutná.

Pokud se výše uvedené mine účinkem, budeme asi muset pokračovat stranickým psychiatrem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 5):
Jan.Novak, Ivan.Bartos, Robert.Magni, Mikulas.Peksa, V__
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34747
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31652 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Petr.Vileta »

Janka.Michailidu píše:
Jan.Koci píše: Ano, Robert souhlasil, ze polozi post v Legalizaci a pujde delat garanta na muj popud. Pote se s nim sesel Ketner, nabulikoval mu ze ma koncepci a chce makat a pak se zas 2 roky nic nedelo...
tak o tuhle informaci si teda napíšu i druhé straně, protože s Robertem v kontaktu docela jsem a nikdy jsem od něj nic takového neslyšela :)
Myslíš jako že si napíše Ketnerovi, proč se na to dva roky vyflák? Asi ne nadarmo mu dali přezdívku Panda. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
V__

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5262
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7653 poděkování
Dostal poděkování: 8840 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Kontrolní komise dle stanov dohlizi na dodrzovani predpisu - at uz hospodareni, nebo stranickych, nebo obecnych. Dotaz bohuzel neobsahuje vyslovnou informaci, ktere predpisy mely byt poruseny, proto se to pokusim interpretovat.

Pokud se tyka pripadnych urazek na pude internetoveho fora, tak tyto jsou primo dle nasich predpisu (AO-PravFor) v dikci AO, ktere ma i pravomoce k jejich moderaci. Pripadne pronasledovani mimo toto forum uz v dikci AO neni a bylo by tedy zahodno podat primo stiznost ke KK. Pri hodnoceni takove stiznosti bude zrejme vyzadovano dodani dukazu takovych tvrzeni a bude prihlizeno k jejich intenzite a mozne skode, kterou by toto jednani mohlo zpusobit. Nepredpokladam, ze by k teto stiznosti KK pristupovala ve verejnem zajmu, pokud se jedna o spor dvou clenu - samozrejme ze by ale byla stezovateli napomocna pri jejim vytvareni a korekcich.
Oznámení moderátora:
Napominam timto vsechny autory OT prispevku - podatelna KK neni misto urcene k vnitrostranicke diskuzi a pro takovou si prosim zridte topic v urcene casti fora. Dekuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 4):
Petr.Vileta, Marek.Necada, Pavel.Moravec, V__

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Poškozování dobrého jména strany navenek nepravdivým informováním o aktivitách mých (toho času předesdy) o úmylsném blokování legalizace v ČR.
Jinak řeším klasickou pomluvu na systémech strany a to prakticky v každém třetím příspěvku PB, v tématech, které se mě osobně netýkají.
medialni-odbor-f181/panama-papers-leak- ... l#p462043

Ke konstátnímu napadání se tedy komise staví řekněme "shovívavě"?

To same se samozřejmě děje i jiným, a nejen od PB.
Kontrolní komise tedy patrně svým přístupem legitimizuje standardy komunikace. Tě fér. Spravodlivosť pre všetkých :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Kozlova, V__
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Je to chování trvalé, které přesahuje hranice tohoto fora, jak již bylo zmíněno. A bohužel stále pokračuje:-(
vnitrostranicka-diskuse-f75/https-forum ... ml#p462638
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
V__
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Žádost o radu - Spíš taková legrce, ale 100x nic?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ivan.Bartos píše:Poškozování dobrého jména strany navenek nepravdivým informováním o aktivitách mých (toho času předesdy) o úmylsném blokování legalizace v ČR.
Jinak řeším klasickou pomluvu na systémech strany a to prakticky v každém třetím příspěvku PB, v tématech, které se mě osobně netýkají.
medialni-odbor-f181/panama-papers-leak- ... l#p462043

Ke konstátnímu napadání se tedy komise staví řekněme "shovívavě"?

To same se samozřejmě děje i jiným, a nejen od PB.
Kontrolní komise tedy patrně svým přístupem legitimizuje standardy komunikace. Tě fér. Spravodlivosť pre všetkých :-)
Ibánek opět předvádí jednu z nejobvyklejších praktik pletichářu, schovávání se za vágní pojem poškozování dobrého jména strany, když se snaží maskovat vlastní pletichy. Michal Ketner mi osobně potvrdil, že snahy podporovat legalizaci zařízl před lety osobně Ibánek. Dokazovat pletichy je přitom stejně složité jako dokazovat korupci. Jenže blátivé kachny Ibánkových zákulisních pletich kejhají tak hlasitě a jasně, že je mohou považovat za sněhobílé holubice letící vysoko na obloze jen hluší a slepí.

Co bylo už nezměníme, jde ale o to, že I.B bude docela jistě a viditelně zatrašovat ty, kteří na jeho případné další pletichy upozorní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
V__
Odpovědět

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“