KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, Krajsti predsedajici

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2028
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2701 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Lukas.Dolezal píše: 18 dub 2022, 09:15

Ahoj,
hlasování začíná: 18. dubna 2022 9:00. Nejde mi odhlasovat, viz.:

Také by podle tvého příspěvku měla být z hlasování vyřazena Markéta Kopecká.

Ahoj, hlasování začne v 16:30. Čas jsem v příspěvku nespecifikoval (je potřeba ho tam vždy nastavit, takže jsem tam hodil 9:00). Za to se omlouvám, příště do příspěvku nebudu dávat ani odkaz, abych nemátl.

Markéta mi odkaz na profil doplnila soukromou zprávou, takže kandidovat může.

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Radek.Samsula
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 15
Registrován: 30 kvě 2018, 18:45
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Příspěvek od Radek.Samsula »

Ahoj, děkuju všem za podporu. Doufám, že vaši podporu přetavíme v dobré volební výsledky a Piráti budou v Boskovicích vidět a slyšet.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Samsula za příspěvek:
Lukas.Dolezal
Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2028
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2701 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Výsledky hlasování o přijatelnosti kandidátů na čelo jsou k dispozici zde: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 6d751/view

Celkem hlasovalo 20 členů a členek KF JmK. K přijatelnosti tak bylo potřeba získat nejméně 11 hlasů.

Ondřej Válka získal 17 hlasů a je přijatelný na čelo.
Markéta Kopecká získala 17 hlasů a je přijatelná od 3. místa.
Kristýna Znamenáčková získala 17 hlasů a je přijatelná od 4. místa.
Jan Nádvorník získal 17 hlasů a je přijatelná od 5. místa.

Protože od každého z čelních míst dále byl do volby registrován pouze jeden kandidát/ka a všichni prošli hlasováním o přijatelnosti, druhé kolo volby se nekoná a všichni jsou tímto zvoleni na místa, od kterých se na čelo kandidátní listiny hlásili.

Oznámení moderátora:

Lhůtu pro přihlášení ostatních kandidátů tímto stanovuji na 6. května vč. Ostatní kandidáti již v souladu s VŘ nemusí splňovat podmínky kandidatury (být RegP, mít profil na pirátských systémech), tudíž nemusí mít ani zřízen účet na fóru a je možné, aby s jejich souhlasem jejich kandidátskou řeč doručil někdo jiný.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvek:
Filip.Vitek

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2028
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2701 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

S ohledem na to, že se nepřihlásili žádní kandidáti, prodlužuji termín do 15. května vč.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Springinsfeld za příspěvek:
jenda.nadvornik

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Anna.Travnikova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 18
Registrován: 05 dub 2018, 19:20
Profese: Správcová
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Re: KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Příspěvek od Anna.Travnikova »

Ahoj, jmenuji se Anna Trávníková, jsem členkou Pirátské strany od roku 2019 a kandiduji v komunálních volbách v Boskovicích již podruhé.
Kadidaturu považuji za formální podporu strany jako takové.
Pokud by se nějakým nedopatřením stalo, že bych se do zastupitelstva dostala, počítám s tím, že se funkce vzdám, jak z osobních tak pracovních důvodů.
Díky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Anna.Travnikova za příspěvek:
jenda.nadvornik
Uživatelský avatar
Radek.Samsula
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 15
Registrován: 30 kvě 2018, 18:45
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Příspěvek od Radek.Samsula »

Dovolím si vložit kandidátskou řeč Jana Trny, kterého tímto s jeho souhlasem nominuji.

Jmenuji se Jan Trna a je mi 42 let. S oblastí boskovicka jsem spojen již od narození, protože kromě svých rodičů jsem se narodil prim. Machačovi ve zdejší porodnici. Dále jsem absolventem boskovického gymnázia, které mě dobře připravilo na studium medicíny na brněnské lékařské fakultě. Po jejím absolvování jsem až do roku 2019 pracoval v Bohunické Fakultní nemocnici, kde jsem to postupně dotáhl až do hodnosti docenta vnitřního lékařství. Chvíli jsem byl i světoběžníkem - celkem 2 roky života jsem strávil v USA a několik měsíčních studijních pobytů v několika evropských zemích.
Od roku 2014 pracuji na částečný úvazek v Nemocnici Boskovice a můj návrat zpět do domovského kraje jsem završil (a světoběžnictví zakončil) tím, že jsem se spolu s rodinou v roce 2017 přestěhoval do Mladkova.
Piráti jsou mi blízcí již od svého založení v roce 2009 a nyní cítím, že je vhodný čas podílet se na politickém životě přímo. Chtěl bych do místní politiky přinést názory obyčejného člověka, bez extrémních požadavků, ale s náhledem toho, že jsem v životě už něco viděl a žil na řadě různých míst. Chtěl bych se zasadit o to, aby v našem městě našly místo na spokojený život různé skupiny lidí a aby nám zde spolu bylo dobře. Dále bych se vzhledem ke svému povolání lékaře chtěl zaměřit na fungování nemocnice a celkově zdravotnictví ve městě a okolí a podporovat osvětu mezi občany v této oblasti.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Samsula za příspěvek:
jenda.nadvornik
Uživatelský avatar
Radek.Samsula
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 15
Registrován: 30 kvě 2018, 18:45
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Příspěvek od Radek.Samsula »

Dovolím si vložit kandidátskou řeč Davida Čuříka, kterého tímto s jeho souhlasem nominuji.

Ahoj, jmenuju se David Čuřík, jsem registrovaným příznivcem Pirátské strany a budu kandidovat poprvé. Pracuju v Knihovně Boskovice už přes dvacet let a kultura se řadí k mým hlavním zájmům. Jsem boskovický rodák, s tím, jak naše město funguje, nejsem dlouhodobě moc spokojen a tak jsem přijal nabídku za Piráty kandidovat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Samsula za příspěvek:
jenda.nadvornik
Uživatelský avatar
Radek.Samsula
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 15
Registrován: 30 kvě 2018, 18:45
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Příspěvek od Radek.Samsula »

Dovolím si vložit kandidátskou řeč Viktora Jurdiče, kterého tímto s jeho souhlasem nominuji.

Ahoj,
jmenuji se Viktor Jurdič a do komunální politiky Boskovic jsem začal strkat nos asi před rokem. Společně s místními Piráty jsem pořádal akci Týden veřejného prostoru, a teď bych je chtěl podpořit mimo jiné svým jménem na kandidátce. Protože volby vyhrávají kampaně, řeším právě toto. Mám pocit, že jako student sociologie a analytik trhu a veřejného mínění můžu k dobré kampani něčím přispět.
Zajímá mě téma rozvoje cyklo-dopravy, veřejný prostor, ale taky systémové otázky řízení projektů i celého města.
Chci být aktivní a proto mi nevadí být na kandidátce výš.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Samsula za příspěvek:
jenda.nadvornik
Uživatelský avatar
Jan.Barinka
Místní předsednictvo
Příspěvky: 6
Registrován: 13 kvě 2018, 11:06
Profese: dělník keramické a chemické výroby
Bydliště: Na Dolech 1244/6, 68001 Boskovice
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Příspěvek od Jan.Barinka »

Ahoj, jmenuju se Jan Bařinka, pro přátele Gianni. S boskovickými Piráty spolupracuji od vzniku místní buňky v roce 2018, od roku 2019 jsem členem České pirátské strany. Vystudoval jsem obecnou jazyku a estetiku, není tedy překvapením, že mými tématy jsou především komunikace a kultura (na kulturním životě v Boskovicích se celoživotně aktivně podílím). Jsem toho názoru, že každý problém si vyžaduje v konkrétní chvíli individuální přístup, proto jsem rád, že Piráti přistupují k věcem bez jakýchkoli ideologických předsudků. Kromě zvolení správného řešení problému je podle mě nutné také výsledek vhodným způsobem vykomunikovat v politické diskusi a v neposlední řadě všechno co nejsrozumitelněji prezentovat veřejnosti. Bez ohledu na to, zda budu do zastupitelstva zvolen, zůstanu dál aktivním Pirátem, neboť pirátská témata i způsob jejich řešení je mi blízký jak na celostátní, tak na místní komunální úrovni.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Barinka za příspěvky (celkem 3):
jenda.nadvornik, Lukas.Dolezal, Marketa.Gregorova
Uživatelský avatar
Radek.Samsula
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 15
Registrován: 30 kvě 2018, 18:45
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: KF JmK 2/2022 - Primární volby pro volby do Zastupitelstva města Boskovice

Příspěvek od Radek.Samsula »

Dovolím si vložit kandidátskou řeč Daniely Sedlákové, kterou tímto s jejím souhlasem nominuji.

Jmenuji se Daniela Sedláková, je mi 54 let a od roku 1991 učím na SPgŠ Boskovice český jazyk a literaturu. V Boskovicích jsem se narodila a žiji zde celý život, mám toto město ráda a považuji je za ideální prostor pro klidný a pohodlný život.
Kandidovala jsem za Pirátskou stranu už v minulých volbách a jsem stále přesvědčena, že je to jediná opravdu transparentní a moderní strana u nás. Poslední čtyři roky jsem pracovala v komisi pro výchovu a vzdělávání při MÚ Boskovice, protože se domnívám, že energie investovaná tímto směrem je práce pro budoucnost. Díky této zkušenosti jsem zřetelně viděla, že je potřeba všechny prostředky mířící do školství vynakládat na základě dlouhodobé rozvahy a s ohledem na moderní trendy ve výuce, což se zatím děje jen na papíře. Požadavky rodičů v současnosti směřují k alternativnějším směrům ve vzdělávání, ale ochota města je v tomto směru velmi vlažná a není vůle tato volání zohlednit při budování školské vize. Proto se domnívám, že je potřeba této oblasti i v budoucnu věnovat prvořadou pozornost a já to považuji za téma, ve kterém mohou být moje zkušenosti přínosem.
Dále mám pocit, že se u nás stále zcela přehlíží generace náctiletých, která nemá prostor pro scházení a seberealizaci a v uplynulých čtyřech letech se v tomto směru nic nezměnilo. Také mě zajímá oblast cyklodopravy, ekologie a veřejného prostoru, ve kterém budou na prvním místě lidé a teprve potom automobily.
Baví mě moje práce, literatura, hudba, pobyt v přírodě a cykloturistika.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Samsula za příspěvek:
jenda.nadvornik
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihomoravský kraj“