KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Fórum pro vážná jednání členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování krajského fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Jednáním předsedá zpravidla krajské předsednictvo.
Zdenka.Kupcova
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 15 zář 2019, 21:57
Profese: Inf. centrum-veřejného zdrav. pojištění
Dal poděkování: 245 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Příspěvek od Zdenka.Kupcova »

Chtěla jsem nominovat na předsedu L. Černohorského (což koukám, že už před chvíli "proběhlo"), dále @Daniel.Galuszka a @Zuzana.Klusova a @Andrea.Hoffmannova

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenka.Kupcova za příspěvek:
Michaela.Davidova
MarianB
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 680
Registrován: 04 dub 2016, 21:13
Dal poděkování: 1004 poděkování
Dostal poděkování: 1147 poděkování

Re: KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Příspěvek od MarianB »

Ahoj,

děkuji za nominaci na pozici místopředsedy, kterou jsem se po určitém váhání rozhodl přijmout.

Za několik dní mi končí funkční období předsedy MS Opavské Slezsko, které nebylo úplně jednoduché, což v kombinaci s parlamentními volbami, které na mě zapůsobily poněkud demotivačně OFFTOPICnejen z hlediska výsledku, ale i poněkud rozpačité kampaně, vedlo k tomu, že jsem si chtěl dát od dalšího působení v oblastních orgánech chvíli pauzu. Pak jsem si ale řekl, že příští rok nás čekají komunální volby, ve kterých budeme v několika městech obhajovat velmi slušné výsledky a tudíž není teď vhodný čas na deziluzi. Jak už psal výše Jirka Demel, právě motivaci členské základný vnímám jako jeden z hlavních úkolů nového PKS.

Jelikož jsem v PKS dosud nepůsobil, v případě mého zvolení se budu snažit být hlavně nápomocen zkušenějším členům se vším co bude potřeba. Ve vnitrostranických věcech jsem poměrně aktivní, takže první věcí, kterou nabízím je můj čas a ochota pracovat. V této souvislosti zmíním, že kromě krajské legislativní komise (která se schází jen sporadicky), nemám žádné veřejné funkce a ani do budoucna neuvažuji o tom, že bych do nějakých kandidoval. Svou energii bych radši směřoval dovnitř strany, kde momentálně působím jako člen rozhočí komise. I díky tomu si troufnu říct, že už se celkem dobře orientuji i v našich předpisech, což v PKS také není k zahození. Ve zmíněných komunálních volbách bych mohl posloužit jako spojka mezi PKS a západní částí našeho kraje, jelikož i poté, co jsem se přestěhoval do Ostravy, nadále pracuji v Opavě a počítám s tím, že se zdejším MS budu nadále v úzkém kontaktu. Současně však považuji za žádoucí, aby členové PKS měli přehled o dění v celém kraji, takže v případně mého zvolení se vynasnažím alespoň občas navštěvovat schůze všech MSek a rozhodně považuji za dobrou praxi zavedená setkání PKS + PMS.

Pro úplnost doplňuji můj profil

If we have data, let's look at the data.
If all we have is opinions, let's go with mine.

Zdenka.Kupcova
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 15 zář 2019, 21:57
Profese: Inf. centrum-veřejného zdrav. pojištění
Dal poděkování: 245 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Příspěvek od Zdenka.Kupcova »

Na pozici místopředsedů dále ráda nominuji @Pavlina.Polaskova , @Martina.Duskova , @Andrea.Hoffmannova a @Daniel.Galuszka

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenka.Kupcova za příspěvek:
Michaela.Davidova
Zdenka.Kupcova
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 15 zář 2019, 21:57
Profese: Inf. centrum-veřejného zdrav. pojištění
Dal poděkování: 245 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Příspěvek od Zdenka.Kupcova »

Dále ještě doplním na jakoukoliv pozici @David.Witosz .

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenka.Kupcova za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Korizek, Gabriela.Maceckova
Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Ahoj,

díky za nominaci na předsedu i místopředsedu, kterou tímto přijímám.

Co bych chtěl slíbit je proaktivní hledání agendy přívětivé pro členy i RegP na schůze, dále pokračování v rozjetých mediálních a personálních projektech, zlepšení komunikace na ose centrála - člen a aktivní a pozitivní přístup v projektech navržených členskou základnou. Dále dopředu říkám, že během následujícího mandátu nebudu usilovat o žádnou politickou funkci.

Přikláním se k odsunutí grillování a byl bych rád, kdyby proběhlo online.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Galuszka za příspěvky (celkem 3):
Zdenka.Kupcova, Adam.Wantulok, Pavlina.Polaskova
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5263
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7657 poděkování
Dostal poděkování: 8841 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Ok, tak v tom pripade bych si dovolil vzit zpet sve rozhodnuti nekandidovat na predsedu kraje a (po domluve s @Jiri.Demel ) se budu ucastnit i teto volby. Diky za duveru. :)

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33872 poděkování

Re: KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Příspěvek od Martin.Kucera »

Takže dnešní grilování vzhledem k celostranickym záležitostem rušíme a co nejrychleji najdeme jiný termín.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Adam.Wantulok

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Jiri.Demel
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1539
Registrován: 23 dub 2009, 16:01
Profese: IT manager
Bydliště: Příbor
Dal poděkování: 351 poděkování
Dostal poděkování: 861 poděkování

Re: KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Příspěvek od Jiri.Demel »

Po zvážení situace na bitevním poli SOUHLASÍM s nominací na předsedu kraje následně i na místopředsedu.

Pro úplnost zde uvádím odkaz na profil: https://lide.pirati.cz/profil/2944/

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Demel za příspěvky (celkem 6):
Pavel.Korizek, Rostislav.Reha, Zdenka.Kupcova, Michal.Breskovec, Lukas.Cernohorsky, Pavlina.Polaskova
Uživatelský avatar
Adam.Wantulok
Místní předsednictvo
Příspěvky: 53
Registrován: 30 led 2019, 13:19
Profese: obchodní referent
Bydliště: Těrlicko
Dal poděkování: 269 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Příspěvek od Adam.Wantulok »

AHOJ,
Vážené členstvo KF,

:arrow: Rád bych nominoval na základě výsledků dovolby (viewtopic.php?f=339&t=54616&start=50) @Michaela.Davidova, ať přenese čerstvý vítr od Beskyd do celého kraje.

:arrow: Rád bych nominoval @Jakub.Vontroba, který svou osobou přináší dokonale propojenou vertikálu města Český Těšín, MSka Karvinsko a třetího nějvětšího města ČR - Ostravy.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Wantulok za příspěvky (celkem 3):
Gabriela.Maceckova, Michaela.Davidova, Jakub.Vontroba

Hejno mi dává křídla. Pokud můžu, malými krůčky měním svět k lepšímu.

Uživatelský avatar
Adam.Wantulok
Místní předsednictvo
Příspěvky: 53
Registrován: 30 led 2019, 13:19
Profese: obchodní referent
Bydliště: Těrlicko
Dal poděkování: 269 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: KF MSK 04/2021 Volba předsednictva

Příspěvek od Adam.Wantulok »

Martin.Kucera píše: 08 lis 2021, 00:01

Prosím ty navržené, kteří dosud nepotvrdili kandidaturu, aby tak co nejdříve učinili (nebo ji odmítli).
Konkrétně tedy @Jakub.Jezisek, @Lukas.Cernohorsky, @Adam.Wantulok, @Marian.Babic .

Michal.Najvarek píše: 01 lis 2021, 10:23

Chtěl bych nominovat do předsednictva MSK @Adam.Wantulok, tak nějak vnímám jeho zapojení a entusiasmus pro piráty natolik neutuchající, že by byla škoda toho nevyužít.

Vřele děkuji @Michal.Najvarek za nečekanou nominaci, po zralé úvaze přijímám pozici prvního či druhého náhradníka. V případě, že by pozice náhradníka měla připadnout neúspěšné/mu kandidát/ce/ovi na post místopředsedy, v takovém případě, z důvodu zkrácení procesu volby, se vzdávám nominace na pozici náhradníka. Stav mých současných znalostí a hlavně schopnost praktikování procedur, předpisů by vedl k "průzkumu bojem" a jednání metodou "pokus/omyl" :roll:
Můj program pro PKS je: hledání mrtvých úhlů a jakákoliv pomoc v rozvoji kvalitní členské základny a komunikovaní potřeb členstva a voličstva, na různých okrajích, a z okraje kraje.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Wantulok za příspěvek:
Michal.Najvarek

Hejno mi dává křídla. Pokud můžu, malými krůčky měním svět k lepšímu.

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Moravskoslezský kraj“