Mimořádné zastupitelstvo Praha 11

Moderátoři: KoKS Praha, Krajští zastupitelé, Komunální zastupitelé, Zastupitele - HMP

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1139
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1994 poděkování
Dostal poděkování: 1904 poděkování

Re: Mimořádné zastupitelstvo Praha 11

Příspěvek od Jiri.Belsan »

mipol píše: 21 zář 2021, 12:17

@Jiri.Belsan
Disponuješ zcela zavádějícími informacemi. @Ladislav.Kos svůj úmysl deklaroval s dostatečným předstihem veřejně:
http://www.facebook.com/390409044856365 ... 5647667699
Proto jsem reagovala interní komunikací a výzvou, abychom se hromadně poradili. Vše zůstalo bez odezvy a teď se tady najednou ozývají zpětné reklamace.

To jsem nevěděl. Díky za info. Nicméně i tak by mi přišlo logické to sdělit členům klubu přímo a nečekat až si to přečtou na profilu na sociální síti.

mipol
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 118
Registrován: 04 bře 2021, 17:40
Dal poděkování: 92 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: Mimořádné zastupitelstvo Praha 11

Příspěvek od mipol »

@Jiri.Belsan
Jak jsem dokladovala, využila jsem 6 možných způsobů, jak kontaktovat vedení ZKP včetně starosty.
Tuto výzvu považuji za stěžejní:
viewtopic.php?p=769915#p769915
Měla jsem v úmyslu prodiskutovat fakta na základě kterých se pak rozhodnout. Pokud je mi známo, tak ani schůzka ZKP neproběhla, i když asi měla proběhnout.
Moje výzva ke koordinaci postupu zůstala bez odezvy. Tato informace byla veřejně známa i mně, snažila jsem se tok událostí korigovat, ale zůstala jsem bez náznaku pomoci. Pokud k nějakému pochybení došlo, jde za organizačním vedením. Nezlobte se, ale ve funkci jsem povinna postupovat podle zákona, pokud mi není někým povolaným s odůvodněným způsobem sděleno jinak. Toto se nestalo. Tolik fakta. Nemohu řešit očividné komunikační bloky a fauly jednotlivých členů MS, které jim vzájemně brání efektivně komunikovat a generovat výstupy práce. Děkuji za pochopení.

Naposledy upravil(a) mipol dne 21 zář 2021, 14:30, celkem upraveno 3 x.
Jiri.Belsan
Příspěvky: 1139
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1994 poděkování
Dostal poděkování: 1904 poděkování

Re: Mimořádné zastupitelstvo Praha 11

Příspěvek od Jiri.Belsan »

mipol píše: 21 zář 2021, 14:20

@Jiri.Belsan
Jak jsem dokladovala, využila jsem 6 možných způsobů, jak kontaktovat vedení ZKP včetně starosty.
Výzva ke koordinaci postupu zůstala bez odezvy. Tato informace byla veřejně známa i mně, snažila jsem se tok údálostí korigovat, ale zůstala jsem bez náznaku pomoci. Pokud k nějakému pochybení došlo, jde za organizačním vedením. Nezlobte se, ale ve funkci jsem povinna postupovat podle zákona, pokud mi není někým povolaným s odůvodněným způsobem sděleno jinak. Toto se nestalo. Tolik fakta. Nemohu řešit očividné kominikační bloky a fauly jednotlivých členů MS, které jim vzájemně brání efektivně komunikovat a generovat výstupy práce. Děkuji za pochopení.

Proto to taky celou dobu píšu Láďovi. Celé vlákno řeším jen to, že to měl nějak oznámit klubu. Vás jsem nezmínil ani jednou.

mipol
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 118
Registrován: 04 bře 2021, 17:40
Dal poděkování: 92 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: Mimořádné zastupitelstvo Praha 11

Příspěvek od mipol »

@Jiri.Belsan Rozumím, ale už jsem do toho bohužel byla impulzivně zatažena Jirkou Dohnalem. Jak jsem již napsala, v ten okamžik už bylo ke svolání mimořádného ZMČ k dispozici dostatek podpisů, tedy podpisy 3 dalších zastupitelů na věci nic nemění. Jedná se jen o princip, Piráti by měli umožnit zastupitelům svobodně jednat, pokud někde zavládl opačný názor, měla jsem ho dostat na vědomí, to se nestalo. Tvrdit zpětně, že chybuji, pokud mi nikdo nedal pokyn, považuji za účelové. Nevidím důvod, proč bych nepostupovla podle pirátských principů.
Tvrzení, že svolání zastupiteltva snad porušuji jméno Pirátské strany, považuji za nepravdivé a ničím nepodložené. Kdybych to neučila, budu manipulativně kritizována zase za opak.
Vrcholovou politickou odpovědnost nakonec stejně nese starosta, který podle zákona nepodléhá žádné sankci za nesvolání zasedání. Považuji tedy jeho reakci za neadekvátní až přemštěnou. Pokud se necítí dostatečně podporován, asi by se měl zamyslet na formě své komunikace se všemi zastupiteli bez výjimky. Jejich urážením společné dohody nedocílí.

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1139
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1994 poděkování
Dostal poděkování: 1904 poděkování

Re: Mimořádné zastupitelstvo Praha 11

Příspěvek od Jiri.Belsan »

mipol píše: 21 zář 2021, 14:49

@Jiri.Belsan Rozumím, ale už jsem do toho bohužel byla impulzivně zatažena Jirkou Dohnalem. Jak jsem již napsala, v ten okamžik už bylo ke svolání mimořádného ZMČ k dispozici dostatek podpisů, tedy podpisy 3 dalších zastupitelů na věci nic nemění. Jedná se jen o princip, Piráti by měli umožnit zastupitelům svobodně jednat, pokud někde zavládl opačný názor, měla jsem ho dostat na vědomí, to se nestalo. Tvrdit zpětně, že chybuji, pokud mi nikdo nedal pokyn, považuji za účelové. Nevidím důvod, proč bych nepostupovla podle pirátských principů.
Tvrzení, že svolání zastupiteltva snad porušuji jméno Pirátské strany, považuji za nepravdivé a ničím nepodložené. Kdybych to neučila, budu manipulativně kritizována zase za opak.
Vrcholovou politickou odpovědnost nakonec stejně nese starosta, který podle zákona nepodléhá žádné sankci za nesvolání zasedání. Považuji tedy jeho reakci za neadekvátní až přemštěnou. Pokud se necítí dostatečně podporován, asi by se měl zamyslet na formě své komunikace se všemi zastupiteli bez výjimky. Jejich urážením společné dohody nedocílí.

Já něco takového psal? Nebo proč jsem v tom příspěvku označen?

Uživatelský avatar
Ladislav.Kos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2017, 08:47
Profese: konzultant online marketingu
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimořádné zastupitelstvo Praha 11

Příspěvek od Ladislav.Kos »

Od dokumentu svolání mimořádného zastupitelstva nemusím odklánět pozornost. Sám jsem tuto skutečnost promoval zde (vlákno jsem založil já) a na svém facebooku. A pro jistotu opakuji, podepsal jsem dokument ke svolání mimořádného zastupitelstva.

Uživatelský avatar
Ladislav.Kos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2017, 08:47
Profese: konzultant online marketingu
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimořádné zastupitelstvo Praha 11

Příspěvek od Ladislav.Kos »

Jaké jsou výsledky vyjednávacích týmů před jednáním zastupitelstva? Na schůzce MS a ZK dne 29.9. bylo domluveno, že po vyjednávání 30.9. budou ve večerních hodinách členům sděleny výsledky. Nebyly, s tím že se sejdeme v den jednání ZMČ P11 v 7:15. Po třech dotazech na kolegy, jak dopadlo vyjednávání, mi nebyly výsledky sděleny. S tímto stavem informování se jdu zůčastnit zastupitelstva, které začíná za pár minut.

Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Praha 11“