PiCe Benešov

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Benešov

Ve věci výběru PiCe jsem pro možnost:

Anketa končí za 24 led 2021, 20:04

Antuškova
4
67%
Náměstí
1
17%
Nejsem ani pro jednu možnost (hledat dál)
1
17%
 
Celkem hlasujících: 6 - Celkem hlasů: 6

Uživatelský avatar
Milan.Krch
Krajský zastupitel
Příspěvky: 164
Registrován: 06 dub 2018, 10:09
Profese: IT manager
Dal poděkování: 497 poděkování
Dostal poděkování: 328 poděkování

Re: PiCe Benešov

Příspěvek od Milan.Krch »

pročetl jsem poctivě debatu...a ta antušovka mi přijde zajímavější...ano jsou tam i věci proti...taky bych byl lokačně pro náměstí nebo u té Billy to bylo super, ale realita je jiná...

Když se pak naskytne lepší prostor tak přejít asi můžeme ne? To bych případně v nájemní smlouvě ohlídal, že tam bude výpovědní lhůta rozumná...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Krch za příspěvky (celkem 4):
David.Rejha, Josef.Bouse, Vaclav.Kubaljak, Jan.Licka
Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: PiCe Benešov

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Josef.Bouse píše: 23 led 2021, 13:56 Nicméně KlaPiCe @Michal.Hazlinsky také nebylo v centru ani v nějaké hezké lokalitě, nemělo dostupné parkování a bylo dost "nevýrazné" a přesto si své lidi našlo.
Díky, to mi pomohlo se definitině rozhodnout, netušil jsem, že na Kladně původně začínalo KlaPiCe zastrčené. Ona je to popravdě možná výhoda i pro ten nízkopráh, protože nikdo neuvidí lidi, jak tam lezou a ti se nebudou muset stydět. Volil jsem mezi dalším hledáním a Antuškovou, ale teď jsem si jistější, že tohle je správná volba.

Také jsem si udělal orientační - přibližný - plánek s vyznačenými sídlišti (červené n-úhelníky), školami, domovy seniorů a zásadními dopravními uzly v okolí.

https://www.google.com/maps/d/u/0/edit? ... sp=sharing
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvek:
Josef.Bouse
Uživatelský avatar
David.Rejha
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 08 lis 2017, 16:18
Profese: student VŠCHT, laboratorní pracovník
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: PiCe Benešov

Příspěvek od David.Rejha »

Vaclav.Kubaljak píše: 24 led 2021, 09:10
Josef.Bouse píše: 23 led 2021, 13:56 Nicméně KlaPiCe @Michal.Hazlinsky také nebylo v centru ani v nějaké hezké lokalitě, nemělo dostupné parkování a bylo dost "nevýrazné" a přesto si své lidi našlo.
Díky, to mi pomohlo se definitině rozhodnout, netušil jsem, že na Kladně původně začínalo KlaPiCe zastrčené. Ona je to popravdě možná výhoda i pro ten nízkopráh, protože nikdo neuvidí lidi, jak tam lezou a ti se nebudou muset stydět. Volil jsem mezi dalším hledáním a Antuškovou, ale teď jsem si jistější, že tohle je správná volba.

Také jsem si udělal orientační - přibližný - plánek s vyznačenými sídlišti (červené n-úhelníky), školami, domovy seniorů a zásadními dopravními uzly v okolí.

https://www.google.com/maps/d/u/0/edit? ... sp=sharing
1. Ještě záleží kolik je tak "své lidi našlo". Tím to nerozporuji a jsem rád za tu informaci, ale jde mi o to, že to pro pár lidí neděláme, ale chceme zaujmout větší skupinu. Snad to ale nedopadne, že na našich akcích bude max. politická konkurence. :? :D @Josef.Bouse nezvládl bys to přiblížit?

2. Jak jsem psal k položení PiCe. Mně šlo o tahy lidí, kteří se vyskytují spíše v ulicích Tyršova, Vnoučkova a na náměstí, protože tam jsou obchody, služby a život. To Antuškova nabídnout nemůže a tak je tam jediný tah z části Vršků a obou Spořilovů, ač část jde spíše Čechovkou. Když se tedy jedná o tah lidí, tak je mapa zavádějící. Pokud by ale lidi chodili přímo na naše akce a přímo za námi, tak by to sedělo.

3. @Jan.Licka jak je to s tou zahradou? Bude sdílená nebo celá naše? :mrgreen:
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Rejha za příspěvek:
Vaclav.Kubaljak
Uživatelský avatar
Jan.Licka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 378
Registrován: 28 dub 2017, 14:15
Profese: Manufacturing Engineer
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 840 poděkování

Re: PiCe Benešov

Příspěvek od Jan.Licka »

Zahradu zjistím, taky mě to hodně zajímá.

Ona to technicky vzato není "zahrada", ale neužívaný stavební pozemek :) Vstupní vrata dokonce musí teprve správce zprovoznit a je to hned vedle trati, takže se nebojím že by o ní byl velký zájem jinde (viz video). Do smlouvy ji pochopitelně uvedeme a kdyby chtěli finance navíc, budu ihned řešit s vámi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Licka za příspěvek:
David.Rejha

Dávat druhým vyrůst
:idea: infrastruktura / automatizace / logistika

Uživatelský avatar
David.Rejha
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 08 lis 2017, 16:18
Profese: student VŠCHT, laboratorní pracovník
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: PiCe Benešov

Příspěvek od David.Rejha »

Jan.Licka píše: 24 led 2021, 13:07 Zahradu zjistím, taky mě to hodně zajímá.

Ona to technicky vzato není "zahrada", ale neužívaný stavební pozemek :) Vstupní vrata dokonce musí teprve správce zprovoznit a je to hned vedle trati, takže se nebojím že by o ní byl velký zájem jinde (viz video). Do smlouvy ji pochopitelně uvedeme a kdyby chtěli finance navíc, budu ihned řešit s vámi.
Mezi tratí je ale ještě zeď nebo plechový plot, pak cesta ke kapličce, pak svah a pak ta protihluková stěna. Takže to jinak ale může být celkem fajn zahrada a vlaky nebudou nijak vadit. Sice ty vlaky uslyšíme, ale zase tam nebudeme muset mít hodiny a bude stačit umět odjezdy/příjezdy vlaků.
Jedna z prvních věcí navrhuji takové naše "ukliďme si kolem PiCe", protože ta cesta podél tratě až ke kapličce se brutálně nechutná/špinavá.
Jo a u té kapičky je nejspíš možnost dalších parkovacích míst, kdyby byla nějaká větší akce. To bych ale ještě zjistil.
Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: PiCe Benešov

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Vyhlašuji závěr - 4 (67%) hlasy pro Antuškovu, 1 hlas pro Náměstí, jeden pro další hledání. Tedy @Jan.Licka má zelenou a my máme nové PiCe. Gratulace nám, věřím, že se projekt povede zrealizovat a bude přínosem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Kubaljak za příspěvky (celkem 2):
Jan.Licka, Ondrej.Hrdy
Uživatelský avatar
petrchalus
Krajský zastupitel
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 23:06
Profese: konzultant ve vzdělávání
Bydliště: Praha 11 a Vidlákova Lhota, Benešov, Středočeský kraj
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 249 poděkování

Re: PiCe Benešov

Příspěvek od petrchalus »

Už je odhlasováno, já bych asi byl proto si dát čas a hledat klidně dýl, nicméně snad bude OK ten vybraný prostor na pár věcí, které se teda při týhle pandemii dělat aspoň trochu dají, na fotky na mraku jsem se nedostal, bude možné se tam jít podívat? A nějak naplánujeme co kdo můžeme udělat pro otevření PICE?

PS už jsme dohledal v četu to video zevnitř i to místo na google mapách, no má to potenciál ten prostor, je to hodně práce to dát dohromady, a je to trochu daleko od centra, je to výzva :-)
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Benešov“