MF Karlovy Vary 1/2018 Volba lídra do zastupitelstva - rozprava

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj, PMS Karlovy Vary

Uživatelský avatar
Radek_Jan_Stehlik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 10
Registrován: 03 bře 2018, 19:41
Profese: Akademický architekt, sklář a sochař
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: MF Karlovy Vary 1/2018 Volba lídra do zastupitelstva - rozprava

Příspěvek od Radek_Jan_Stehlik »

Dobře, jsi tedy novým členem pirátů, nevěděl jsem to, ale před pár dny jsi jím ještě nebyl a čekal jsi dlouho na třetí potvrzení. Nechci se donekonečna zastávat Michala Sadílka, ale ten byl registrovaným příznivcem léta před tebou a prostě ani jeho a ani mne urážet nemusíš a ta dávka agrese, kterou vůči nám máš, prostě není důstojná. Říkám ti, že v zájmu své vlastní důstojnosti by ses prostě měl rychle uklidnit, přehodnotit některé své postoje a neoslabovat nás zbytečně v důsledku oba dva i všechny okolo. Vykat si snad po dlouhodobém tykání nebudeme, milého Radka ti nikdo nezakazuje, jen ta ironie je poněkud tristní. Vítr z plachet jsi začal brát ty mne a nemusel jsi, nijak jsem tě neohrožoval. Myslel jsem si, že budeme vést korektní a věcnou diskuzi a netušil jsem, jakým urážkám a výpadům jsi schopen vystavovat zřejmě každého, kdo není ochoten následovat beze zbytku tvou vůli nebo dokonce v některých záležitostech prostě postavit svůj názor proti tvému. Obávám se, že v čele kandidátky tak bude nový diktátor a proto jsem se vymezil. Pozor, aby to nebylo pomalu ve stylu Mao Ce Če..., to byl jen vtip. Navrhuji uberme plyn a jak jsem ti říkal před chvílí osobně v hospůdce u řeky, nemusíme se mít rádi, pokud nechceš, ale prostě bychom se měli alespoň respektovat a chovat se k sobě slušně. Žádné souboje nevyvolávat a případnou konfrontaci držet v rámci normální výměny myšlenek. Pořád doufám ve třetího lídra, nejlépe Josefa Janů, jakkoli chápu a respektuji jeho důvody lídrem jako krajský radní nebýt. Pokud o naši pomoc a podporu nestojíš a nestál jsi OK a chceš svým přístupem odvádět i voliče Pirátské strany, nejen okolo mne, pak asi nezbývá než to vzít na vědomí a popřát ti úspěšnou privatizaci Pirátské strany, namísto skutečné piratizace Karlových Varů... Připadá mi to jako škoda pro všechny zúčastněné a pokud budeš všechno řídit ty s pomocí Barbory, udělám ti radost a účastnit se toho v budoucnu zřejmě nebudu. Pokud nevítáš dobré nápady, které nejsou z tvé vlastní hlavy a pokud odrazuješ a demotivuješ část lidí okolo, volební úspěch se prostě nedostaví. Ještě je čas, nejen na změnu stylu.
Uživatelský avatar
Jindrich.Cermak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 254
Registrován: 22 kvě 2015, 13:53
Profese: politický analytik, zastupitel
Dal poděkování: 176 poděkování
Dostal poděkování: 350 poděkování

Re: MF Karlovy Vary 1/2018 Volba lídra do zastupitelstva - rozprava

Příspěvek od Jindrich.Cermak »

Dovolím si poslední reakci, protože termín rozpravy je uzavřen a korektní a věcná diskuse je s tebou evidentně nemožná.

Pokud někdo diskusi začíná osobním výpadem a osočením z toho, že jsem diktátor, tak to vážně nelze ve slušné společnosti považovat za věcnou diskusi.

Na tomto veřejném poli tě žádám jasné předložení důkazů k nějakému mému nestandardnímu postupu.
Žádám tě o důkaz a doklad, jak se snažím privatizovat stranu.
Žádám tě o důkaz a doklad toho, jak, podle tebe, se snažím vše řídit s pomocí (která, mimochodem, stále ještě neřekla, jestli vůbec kandidovat hodlá, což je její postoj od samého začátku).

Členové Pirátské strany se shodli na mém návrhu tvorby kandidátky, který vyplývá ze širokého konsensu všech lidí s touhou kandidovat a pomoci našemu městu a Pirátské strany. Jinými slovy, o konečném pořadí nebudu rozhodovat ani já, ani členská Pirátská základna, ale co nejširší uskupení lidí. Vážně nevím, jak se ti z toho povedlo vydedukovat sklony k diktátorství.

I příspěvek, ve kterém žádáš o ubrání plynu a mluvíš o vzájemném respektu, je plný osobních výpadů na mou osobu a mou přítelkyni. To hovoří za vše. Zejména její zatažení do tvých dehonestací na mě a udělání z ní jeden ze středobodů tvé obžaloby je něco, co gentleman, za kterého jsem tě do dnešního dne považoval, prostě nedělá.

Jindřich Čermák

radní pro školství a sport Karlovarského kraje
zastupitel města Karlovy Vary
předseda MS Karlovy Vary

Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1523 poděkování
Dostal poděkování: 305 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karlovy Vary 1/2018 Volba lídra do zastupitelstva - rozprava

Příspěvek od Daniela.Bila »

Ahoj,
ukončuji rozpravu a děkuji Jindrovi, Radkovi a Báře za velmi zajímavou diskusi. Tímto registruji Jindřicha Čermáka jako kandidáta na lídra ve volbách do zastupitelstva města Karlovy Vary. Dnes přes den vyhlásím hlasování 1. kola. :)
Radek Stehlík bohužel nezískal podporu skupiny členů.

Hlasování zde:
viewtopic.php?f=779&t=40364&p=548852#p548852

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Karlovy Vary“