Administrativní/technické úkoly pro dobrovolníky

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
Úkoly nyní postupně převádíme do nového specializovaného systému Úkoly. Nové úkoly prosím dávejte přímo tam. Diskuse k úkolům je tam také možná, pouze musíte být přihlášeni. Jakmile dojde k odladění nového systému a převedení veškerých úkolů, bude toto fórum uzavřeno, archivováno a zrušeno.
Děkujeme za pochopení.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34749
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31656 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Administrativní/technické úkoly pro dobrovolníky

Příspěvek od Petr.Vileta »

Vojtech.Pikal píše: 10 bře 2021, 11:10 Děkuju moc,

teď bych požádal o ostítkování ještě
1) Dalších dokumentů na této stránce: https://wiki.pirati.cz/program/list , kde nebudeš obsah vědět, nech volný
2) Dalších dokumentů, které působí jako programové dokumenty v bočních lištách dlouhodobých programových bodu, např zde: https://wiki.pirati.cz/program/kultura

(Mezi RT a MRT je rozdíl IMHO leda prestižní, neřešil bych to.)

Co se týče dat aktualizace, asi bych je nerval do štítku, ale spíš do boční lišty formou "legislativních informací", jako to máme třeba zde: https://wiki.pirati.cz/rules/jrrv#legis ... _informace

Dohledat to neumí nikdo, maximum je podívat se do tohoto fóra RV: viewforum.php?f=578&start=500
Přičemž to doporučuju vzít od konce.
Datum schválení/aktualizace může být na obou místech. Ve štítku by to graficky méně "překáželo" a pokud by se dával nejnovější datum na začátek, asi by to podle toho šlo i řadit v tabulce OFFTOPICto jsem nikdy nezkoušel, řadit podle datumu když je jich víc oddělených čárkou a asi to počká na RV, až do toho znovu sáhnou, tak to tovnou doplní a zpětně dohledají. A nebo kdyby se někdo fakt hodně nudil. :D

Do těch dalších se pustím, jen to tentokrát bude trvat trochu déle, mám přípravu na další zastupko.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

pavlinahamplova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 202
Registrován: 17 lis 2021, 14:49
Profese: Finanční analytik
Dal poděkování: 318 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování

Re: Administrativní/technické úkoly pro dobrovolníky

Příspěvek od pavlinahamplova »

Ahoj, Vojto, pokud je potřeba pomocí s něčím opravdu nudným, na administrativní bázi, jsem k dispozici. Něco, co je pro ostatní administrativni vopruz :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi pavlinahamplova za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Rezek, Robert.Magni

Občas vážně nevím, jestli svět řídí chytří lidé, kteří si z nás utahují, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.“ — Mark Twain

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26227
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30172 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Administrativní/technické úkoly pro dobrovolníky

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

pavlinahamplova píše: 28 kvě 2023, 08:49

Ahoj, Vojto, pokud je potřeba pomocí s něčím opravdu nudným, na administrativní bázi, jsem k dispozici. Něco, co je pro ostatní administrativni vopruz :)

Moc díky za nabídku, nějakou dobu jsem nad tím uvažoval a nabízí se udělat pořádek ve starých projektech Participativního rozpočtování;

Přehled je prakticky tady: https://redmine.pirati.cz/projects/part ... ani/issues

Tady je nějaká nedotažená revize roku 2018 - https://redmine.pirati.cz/issues/18878

V zásadě jde o to, že je nějakých 50 neukončených/nevyhodnocených/neuzavřených projektů, které možná mají ještě nárok na nějaké prostředky a možná nějaký zájem na dokončení. A nebo taky ne a tak by se měli uzavřít a ty prostředky uvolnit.

A je potřeba v tom udělat přehled a pořádek.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

pavlinahamplova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 202
Registrován: 17 lis 2021, 14:49
Profese: Finanční analytik
Dal poděkování: 318 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování

Re: Administrativní/technické úkoly pro dobrovolníky

Příspěvek od pavlinahamplova »

Vojtech.Pikal píše: 13 čer 2023, 17:33

Ok, proctu vlákno:
viewtopic.php?t=38959

...kde jsi hezky vysvětloval. Vypadá to, že je tam podstata.

Pak se ozvu s tím, co mi nebude jasné. V příštím týdnu, po dodelani rekonciliací, se na to vrhnu.

Fajn den, díky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi pavlinahamplova za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Alena.Jacikova

Občas vážně nevím, jestli svět řídí chytří lidé, kteří si z nás utahují, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.“ — Mark Twain

pavlinahamplova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 202
Registrován: 17 lis 2021, 14:49
Profese: Finanční analytik
Dal poděkování: 318 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování

Re: Administrativní/technické úkoly pro dobrovolníky

Příspěvek od pavlinahamplova »

Vojtěchu, chtěla bych se Vám omluvit. Nesplnila jsem, co jsem slíbila. Budiž mi omluvou vážně rodinné problémy. Jakmile se situace uklidní a bude z Vaší strany zájem, ráda pomohu. Děkuji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi pavlinahamplova za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Občas vážně nevím, jestli svět řídí chytří lidé, kteří si z nás utahují, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.“ — Mark Twain

Odpovědět

Zpět na „Administrativa“