Naši voliči

Veřejná diskuse k návrhům a bodům a tématům Pirátského programu.


Moderátoři: Garanti, Rada resortních týmů - členové, Poslanecka snemovna - poslanci

Pravidla fóra

Toto je veřejné fórum pro konzultace k Pirátskému programu.
Názory zde vyjadřované nelze bez dalšího považovat za stanoviska Pirátské strany.

Každý ať se vyjadřuje jasně, slušně a k tématu. Pokud chcete řešit novou věc, založte nové téma.

Do tohoto fóra patří programová témata, která se týkají programu jako celku, více bodů nebo žádného z nich.

Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši voliči

Příspěvek od Janek.Wagner »

af115 píše:MHD, chůze a bicykl je doprava pro lidi, kteří mají spoustu času a energie. Pro mladé a svobodné. My starší a se spoustou povinností potřebujeme zlé auto. Snad se dožijeme sdílených elektromobilů...
To je dost relativní, jezdím pracovně do Ostravy a do Otrokovic, ale autem ani náhodou. A v Praze jsou oblasti, kde se parkování nevyplatí.
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši voliči

Příspěvek od Janek.Wagner »

af115 píše:Tak všichni nežijeme v Praze. Samozřejmě snad fyzicky kolo do 60 - ty není problém, ale jak vozit děti do školy a na kroužky? Něco "ošklivého" navrch:
Takovejch zoufalců tady vidím v okolních satelitních "panelácích naležato" mraky. Koupí si milionový domeček daleko od infrastruktury a pak se diví... Já jsem jezdil od 10 let autobusem (4 roky v kombinaci s tramvají) přes celou Prahu do základky a pak na gympl.
Jiri.Janecka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1809
Registrován: 13 dub 2012, 21:57
Profese: právník
Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
Dal poděkování: 516 poděkování
Dostal poděkování: 2445 poděkování

Re: Naši voliči

Příspěvek od Jiri.Janecka »

Já jsem se nachodil pěšky, na kole i vlakem taky dost. Ale auto je auto. Ve sdílení nevěřím. Potřebuji vědět co v autě mám ...
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Naši voliči

Příspěvek od Janek.Wagner »

Jiri.Janecka píše:Já jsem se nachodil pěšky, na kole i vlakem taky dost. Ale auto je auto. Ve sdílení nevěřím. Potřebuji vědět co v autě mám ...
Bydlím na samém okraji Prahy, kde jezdí autobus v sedle jen každou půlhodinu. Dá se to, ale bez auta si to tady nedovedu představit. Jeden synek má sdílené auto a je kupodivu naprosto spokojenej...
Odpovědět

Zpět na „Pirátský program“