Legalizace konopí na úrovni EU

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Navykove chovani

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru meziresortního týmu Návyková chování. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Odpovědět
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Legalizace konopí na úrovni EU

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Toto je vlákno ohledně vývoje legalizace v EU.

Dočkáme se tedy nějaké odpovědi členů OPL o tom jestli a případně co plánují v této věci iniciovat? Evropská občanská iniciativa WLtT se jim zdála nedostatečná, takže by měli přijít s něčím echtovnějším a ukázat jak to tedy má vypadat.
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2919
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3763 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Legalizace konopí na úrovni EU

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Petře, jestli si myslíš, že nás tímhle namotivuješ, tak tě musím informovat, že například u mě se zasazuješ za úplný opak. Otravuje mě, že se neustále objevují témata, kde očekávám třeba konstruktivní pomoc s tím, na co mám málo času a ne jenom vykřikování člověka, který bere jako nejúčinnější formu informování veřejnosti rozdávání letáků na nádraží a v dopravních prostředcích.. Otravuje mě to a demotivuje mě to sem chodit (a držela jsem se docela dlouho). Nechceš s tímhle pokřikováním radši přestat a naučit se například anglicky, abys nám mohl pomoct překládat edukativní materiály k vzdělávání méně nadané české veřejnosti?

konec stěžování si.. jdu dělat něco konstruktivního..

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Legalizace konopí na úrovni EU

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Janka Michailidu píše:Petře, jestli si myslíš, že nás tímhle namotivuješ, tak tě musím informovat, že například u mě se zasazuješ za úplný opak. Otravuje mě, že se neustále objevují témata, kde očekávám třeba konstruktivní pomoc s tím, na co mám málo času a ne jenom vykřikování člověka, který bere jako nejúčinnější formu informování veřejnosti rozdávání letáků na nádraží a v dopravních prostředcích.. Otravuje mě to a demotivuje mě to sem chodit (a držela jsem se docela dlouho). Nechceš s tímhle pokřikováním radši přestat a naučit se například anglicky, abys nám mohl pomoct překládat edukativní materiály k vzdělávání méně nadané české veřejnosti?
konec stěžování si.. jdu dělat něco konstruktivního..
Janko ty si určitě děláš srandu nebo to snad jinak ani není možný.

Nechali jste s OPL ležet Legalizaci deset měsíců jako nepotřebný odpad a ještě jste do mě kopali a kopete, že jsem podporoval a podporuji celoevropskou občanskou iniciativu WLtT. Tvrdila jsi, že připravíš něco echt lepšího a za tří měsíce jsi nic lepšího než jeden letáček na Cannafest a jeden překlad letáku nespáchala. Nejsem žádný tvůj kouč, abych tě popostrkoval a motivoval. Koučem a motivátorem by jsi měla být naopak ty a Michal Ketner jako garanti OPL. Jenže vy jste se postavili brutálně i proti tomu čemu stačilo jen nebránit tedy EOI WLtT. Viditelně to máš v hlavě celé domotané, kdo má co dělat a kdo se má komu zodpovídat za prosazování našeho programového bodu legalizace. Nebo jsi snad spolu s Krtkem dokonce krtkem usilujícím o destrukci snažení Pirátů?

To že ke stagnaci Legalizace velice významně přispěl svého času předseda I.Bartoš, který opakovaně Michalovi Ketnerovi vyčítal, že prý moc tlačí legalizaci, tady naprosto absurdně nikoho z Pirátů ani nezaujalo.

Na překládání si najdi někoho, kdo už to umí a nečekej než se naučim anglicky, pokud ovšem odklad není tvým hlavním záměrem.

Obecně největší brzdou legalizace není nízká odbornost uživatelů konopí, ale především bezohlednost zastrašených spoluobčanů a huličů vůči lidem, kteří konopí potřebuji ke svémů léčení. Dnešní huliči a to především vy mladí držíte basu se zločinci, kteří na konopí a nelegálnosti drog vydělávají ve velkém a vám z toho asi taky něco kape.

PS: Mimochodem leták který jsi přeložila vypadá moc fajn, jen ještě ho vytisknout v dostatečném množství a distribuovat do každého ze 14 KS k rozšiřování a následnému informování našich spoluobčanů jinak bude tvoje dosavadní snažení k ničemu.
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2919
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3763 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Legalizace konopí na úrovni EU

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Víš co? tak jo. Ber to tak, že to mám v hlavě celé domotané a nedovolávej se ode mě ničeho. Já budu stejně furt dělat, co můžu (což dělám..) Tobě to očividně nestačí, což je fakt a jsem ráda, že jsi to vyjádřil (nesčetněkrát), ale neposeru se z toho).

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Legalizace konopí na úrovni EU

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Janka Michailidu píše:Víš co? tak jo. Ber to tak, že to mám v hlavě celé domotané a nedovolávej se ode mě ničeho. Já budu stejně furt dělat, co můžu (což dělám..) Tobě to očividně nestačí, což je fakt a jsem ráda, že jsi to vyjádřil (nesčetněkrát), ale neposeru se z toho).
Pokud tedy přiznáváš, že to máš v hlavě domotané už se nedivím, že co neděláš ty dokážeš vypotit akorát to že ti to není nikdy dost dobré a na druhé straně rovnou píšeš, že na to, aby jsi to co je podle tvých představ(to ono rádoby jediné správné) dělala pro legalizaci podle svých představ, tak na to prý vlastně nemáš čas. Takže jsi se v podstatě nechala zvolit do vedení OPL, aby jsi spíš brzdila podporu prosazování Legalizace jen proto, že máš pocit, že to není přesně tak jak ty by jsi to dělala, kdyby jsi to začala dělat, až někdy na to budeš mít čas.

Tohle už tady bylo mnohokrát od několika samolibých egomaniaků, kdy se tito jedinci nechali zvolit šéfem, aby byli v podstatě brzdou místo lídrem.

Potažmo pokud neumíš iniciativu podporovat než destruovat tak nemáš ve vedení jakéhokoliv odboru a v podstatě čehokoliv vůbec co dělat.
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Legalizace konopí na úrovni EU

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Petr Bajgar píše: Obecně největší brzdou legalizace není nízká odbornost uživatelů konopí, ale především bezohlednost zastrašených spoluobčanů a huličů vůči lidem, kteří konopí potřebuji ke svémů léčení. Dnešní huliči a to především vy mladí držíte basu se zločinci, kteří na konopí a nelegálnosti drog vydělávají ve velkém a vám z toho asi taky něco kape. .
proč myslíš???
Prostě Stacke
77nula157333
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Legalizace konopí na úrovni EU

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Jakub Stacke píše:
Petr Bajgar píše: Obecně největší brzdou legalizace není nízká odbornost uživatelů konopí, ale především bezohlednost zastrašených spoluobčanů a huličů vůči lidem, kteří konopí potřebuji ke svémů léčení. Dnešní huliči a to především vy mladí držíte basu se zločinci, kteří na konopí a nelegálnosti drog vydělávají ve velkém a vám z toho asi taky něco kape. .
proč myslíš???
Soudím tak podle vyjádření mnoha lidí se kterými jsem osobně mluvil při propagování Evropské občanské iniciativy Proluvme si o konopí.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21733
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12580 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Legalizace konopí na úrovni EU

Příspěvek od Lukas.Novy »

Triggered...
Petr Bajgar píše:bezohlednost zastrašených spoluobčanů a huličů vůči lidem, kteří konopí potřebuji ke svémů léčení.
=> kazdy rekreacni kurak marihuany primo nesnasi ty, kteri se konopim leci? wat?
Petr Bajgar píše:Dnešní huliči a to především vy mladí držíte basu se zločinci
=> meli by praskat svoje dealery. wat?
Petr Bajgar píše:zločinci, kteří na konopí a nelegálnosti drog vydělávají ve velkém
=> dealeari si dovolili nastavit trzni ceny odpovidajici nakladum na vyrobu a distribuci fetu a hedgovani spojenych rizik? wat?
Petr Bajgar píše:a vám z toho asi taky něco kape.
=> a tihle zlocinci maji jeste tu drzost se o zisk delit se zakazniky? wat?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Stacke, Tomas.Vymazal, Jakub.Nepejchal

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Legalizace konopí na úrovni EU

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Tento článek a přednáška by měl být sdílen šířen a propagován dostupnými prostředky.
Je naprosto absurdní aby nám jakákoliv vláda zákazovala účinnou léčbu, jen proto aby farmakomafie nepřišli o jejich zisky.

Nejen Piráti by si měli mnohem jasněji uvědomit, že ve věci LEGALIZACE nejde o politiku, ale životy mnoha našich spoluobčanů.



PS: chudáka Krta nemíním komentovat
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21733
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12580 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Legalizace konopí na úrovni EU

Příspěvek od Lukas.Novy »

Petr Bajgar píše:PS: chudáka Krta nemíním komentovat
Kdyz dojdou argumenty, prejdes k nadavkam, fajn... OFFTOPICdebile.
Oznámení moderátora:
Pisatel byl varovan za urazky ostatnich ucastniku fora.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Odpovědět

Zpět na „Návykové chování“