nominace Lucie Cirkvy Chocholové na lídryni/čelo kandidátky

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

nominace Lucie Cirkvy Chocholové na lídryni/čelo kandidátky

PRO

30
91%

PROTI

2
6%

ZDRŽUJI SE

1
3%
 
Celkem hlasujících: 33 - Celkem hlasů: 33

Uživatelský avatar
Lucie.Cirkva.Chocholova
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 232
Registrován: 10 bře 2019, 22:25
Profese: uvolněná zastupitelka SČK
Dal poděkování: 372 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: nominace Lucie Cirkvy Chocholové na lídryni/čelo kandidátky

Příspěvek od Lucie.Cirkva.Chocholova »

Odpověď na dotazy @Tomas.Zmuda
Zachovali byste stávající rozdělení gescí mezi radní nebo byste preferovali úpravu/úpravy. Pokud ano, tak jakou/jaké?
Jsem přesvědčená, že inovace patří do gesce regionálního rozvoje. Dále je za mě dost neuchopená gesce informatika a digitalizace, která by si bezesporu zasloužila svojí gesční radní nebo radního. Vzhledem k organizačním změnám, které se v posledních měsících odehrály v gesci investic, majetku a veřejných zakázek si dovedu představit novou gesci investic, majetku, informatiky a digitalizace.

Když by se vás někdo u piva/limonády zeptal: co jste na tom kraji vlastně udělali za ty 3 roky? Co vás napadne jako první? (bez ohledu na to, z jaké gesce to je; myšleno koaliční úspěch nebo nejviditelnější věc)
Pokud to musí být jedna věc, tak za úspěch považuju, že jsme z krajského úřadu udělali transparentní veřejnou službu postavenou na racionálních rozhodnutích.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Cirkva.Chocholova za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Kohout, Tomas.Zmuda
Uživatelský avatar
Daniel.Netusil
Místní předsednictvo
Příspěvky: 68
Registrován: 27 úno 2018, 10:47
Profese: Radní města, krajský zastupitel
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: nominace Lucie Cirkvy Chocholové na lídryni/čelo kandidátky

Příspěvek od Daniel.Netusil »

Ahoj všem,
mnohé už tu zaznělo, nicméně i já bych rád přidal svou podporu nominace Lucky na pozici lídryně kandidátky. Lucie je mezi námi jednou z těch, kdo svým postupem času ukazují svůj politický růst. Během uplynulých tří let si získala respekt nejen politických konkurentů a prokázala, že volba předsedkyně zastupitelského klubu byla naprosto správná. Její způsob řešení věcí je systematický a založený na jasném uvažování. Jako její kolega z Výboru pro památkovou péči, kulturu a cestovní ruch musím říci, že to je jeden z nejlépe vedených výborů SČK. Myslím si, že pokud ji zvolíme za lídryni, máme šanci na dobrý výsledek. :-)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Netusil za příspěvky (celkem 2):
Lucie.Cirkva.Chocholova, Martin.Karim
Uživatelský avatar
Lucie.Cirkva.Chocholova
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 232
Registrován: 10 bře 2019, 22:25
Profese: uvolněná zastupitelka SČK
Dal poděkování: 372 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: nominace Lucie Cirkvy Chocholové na lídryni/čelo kandidátky

Příspěvek od Lucie.Cirkva.Chocholova »

Odpovědi na dotazy @Martin.Karim

  1. V jaké pozici byste chtěli po volbách v případě, že vše půjde zcela ideálně, v budoucím volebním období na kraji působit a proč?
    Přiznám se, že moc nevím jak odpovědět na otázku, protože pod tím "vše půjde zcela ideálně" se skrývá mnoho různých věcí, které si každý čtenář může interpretovat po svém. Za mne by bylo ideální udělat takový výsledek, abychom mohli relevantně promluvit do skládání další koalice. V takovém ideálním nastavení je na místě, abych se ujala místa v krajské radě.

  2. Jste připraveni v případě, že vše neklapne podle vašich představ působit i na jiné pozici? Uveďte prosím na jaké a proč.
    Že neklapne všechno dle mých představ=neuspěji v primárkách a neobhájím místo zastupitelky. V takovém případě bych byla moc ráda nominantkou do Výboru pro památkovou péči, kulturu a cestovní ruch.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Cirkva.Chocholova za příspěvky (celkem 3):
Lukas.Kohout, Martin.Karim, Milan.Zeleny
Uživatelský avatar
Lucie.Cirkva.Chocholova
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 232
Registrován: 10 bře 2019, 22:25
Profese: uvolněná zastupitelka SČK
Dal poděkování: 372 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: nominace Lucie Cirkvy Chocholové na lídryni/čelo kandidátky

Příspěvek od Lucie.Cirkva.Chocholova »

Odpověď @Jakub.Backa
Já bych se rád obou kandidátek @marta.martinova a @Lucie.Cirkva.Chocholova na lídryně zeptal, zda považují za akceptovatelné, aby člen strany přál smrt jiným členům strany a zda by s takovou osobou v rámci kampaně do krajských voleb spolupracovaly.

Předpokládám, že narážíš na nějakou konkrétní situaci u které nemám kontext. Tudíž je moje odpověď v obecné rovině taková, že způsob komunikace, kdy kdokoliv komukoliv upřímně přeje smrt, je pro mne osobně neakceptovatelný.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Cirkva.Chocholova za příspěvek:
Jakub.Backa
Uživatelský avatar
Lucie.Cirkva.Chocholova
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 232
Registrován: 10 bře 2019, 22:25
Profese: uvolněná zastupitelka SČK
Dal poděkování: 372 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: nominace Lucie Cirkvy Chocholové na lídryni/čelo kandidátky

Příspěvek od Lucie.Cirkva.Chocholova »

Opověď @Petr.Prochazka
Rád bych se zeptal všech kandidátů, kteří se ucházejí o pozici lídra, případně nejužší čelo (druhé místo). Jak si představují svou roli a nasazení během celé kampaně a kolik času budou kampani věnovat v její horké fázi, tedy od srpna 2024 do voleb?

Jako uvolněné zastupitelce, jejíž pracovní doba je 24 hodin denně a 7 dní v týdnu se mi těžko odpovídá. Z titulu té funkce mám dané určité povinnosti, které nemůžu odložit a ani nechci, protože se neslučují s mojí představou o výkonu mandátu, tzn. účast na důležitých jednáních, účast na kulturních a společenských událostech, atd. Jsem ale přesvědčená, že i účast na těchto akcích umožní zviditelnění pirátských aktivit na krajském úřadě. V horké fázi počítám s tím, že se budu věnovat kampani na každodenní bázi, většinou si sama řídím vlastní kalendář a dovolenou jsem si během svého mandátu taky nestíhala moc vybírat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Cirkva.Chocholova za příspěvek:
Milan.Zeleny
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“