MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 11

Uživatelský avatar
Martin.Muzikant
Člen KS Praha
Příspěvky: 163
Registrován: 12 kvě 2018, 13:43
Profese: Quality Manager
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Příspěvek od Martin.Muzikant »

Vše, co jsem napsal, je pravda, toť vše. A Vám se rozhodně omlouvat nikdy nebudu!

Uživatelský avatar
Martin.Muzikant
Člen KS Praha
Příspěvky: 163
Registrován: 12 kvě 2018, 13:43
Profese: Quality Manager
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Příspěvek od Martin.Muzikant »

mipol píše: 11 čer 2022, 22:36
  • tvůj pád na 17. místo by ti měl už cosi napovědět, nechota některých lidi s tebou sdílet kandidátku též,

A na kterém místě jste se, za svou práci a činnost pro Piráty a v rámci ZMČ, na pirátské kandidátce umístila Vy? Jakou známku Vám vystavilo MS Piráti Praha 11 za Vaše "aktivity"?Aha, Vaše umístění, vlastně neumistění, mluví zcela jistě za vše 😂
Pozn. netykáme si!!!!

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33872 poděkování

Re: MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Příspěvek od Martin.Kucera »

Martin.Muzikant píše: 11 čer 2022, 10:06

Myslím, že politiku by měli dělat osoby vyzrálé, stabilní, a hlavně kolektivně odpovědné.

Přístup "já jsem člen a ty ne, takže se s tebou nebavím" má být příkladem vyzrálosti a stability?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
mipol, Jiri.Belsan

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Martin.Muzikant
Člen KS Praha
Příspěvky: 163
Registrován: 12 kvě 2018, 13:43
Profese: Quality Manager
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Příspěvek od Martin.Muzikant »

Martin.Kucera píše: 12 čer 2022, 10:05
Martin.Muzikant píše: 11 čer 2022, 10:06

Myslím, že politiku by měli dělat osoby vyzrálé, stabilní, a hlavně kolektivně odpovědné.

Přístup "já jsem člen a ty ne, takže se s tebou nebavím" má být příkladem vyzrálosti a stability?

Kde má citace říká něco o členství???

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33872 poděkování

Re: MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Příspěvek od Martin.Kucera »

Ehm...
Ptám se, jestli toto viewtopic.php?p=811613#p811613 má být příkladem vyzrálosti a stability.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
mipol

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Martin.Muzikant
Člen KS Praha
Příspěvky: 163
Registrován: 12 kvě 2018, 13:43
Profese: Quality Manager
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Příspěvek od Martin.Muzikant »

Tomu už rozumím, na toto vše jsou důkazy, tato osoba dlouhodobě zasahuje do věcí na Praze 11. Mé zkušenosti s touto osobou jsou dlouhodobé a proto mohu takto psát. Pokud někdo zná situaci na Praze 11, ví o čem mluvím. Nebo je mi odepřeno popisovat situaci a vyjadřovat se? Kritika je zakázána? Nehledě na to, že jako první se vyjadřovala ona osoba, já jen reagoval. Nevyžádané rady od této osoby mi již opravdu vadí!

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33872 poděkování

Re: MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Příspěvek od Martin.Kucera »

Pak mi nezbývá než ti doporučit, aby sis osvěžil naše stanovy a to, co říkají o členech a RegP. Napovím ti - např. ohledně práva vyjadřovat své názory na dění ve straně nečíní mezi nimi rozdíl. Tudíž tvoje "Bavit se s někým, kdo není a nikdy nebyl člen Pirátské strany nebudu" je IMHO příkladem namyšlené arogance, nikoli vyzrálosti a stability.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
mipol, Petr.Tkadlec

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

mipol
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 118
Registrován: 04 bře 2021, 17:40
Dal poděkování: 92 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Příspěvek od mipol »

Věřím, že vystupování Martina Muzikanta (předseda ZKP) je dostatečnou ukázkou, proč se na Praze 11 rozpadl nejen zastupitelský klub a dále panuje vysoká fluktuace. Moc bych si přála, aby nováčkové měli lepší startovní podmínky než jsem měla já. Aby místo jejich ponižování a manipulativního gaslightingu se jim dostalo férových rad od služebně starších a zkušenějších Pirátů a oni se pak mohli po zvážení všech informací sami svobodně a bez nátlaku či ponižování rozhodnout. Důkazem zralosti lídra je mimo jiné to, že dokáže nasměrovat lidi ve svém týmu cestou, která vede k jejich pozitivnímu osobnímu rozvoji. Můj volební výsledek (2018) v počtu preferenčních hlasů hovoří za všechno a nemyslím si, že Martin Muzikant udělá kdy lepší. Jeho chování je mimo jiných jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla kandidátku tentokrát už nepodpořit.

Uživatelský avatar
Martin.Muzikant
Člen KS Praha
Příspěvky: 163
Registrován: 12 kvě 2018, 13:43
Profese: Quality Manager
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Příspěvek od Martin.Muzikant »

K tomuto nelze nic jiného dodat než že jsem rád, a jistě i plno ostatních, že kandidátku již nepodporujete.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Muzikant za příspěvek:
Jan.Mejsnar
Uživatelský avatar
Martin.Muzikant
Člen KS Praha
Příspěvky: 163
Registrován: 12 kvě 2018, 13:43
Profese: Quality Manager
Dal poděkování: 135 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF 17/2022 Přesun na nižší pozici kandidátky - rozprava

Příspěvek od Martin.Muzikant »

mipol píše: 12 čer 2022, 13:09

Věřím, že vystupování Martina Muzikanta (předseda ZKP) je dostatečnou ukázkou, proč se na Praze 11 rozpadl nejen zastupitelský klub a dále panuje vysoká fluktuace. Moc bych si přála, aby nováčkové měli lepší startovní podmínky než jsem měla já. Aby místo jejich ponižování a manipulativního gaslightingu se jim dostalo férových rad od služebně starších a zkušenějších Pirátů a oni se pak mohli po zvážení všech informací sami svobodně a bez nátlaku či ponižování rozhodnout. Důkazem zralosti lídra je mimo jiné to, že dokáže nasměrovat lidi ve svém týmu cestou, která vede k jejich pozitivnímu osobnímu rozvoji. Můj volební výsledek (2018) v počtu preferenčních hlasů hovoří za všechno a nemyslím si, že Martin Muzikant udělá kdy lepší. Jeho chování je mimo jiných jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla kandidátku tentokrát už nepodpořit.

Ano, Vašich 4.576 hlasů opravdu hovoří za všechno, a já se s mými 4.611 hlasy opravdu nevytahuji jako stále Vy. Tak prosím tady lidem nevyprávějte pohádky, pokud Vaše preference byly tak úžasné, tak se posunete v kandidátce výše.

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Praha 11“