Plnění programu - komunální volby 2018

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Martin.Stanek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 641
Registrován: 07 bře 2018, 11:05
Profese: geolog
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Plnění programu - komunální volby 2018

Příspěvek od Martin.Stanek »

Dovoluju si vstoupit mezi diskutující z jiného kraje a dát odkaz na zobrazení plnění programu založené na redmine https://praha6.pirati.cz/komunalni-volby/ (na P8 se k tomu suneme...) , napadá mě jak tu čtu, že možná byste chtěli využít... Ať se daří :)
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 719
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 990 poděkování
Dostal poděkování: 975 poděkování

Re: Plnění programu - komunální volby 2018

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Martin.Stanek píše: 28 dub 2020, 02:03 Dovoluju si vstoupit mezi diskutující z jiného kraje a dát odkaz na zobrazení plnění programu založené na redmine https://praha6.pirati.cz/komunalni-volby/ (na P8 se k tomu suneme...) , napadá mě jak tu čtu, že možná byste chtěli využít... Ať se daří :)
Díky moc, tohle jsem kdysi chtěl získat, vidím, že vám se to podařilo. Určitě by to bylo fajn to dotáhnout na každé MS.
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
BenjaminPierce
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 251
Registrován: 16 říj 2016, 00:37
Dal poděkování: 214 poděkování
Dostal poděkování: 518 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Plnění programu - komunální volby 2018

Příspěvek od BenjaminPierce »

Martin.Stanek píše: 28 dub 2020, 02:03 Dovoluju si vstoupit mezi diskutující z jiného kraje a dát odkaz na zobrazení plnění programu založené na redmine https://praha6.pirati.cz/komunalni-volby/ (na P8 se k tomu suneme...) , napadá mě jak tu čtu, že možná byste chtěli využít... Ať se daří :)
Prosím tě může se to na principu sharing is caring i pro jednotnost grafiky poskytnout pro Zlínský kraj, kde by se to mohlo použít na jednotlivé zastupitelstva, MS a KS? Nejlépe, aby to dávalo smysl, pokud existují i ty hodnotící kritéria a postup hodnocení. Dobré by bylo pokud by bylo možno tam kde to je možné přiložit odkazy na tu samotnou realizaci, nebo zpracované dokumenty, popřípadě po rozkliknutí umožnit, aby to odpovědné osoby měli možnost odůvodnit atd.

Aby pokud to je veřejně dostupné, aby se předešlo kritice občanů i členů, že se nic neděje. Nebo také blamáži, pokud by se unáhleně něco zveřejnilo jako splněno na 100%, nebo formálně splněno,ale když se občané, média, členové podívají na web města, do registru smluv, u zastupitelstev, které nesdílí materiály si to dohledají na Google, požádají o informace pomocí 106ky a pod, tak mohou zjistit, že něco prezentováno jako splněno ve skutečnosti splněno není, nebo je to v té a té fázi rozpracovanosti popřípadě zatím ve fázi testování a pod.

Tam kde by se to projednávalo před schválením koaličních dohod a programových prohlášení, což může být aktuální po krajských volbách, by to mělo být dohledatelné i při předložení členské základně na fóru a pod. Ať je vidět skutečná snaha o prosazení místního i celostátního programu a je rozpoznatelné, jestli se spíše neplní program někoho jiného, který by zásadní pirátské programové body šmahem zamítal a tím by na 4 roky přerušil uplatňování pirátského programu a prosazoval by se program silnější strany s tím, že to jinak nejde.

,,To nejde" je jen rychlá a jednoduchá výmluva, v devíti z deseti případů to zpravidla jde.

Uživatelský avatar
Martin.Stanek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 641
Registrován: 07 bře 2018, 11:05
Profese: geolog
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Plnění programu - komunální volby 2018

Příspěvek od Martin.Stanek »

Poprosil jsem mailem Honzu Horu (PKS Praha, technicky zdatný) (Vratislav Krejcir v cc), aby poskytnul info, jak to zařídit s tím redminem apod. Sám vám neumím více pomoct, než takto propojit. Jste někdo na zulipu? - kdyžtak tam vlezte pro rychlou komunikaci (nejen) k tomuhle :-)
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 719
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 990 poděkování
Dostal poděkování: 975 poděkování

Re: Plnění programu - komunální volby 2018

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

aktualizaval jsem sdílení tabulky, je možno do ní vepisovat, jiné návrhy na změnu tabulky jsem nedostal. z této tabulky by poté šlo také vyplnit redmine.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 719
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 990 poděkování
Dostal poděkování: 975 poděkování

Re: Plnění programu - komunální volby 2018

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Prosím o doplnění všech programů, včetně i nesplněných bodů. Již je to měsíc a někteří tam nemají ani čárku. díky
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Uživatelský avatar
Libor.Adamek
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 422
Registrován: 24 říj 2017, 14:25
Profese: prodejce kancelářské techniky
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Dal poděkování: 1259 poděkování
Dostal poděkování: 669 poděkování

Re: Plnění programu - komunální volby 2018

Příspěvek od Libor.Adamek »

Vratislav.Krejcir píše: 28 dub 2020, 07:59
Martin.Stanek píše: 28 dub 2020, 02:03 Dovoluju si vstoupit mezi diskutující z jiného kraje a dát odkaz na zobrazení plnění programu založené na redmine https://praha6.pirati.cz/komunalni-volby/ (na P8 se k tomu suneme...) , napadá mě jak tu čtu, že možná byste chtěli využít... Ať se daří :)
Díky moc, tohle jsem kdysi chtěl získat, vidím, že vám se to podařilo. Určitě by to bylo fajn to dotáhnout na každé MS.
Tohle jsem koumal nedávno, když jsem nakonec zbytečně chystal novou krajskou šablonu.
Tady radši počkej na nový web, do té naší staré šablony to stejně nedostaneš, novou šablonu už je zbytečné zavádět a v návrhu toho extra nového webu jsem viděl, že to taky asi bude..
Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 719
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Markeťák a ajťák
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 990 poděkování
Dostal poděkování: 975 poděkování

Re: Plnění programu - komunální volby 2018

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

Prosím všechny o doplnění: u Napajedel, Vizovic nevidím ani čárku. U některých dalších vidím např. 10 bodů, ale v programu mají třeba 30. Má to tam jít vše, ne jen něco, na čem jste začali pracovat. Právě i o to jde, aby šlo pro nás interně vidět, na čem jsme nezačali pracovat.
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“
Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“