Mít Newsletter ZO?

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Chcete newsletter ZO

Jsem člen ZO a nechci dostávat newsletter
0
Žádná hlasování
Jsem člen ZO a chtěl bych dostávat newsletter
6
33%
Nejsem člen ZO a chtěl bych dostávat newsletter
7
39%
Chtěl bych newsletter nejen dostávat, ale ho i tvořit
0
Žádná hlasování
Nechci newsletter
5
28%
Je mi to jedno
0
Žádná hlasování
Tyhle ankety každého jenom otravují
0
Žádná hlasování
+/-x
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 18 - Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
Jan.Zavadil
Člen KS Praha
Příspěvky: 772
Registrován: 04 lis 2017, 17:54
Profese: Product Manager
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 5129 poděkování
Dostal poděkování: 1669 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mít Newsletter ZO?

Příspěvek od Jan.Zavadil »

Já bych jen velmi okrajově poznamenal, že pokud se bude řešit NWSL pro ZO, aby se to dělo po úvaze, jaké jiné NWSL chodí, jaké všechny informace chodí, jak často a komu.

Všichni, kdo se jen ochomítli u nějakého E-commerce určitě tuší, že existují určité hranice, kdy např. uživatel ty informace čte, kdy se o nezajímá, a kdy už je může ignorovat a kdy je může vnímat už jako "obtěžování". Obvykle, co jsem zaznamenával nějaký převládající názor, tak se obvykle říkalo, že posílat podobné dokumenty častěji než 1x týdně (bavím se i o kombinaci s další komunikací), může být méně efektivní. Myslím tím to, abychom případné příjemce neotrávili spoustou pošty. To je samozřejmě míněno obecně, nejen k této věci.

Jsem si jistý, že už jste to v tom kontextu zvažovali, ale nedá mi to tu "poznámku" sem dát.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Zavadil za příspěvky (celkem 2):
Veronika.Murzynova, Lukas.Dolezal
“There are naive questions, tedious questions, ill-phrased questions, questions put after inadequate self-criticism. But every question is a cry to understand the world. There is no such thing as a dumb question.” Carl Sagan
Uživatelský avatar
Veronika.Murzynova
Zahraniční odbor
Příspěvky: 689
Registrován: 02 lis 2017, 14:59
Profese: Expertka na energetickou transformaci
Bydliště: Lesní 800, 73514 Orlová - Lutyně
Dal poděkování: 1325 poděkování
Dostal poděkování: 1335 poděkování

Re: Mít Newsletter ZO?

Příspěvek od Veronika.Murzynova »

Díky, žes to tady řekl :) Já jsem právě byla na vážkách, jak moc je třeba zahlcovat zájemce dalšími informacemi. Pokud si řekneme, že ten NL bude jednou za 3 měsíce, tak se to myslím dá naplánovat tak, aby to nešlo v kolizi např. s celostátním newsletterem.
jan.zavadil píše: 12 kvě 2020, 10:58 Já bych jen velmi okrajově poznamenal, že pokud se bude řešit NWSL pro ZO, aby se to dělo po úvaze, jaké jiné NWSL chodí, jaké všechny informace chodí, jak často a komu.

Všichni, kdo se jen ochomítli u nějakého E-commerce určitě tuší, že existují určité hranice, kdy např. uživatel ty informace čte, kdy se o nezajímá, a kdy už je může ignorovat a kdy je může vnímat už jako "obtěžování". Obvykle, co jsem zaznamenával nějaký převládající názor, tak se obvykle říkalo, že posílat podobné dokumenty častěji než 1x týdně (bavím se i o kombinaci s další komunikací), může být méně efektivní. Myslím tím to, abychom případné příjemce neotrávili spoustou pošty. To je samozřejmě míněno obecně, nejen k této věci.

Jsem si jistý, že už jste to v tom kontextu zvažovali, ale nedá mi to tu "poznámku" sem dát.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Veronika.Murzynova za příspěvky (celkem 3):
Lukas.Dolezal, Jan.Zavadil, Vit.Fux

Místopředsedkyně evropského Pirátstva.
Eurofederalistka. Podporuji myšlenky.
"What doesn't kill you, only makes you.... stranger."

Uživatelský avatar
David.Wagner
Republikový výbor
Příspěvky: 2199
Registrován: 06 lis 2017, 23:35
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 945 poděkování
Dostal poděkování: 7378 poděkování

Re: Mít Newsletter ZO?

Příspěvek od David.Wagner »

Hale jak je asi zjevné, čtvrtlení newsletter se nestal a nevidím ho jako relevantní, snažím se do pátku nabušit věc do celkového newsletteru. Centralizujme, tříštění do tisíce mailíků je blbý.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvek:
Veronika.Murzynova

Podporuji myšlenky.

Odpovědět

Zpět na „Zahraniční odbor“