10. let pirátské strany

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Celodenní krajské fórum MSK a Oslava 10. let Pirátské strany.

15.6.
6
19%
22.6.
20
65%
Ani jedno datum
5
16%
Nechci slavit
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 27 - Celkem hlasů: 31

Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: 10. let pirátské strany

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Jakub.Dedek píše: 10 kvě 2019, 23:44 Zdravím všechny,

17.6. 2009 se založila Česká Pirátská strana (ČPS, o 2 roky později Piráti). KS Moravskoslezský kraj je vůbec nejstarší krajské sdružení a tak bychom to měli náležitě oslavit. :-)

Rád bych to spáchal v sobotu 15.6. nebo v sobotu 22.6.

Akce by měla mít následující schéma.

Program by byl předběžně následovný: (začátek v 10:00)
1. Historické okénko, milníky Pirátů atd. (Ivan - celostátní, krajský - Lukáš, Ondra?)
2. Dopolodní přednášky o straně (copyright, legalizace, transparence a další témata, na kterých vyrostla strana) - pod heslem PROČ?
2,5. Oběd
3. Prezentace práce Poslanci, Ostravy a Opavy, plus zda někdo bude chtít další
4. Nějaké případné Workshopy (MO, TO) nebo vzdělávání pro komunální politiku?
5. V cukuletu krajská schůze - krajské volby (příprava), KET, seznámení z krajským rozcestníkem
6. Afterparty

Co myslíte? :-)
se přidávám k pradávným tématům - rád bych rtedy shrnul co se dělo a co se stalo a co se dokázalo
MSK byl prvý kraj s programem žp - :)
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1651
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2669 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: 10. let pirátské strany

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Daniel.Galuszka píše: 13 kvě 2019, 19:43 Ještě mě zajímá jedna věc. Bude to pro veřejnost, nebo jenom pro členy a známé RegP? Protože jeden mediální tyátr pro veřejnost jsme měli 12. května v Praze. Ten byl sice fajn, ale člověk tam minimálně ze začátku měl docela problém se "uvolnit". Já bych právě upřednostnil, kdyby tato akcička byla spíše pro ten vnitřní kruh - více kalba a nostalgie, než politická akce pro foťáky.
Je to mířeno na členy a příznivce. Nemá to sloužit pro mediální zviditelnění. Má to sloužit pro připomenutí si našich témat, zásad, co jsme spolu zažili, co ještě zažijeme a teambuilding (chlastačka kdo chce :-D ).

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. let pirátské strany

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Je to mířeno na členy a příznivce. Nemá to sloužit pro mediální zviditelnění. Má to sloužit pro připomenutí si našich témat, zásad, co jsme spolu zažili, co ještě zažijeme a teambuilding (chlastačka kdo chce :-D ).
Děkuji za tuto zcela zásadní odpověď. :D Jenom prosím, aby to pak někdo zase vysvětlil Kasvětničkovi, až zase přijde prudit s telefonem a fotit si předsedy válející se po zemi.
Uživatelský avatar
Michal.Soltys
Mediální odbor
Příspěvky: 76
Registrován: 25 říj 2017, 20:51
Profese: Dělník
Bydliště: Karviná
Dal poděkování: 707 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování

Re: 10. let pirátské strany

Příspěvek od Michal.Soltys »

Uděláme to v Cooltouru :D
Uživatelský avatar
Vladimir.Dubovy
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 17
Registrován: 24 zář 2018, 20:33
Profese: Analytik finančních trhů ( inv.důchod)
Dal poděkování: 231 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: 10. let pirátské strany

Příspěvek od Vladimir.Dubovy »

Mám možnost prostor Myslivecká chata za 1500,-/den. Sokolovna reastaurace + sál zítra můžete kouknout tam cenu nevím, ale obec je v pohodě případně hasičárna. Vše Petřvald u NJ. Jinak pokud budou prostory dalo by se domluvit mám tady Pirátskou skákací loď 15.6 tož pokud s Brnem dohodneme mohla by tady zůstat do 22.6, ale to je jen nástřel možnosti nevím jak je červnu vytížená.

EDIT: Právě jsem se vrátil z obce Sokolovna pro několik set lidí pronájem 6000,-
Hasičárna cca 60-70 s venkovním podiem a možnosti grilu a pod... 1200,-
Myslivna venku cca 50-60 uvnitř cca 30os vybavena nádobím pod... pouze suchý WC cena 1500,-
Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. let pirátské strany

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Vladimir.Dubovy píše: 20 kvě 2019, 12:08 Mám možnost prostor Myslivecká chata za 1500,-/den. Sokolovna reastaurace + sál zítra můžete kouknout tam cenu nevím, ale obec je v pohodě případně hasičárna. Vše Petřvald u NJ. Jinak pokud budou prostory dalo by se domluvit mám tady Pirátskou skákací loď 15.6 tož pokud s Brnem dohodneme mohla by tady zůstat do 22.6, ale to je jen nástřel možnosti nevím jak je červnu vytížená.

EDIT: Právě jsem se vrátil z obce Sokolovna pro několik set lidí pronájem 6000,-
Hasičárna cca 60-70 s venkovním podiem a možnosti grilu a pod... 1200,-
Myslivna venku cca 50-60 uvnitř cca 30os vybavena nádobím pod... pouze suchý WC cena 1500,-
Vláďo, můžeš někam napostovat fotky těch prostorů jestli máš? Btw hasičárna je je jasná volba :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1651
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2669 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: 10. let pirátské strany

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Tak finální datum vychází na 22.6. Jdu zkusit zjistit a vyřídit zbytek. :-)

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Uživatelský avatar
Vladimir.Dubovy
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 17
Registrován: 24 zář 2018, 20:33
Profese: Analytik finančních trhů ( inv.důchod)
Dal poděkování: 231 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: 10. let pirátské strany

Příspěvek od Vladimir.Dubovy »

Při dnešním setkání s poslanci byl prostor probrat oslavu 10. výročí a při tom i vzájemné setkání a probrání všeho co se mezi námi děje a vyříkat si společně mnohé, které bohužel písemnou formou nejsme schopni vykomunikovat. Padl návrh udělat oslavu s výjezdním zasedáním i pro rodiny a děti, přeci jen Pirátstvím žijeme a u mnohých tím rodiny trpí a bude fajn, když se vzájemně poznáme, opečeme buřta nebo stejka, zasportujeme či jen tak si třeba zaplaveme. Jakube bude třeba udělat pouze anketu kolik členů a rodinných příslušníků se zúčastní ať domluvíme slevu, ceny orientačně máte v odkazu, ale věříme, že pokud bude účast masivní domluvíme individuálně. http://www.penzionmostar.cz/4017/cenik- ... ni-sezonu/ Předpokládám, že pro mnohé je Žermanická přehrada dostupná a termín 22.6. již může být i na koupání ;)
Uživatelský avatar
Veronika.Murzynova
Zahraniční odbor
Příspěvky: 689
Registrován: 02 lis 2017, 14:59
Profese: Expertka na energetickou transformaci
Bydliště: Lesní 800, 73514 Orlová - Lutyně
Dal poděkování: 1325 poděkování
Dostal poděkování: 1335 poděkování

Re: 10. let pirátské strany

Příspěvek od Veronika.Murzynova »

Já se moc omlouvám, ale fakt teď nemůžu říct, jestli ten víkend budu moct, a určitě ne na oba dva dny :(
Ale neva, jakmile budete mít bližší představu o "programu", ještě to promyslím.

Místopředsedkyně evropského Pirátstva.
Eurofederalistka. Podporuji myšlenky.
"What doesn't kill you, only makes you.... stranger."

Uživatelský avatar
Vladimir.Dubovy
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 17
Registrován: 24 zář 2018, 20:33
Profese: Analytik finančních trhů ( inv.důchod)
Dal poděkování: 231 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: 10. let pirátské strany

Příspěvek od Vladimir.Dubovy »

Daniel.Galuszka píše: 20 kvě 2019, 14:50
Vladimir.Dubovy píše: 20 kvě 2019, 12:08 Mám možnost prostor Myslivecká chata za 1500,-/den. Sokolovna reastaurace + sál zítra můžete kouknout tam cenu nevím, ale obec je v pohodě případně hasičárna. Vše Petřvald u NJ. Jinak pokud budou prostory dalo by se domluvit mám tady Pirátskou skákací loď 15.6 tož pokud s Brnem dohodneme mohla by tady zůstat do 22.6, ale to je jen nástřel možnosti nevím jak je červnu vytížená.

EDIT: Právě jsem se vrátil z obce Sokolovna pro několik set lidí pronájem 6000,-
Hasičárna cca 60-70 s venkovním podiem a možnosti grilu a pod... 1200,-
Myslivna venku cca 50-60 uvnitř cca 30os vybavena nádobím pod... pouze suchý WC cena 1500,-
Vláďo, můžeš někam napostovat fotky těch prostorů jestli máš? Btw hasičárna je je jasná volba :D :D :D :D
Zajistím co půjde ;)
Odpovědět

Zpět na „Moravskoslezský kraj“