Sčk kraj a "jeho" poslanci

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9058 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk kraj a "jeho" poslanci

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Já celkem beru moderování, někdy je i užitečné, jenže měnit podobu cizích příspěvků, to není moderování a viselo to tu celý den a noc, takže na zkoušku dost dlouhý čas. Mohl jsi to sem napsat, že jde o zkoušku, nic tu nebylo. Beru to jako ultraautoritavní (pokolikáté už) řešení daleko za hranou moderace i zkoušek a následně hloupou výmluvu.
Přemýšlím, že pošlu screen KK.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1803
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk kraj a "jeho" poslanci

Příspěvek od Jan.Korbel »

Dám ti k tomu víc informací. Dělal jsem to večer kolem desáté a paralelně s tím jsem řešil s několika lidmi (kteří byli zrovna online a měl jsem tudíž omezený čas) nastavení a testování práv v Mraku. Skončili jsme před půlnocí a tohle jsem dořešil až ráno po osmé hodině.

KK to poslat můžeš, na to máš právo. Taky doufám, že využiješ svého dalšího práva, a vysvětlíš nám, co chceš dělat s těmi příspěvky, které jsi sama ohlásila k moderaci.
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9058 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk kraj a "jeho" poslanci

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Nemáš právo měnit podobu cizích příspěvků.
Přestaň mlžit.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5506 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk kraj a "jeho" poslanci

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Také úplně nechápu smysl tohoto vlákna. Je jistě přínosné mít krajské vlákno pro kritiku europoslanců / poslanců / senátorů / zastupitelů za tento kraj zvolených. Úplně se mi ale nelíbí ten styl, že vyrobíme vlákno se zavádějícím názvem a budeme postovat náhodné útržky zastupitelovi činnosti bez kontextu...

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1803
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 3073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk kraj a "jeho" poslanci

Příspěvek od Jan.Korbel »

Já jsem to teda pochopil jako vlákno pro jakékoliv zajímavé informace o našich poslancích (ne jako kritiku).
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk kraj a "jeho" poslanci

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Příště to vlákno pojmenuju: Jak vyděsit naše poslance! :D Jinak tady občas začíná bejt už dost na hlavu. Jeden už ani nemůže založit vlákno ... Zřídíme nějakou Povolovnu vláken? Nebo něco jako lampárnu? Dřív se říkalo, chce to klid a nohy v teple, možná je na čase se k tomu vrátit. ;)

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9058 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk kraj a "jeho" poslanci

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Tak se vrať.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk kraj a "jeho" poslanci

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Volný: Za moji kampaň může Kopřiva :)
Ještě mi řekněte, budete kandidovat v evropských volbách?
Byl jsem teďka nominován krajskou konferencí Moravskoslezského kraje do celostátní kandidátky SPD.

A vy byste případně o to stál, že byste se vzdal poslanecké funkce a šel do Bruselu?

Představa, že bych mohl demontovat Evropskou unii přímo v srdci zla, stejně jako to mohl předtím dělat UKIP, tak ta mě úplně jako baví. Strašně bych si to užil.

Já se na to ptám právě i proto, jestli jste tím pátkem nezačal dělat svoji předvolební kampaň?
To se musíte zeptat pana Kopřivy (pirátský poslanec František Kopřiva – pozn. red.).

Největší diskusi, to největší rozohnění na plénu ale vyvolal až váš projev. Takže nelze vinit pouze pana Kopřivu.
Opět. Já vás poprosím, pokud chcete být objektivní, tak si to projděte celé a uvidíte, jak se to stupňuje, a uvidíte, že já jenom reaguji. Já nejsem ten, který se tam postavil a začal hned křičet, že vy jste stvořili Baldu. Já jsem v reakci na první vystoupení řekl, jestli si to dobře pamatuji, že ve své podstatě ty síly, které stejně jako Piráti preferují právní ochranu uprchlíků nad národní zájmy vlastní země, tak ty síly vytvářejí problémy do budoucna.
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/lu ... 071500_tec

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk kraj a "jeho" poslanci

Příspěvek od Hana.Chalusova »

nerozumím této diskusi - Lenko prosím, co je to OT?
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sčk kraj a "jeho" poslanci

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

A pirátská poslankyně Lenka Kozlová pro změnu argumentovala, že „v praxi poplatky musí platit například kadeřnice, která má ve své provozovně puštěné rádio, a v podstatě ho má puštěné spíš sama pro sebe než pro návštěvníky. Proto nám tedy přijde nesmyslné zatěžovat ji další finanční dávkou.“

https://plus.rozhlas.cz/petr-holec-pira ... re-7755348

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“