Termíny pravidelných schůzí MS Karvinsko od roku 2019

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1913
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3882 poděkování
Dostal poděkování: 3273 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny pravidelných schůzí MS Karvinsko od roku 2019

Příspěvek od Michal.Gill »

Daniel.Galuszka píše: 21 lis 2018, 09:15 Ach jo. Ty informace jsou tak kusé a pořád se mění, že už před těmi zájemci musíme vypadat jako blbci :D Strana ajťáků! :D Ok, shrneme to. Krok 1) je nalodit se, krok 2) je napsat vlákno na fórum a krok 3) vyplnit papírovou přihlášku a tu předat KoDo?
Osobně kašlu na přihlášku. Nalodění jde k rukám KoDo a nikdo jiný o tom ani neví, takže když někoho směřuju já, chci představení na Fóru a tečka. Přihláška má klidně čas až v době, kdy se hlasuje o přijetí, už proto, že to je často o měsíce později, a celá řada přihlášek se už úspěšně stala nezvěstnou. Za mě představení na fóru je no. 1 - pak už všichni ví, že tu ten zájemce je. Nalodění je separátní proces, který toho člověka Kubovi umožní přidat do mailing listu, do skupin na FB etc.

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny pravidelných schůzí MS Karvinsko od roku 2019

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Osobně kašlu na přihlášku. Nalodění jde k rukám KoDo a nikdo jiný o tom ani neví, takže když někoho směřuju já, chci představení na Fóru a tečka. Přihláška má klidně čas až v době, kdy se hlasuje o přijetí, už proto, že to je často o měsíce později, a celá řada přihlášek se už úspěšně stala nezvěstnou. Za mě představení na fóru je no. 1 - pak už všichni ví, že tu ten zájemce je. Nalodění je separátní proces, který toho člověka Kubovi umožní přidat do mailing listu, do skupin na FB etc.
Ok, díky za info. Tak já je teda ještě jednou poprosím, aby ještě dodali přihlášku do zájemců na Karvinsko.
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1913
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3882 poděkování
Dostal poděkování: 3273 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny pravidelných schůzí MS Karvinsko od roku 2019

Příspěvek od Michal.Gill »

Chtěl jsem to tu jen bumpnout, abychom to někam posunuli, ale asi tomu dám radši ještě týden a tím se tato otázka stane problémem nového předsednictva. :)

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Odpovědět

Zpět na „Karvinsko“