Stánek Cannafest

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Mediální odbor

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stánek Cannafest

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Proč? Tak jaká je realita? Jsou dvoje filtry. Jedni je chtějí vytisknout a druhý napsali, že nějaký filtry jsou a mení třeba. Vše ostatní je vyhrocenej šum. A s tím budegetem na merchandise jsem to myslel vážně. Téma filtry jsem řešil už snad 6 krát a vždy neuspokojivě, ať jsem se snažil, jak jsem se snažil. Problém patrně nebude ve filtrech jako takových. A ty se Michale uklidni. Tak nějak nejsem zvyklej na takovýhle oslovování v pracovním vlákně MO. NA to je chlív nebo podpalubí.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2919
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3763 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stánek Cannafest

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Ivan.Bartos píše:Hele co je to zase za kauzu. Potřebujete pár tisíc filtrů. Vám je klidně nechám udělat za svý. Trochu demence ne. A je to kauza o klidu na práci? Ne je to kauza že Janka má návrh, a Ferječík ho nechce tisknout, nebo nestíhá to řešit.
...
A kdo jde teda na stánek? :-)
díky za opětovný ignore principiálního problému a zjednodušení na osobní kauzu.. zase jedeš metodu, že když to zopakuješ dostkrát, třeba tomu dost idiotů uvěří? (Pokud jsi četl ten můj poslední příspěvek v úlevném (kam jsi následně přispíval), tak nechápu, jak můžeš takovéhle debilní závěry dělat jinak než schválně a za jakýmsi účelem. za jakým, to si netroufám hádat.)
Nicméně pokud bylo účelem mě otrávit natolik, že už filtry pro piráty dělat nebudu, tak gratuluju, povedlo se :) třeba odteď budou filtry už bez problémů :fet:
...
Já ne :-)

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stánek Cannafest

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Když to Janko honíš i v chatu na FB s lidma, který s tím nemají nic společnýho, který pak píšou o tom, že je Miki sabotér. Tak já ti nevim. Prostě kdykoliv se řešej filtry, tak je to issue. Takže nechápu, proč je špatnej momentálně Ferjenčík (resp. blbě to udělal vždy kdokoliv je řešil...od tloušťky, po vyzvednutí, přes raznici...a vždycky to bylo "uplně špatně") A proč to beru osobně? Protože jsem se minule snažil maximálně vyhovět a jezdil do tiskárny jako ten KKT, jak píše Michal, jen aby byly "ty správný filtry". A domnívám se, že prostě filtry nikdo jonej správně udělat nemůže. Moje nabídka speciálního budgetu za možnost už v životě filtry neřešit byla míněna vážně.

EDIT: a právě, že je principiální problém ilustrovanej na věci, která je vždy maximálně konfliktní a zcela nelogicky vyeskalovaná.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Dominika.Michailidu
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2919
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3763 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stánek Cannafest

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Ivan.Bartos píše:Když to Janko honíš i v chatu na FB s lidma, který s tím nemají nic společnýho, který pak píšou o tom, že je Miki sabotér. Tak já ti nevim. Prostě kdykoliv se řešej filtry, tak je to issue. Takže nechápu, proč je špatnej momentálně Ferjenčík (resp. blbě to udělal vždy kdokoliv je řešil...od tloušťky, po vyzvednutí, přes raznici...a vždycky to bylo "uplně špatně") A proč to beru osobně? Protože jsem se minule snažil maximálně vyhovět a jezdil do tiskárny jako ten KKT, jak píše Michal, jen aby byly "ty správný filtry". A domnívám se, že prostě filtry nikdo jonej správně udělat nemůže. Moje nabídka speciálního budgetu za možnost už v životě filtry neřešit byla míněna vážně.
V tom chatu byl Jindra, který se mě ptal, jestli může tu grafiku použít do roots a já mu řekla, že ne, že jsem to tvořila pro piráty na cannafest. Byla tam moje sestra, které to stejně říkám i mimo skupinové chaty a pak broskev, která s tim má potenciálně taky co dočinění "v ideálním případě", jak jsi sám psal ;)
Nebo koho dalšího myslíš?
(jo ty "správný filtry", minule, když se vytiskly jedny jen jednostranně a druhé se starým a špatným designem?)

Se mnou filtry neřeš, já jsem nikdo, nemám funkci, takže mě úkolovat nebudeš. A já na vás seru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvek:
Dominika.Michailidu

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14661
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12033 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stánek Cannafest

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Schvaluji záměr uvolnění 5000 Kč z kapitoly propagace strany na pořízení Pirátského merchandise podle rozhodnutí pracovní skupiny psychotropní látky. Realizací usnesení pověřují Janku Michaillidu a Michala Ketnera.

Jinými slovy, máte 5 000 na filtry (či jiný merchandise podle vašeho výběru) a předveďte se. Předem děkuji za součinnost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Jiri.Ulip

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5263
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7656 poděkování
Dostal poděkování: 8841 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stánek Cannafest

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Kurna za tohle bys zaslouzil odvolat, Miki... :/

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14661
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12033 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stánek Cannafest

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Dominika.Michailidu píše:A ty se divíš, že jsou naštvaný? K návrhům se vyjádřit nemohli (málo času, tajná skupina na fb) a teď tam maj sedět s filtrama, ze kterých nadýcháš při pálení černočerný potisk volimpiraty?

Chvályhodné, že chceš asi jako šetřit, ale tohle - ignorování lidí, který chtěj něco dělat, jenom proto, že se všecko dělá na poslední chvíli, takže je potřeba "klid na práci" - je prostě špatně. To dělaj politici. Gratulki.

Kolik se jich vytisklo celkem? Proč se nerozdaly před volbama?

Vytisklo se jich 30 000, z toho 10 000 chtěla Olomouc, následně jsem dal 2000 na kraj a zbytek jsem nechal jako rezervu MO, kdyby je nějaký kraj rozdal všechny a chtěl přihodit. Zbyla rezerva MO, Vysočina a Praha + Hradecko, kam jsem posílal zbytek propagačních materiálů o den dříve než byly filtry vyrobené, protože Roj měl cestu kolem a potom už jsem to neřešil (nedělali velkou kontaktní kampaň a materiálů měli dost).

Jance a Michalovi jsem schválil budget 5000 na to ať nechají vytisknout filtry jaký chtějí ( post474492.html#p474492 ) a ať se předvedou, jestli jim na tom záleží.

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14661
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12033 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stánek Cannafest

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Rostislav.Reha píše:Kurna za tohle bys zaslouzil odvolat, Miki... :/

Za co? Že když vidím, že našim dobrovolníkům záleží na tom, aby se vytiskli filtry, které chtějí oni, tak jim dám šanci to udělat?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5263
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7656 poděkování
Dostal poděkování: 8841 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stánek Cannafest

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Mikulas.Ferjencik píše: Za co? Že když vidím, že našim dobrovolníkům záleží na tom, aby se vytiskli filtry, které chtějí oni jim dám šanci to udělat?
Prd. Tady si za stranicke penize resis svuj osobni problem. Hazis tady sumou na hranici svych schvalovacich pravomoci zcela bez podkladu. Nehospodarnost jak vysita.

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14661
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12033 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stánek Cannafest

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Rostislav.Reha píše:
Mikulas.Ferjencik píše: Za co? Že když vidím, že našim dobrovolníkům záleží na tom, aby se vytiskli filtry, které chtějí oni jim dám šanci to udělat?
Prd. Tady si za stranicke penize resis svuj osobni problem. Hazis tady sumou na hranici svych schvalovacich pravomoci zcela bez podkladu. Nehospodarnost jak vysita.
1) Mně je fuk, jestli se dotisknou další filtry nebo ne, Imho jich máme dost, ale když se dotisknou další nic se nestane, akorát to nehodlám za MO v tuhle chvíli administrovat, protože to nepovažuju za důležité.

2) Dlouhodobě se snažím podporovat iniciativu členů a dobrovolníků a když za mnou někdo přijde, že potřebuje na něco prachy, není to blbost a zdroje jsou, tak je na to rád dám. Jančino pruzení ve vláknu úlevném interpretuju jako demotivaci z toho, že "zase nebudou správné filtry" a snažím se jí pomoct v tom, aby byly.

3) Ty filtry se nevyhodí, když zbydou rozdají se později.

4) Neházím s ní bez podkladů, vím kolik stojí filtry a že se jich za tyhle peníze dá udělat rozumné množství na akci typu Cannafest.

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor“