Prosím o výkaz činnosti PKS

Moderátor: PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Prosím o výkaz činnosti PKS

Příspěvek od Michal.Havranek »

Nezaručí nikdo,
Zdeněk by byl fajn,ale nemá čas, jak píše v dovolbě.

:) se mi líbí jak se tu hned všechno otočí.

Beru tě za slovo, doufám, že na to za 3 měsíce nezapomeneš.
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Prosím o výkaz činnosti PKS

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Radek Holodnak píše:Už nejsem tak naivní, že bych věřil tomu, že jakákoliv změna v PKS přinese něco novýho nebo nějak oživí KS.
Navíc kdo zaručí, že ty nebo Michal zase za dva tři tejdny nerezignujete, až někdo udělá něco, co se vám nebude líbit?
Tohle je fraška totiž, která se opakuje už po několikáté.

V novém PKS by neměl chybět Zdeněk Štěpánek, protože to byl, ač se mi to říká těžko, jediný člověk, který asap a z vlastní vůle procesoval vše, co se vyskytlo - hlasování, rozpravy atd. Od té doby, co tam Zdeněk není, čekáme na vyhlášení hlasování běžně dva týdny, ačkoliv je předsednictvo pětičlenné.

Takže já dám ruku do ohně za to, že až se tu nového předsednictva zeptám za 3 měsíce, ať ukáže výkaz činnosti, tak to bude úplně stejná prázdnota, jako je to teď.

PS: ODvolávat Pandu, který jako jediný funguje na té úrovni "úředník" (vyhlašování jednání, správa fóra) je fakt drzost, když je to v současnou chvíli jedinej funkční člen PKS. A myslím, že když už to říkám i já, tak byste se nad tím mohli zamyslet.

Jinými slovy proveďme dovolbu, ale nepřevolujme celé PKS. Je to zbytečný a nic novýho to nepřinese.


Radku!!! Nebudu se s Tebou hádat. Už dávno vím, že to nemá smysl. Ale já rozhodně nerezignoval za dva až tři týdny z důvodu toho, že někdo udělal něco co se mi nelíbilo. Já rezignoval hlavně proto, že nikdo neudělal víceméně vůbec nic. Navíc jsem vyvedl osobní zodpovědnost ze špatného zprocesování jednání. Myslím si, že je to tak v pořádku.

krajske-predsednictvo-ustecky-kraj-f315 ... 26028.html

Člověk se prostě splete a měl by nést odpovědnost. Naprosto přirozená mi přijde například i rezignace po neúspěchu ve volbách. Ale co bych ti vyprávěl. :fet:
Závěrem. Já rozhodně podporuju Havryho a jdu s tím i do rozpravy. Ale je mi ho víceméně líto, protože to opět potáhne úplně sám a to za předpokladu, že nedostane možnost vybrat si lidi do týmu! Proto mi převolení kompletního PKS nepřijde zbytečný a nemyslím si, že to nepřinese něco nového. Ano. Pokud bude předsedou a bude na to sám dá se předpokládat, že to dlouho nevydrží. Úplně přirozenej proces. Bohužel........
Klara.Rychtarikova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 107
Registrován: 11 zář 2014, 10:03
Profese: student
Bydliště: Kadaň
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Prosím o výkaz činnosti PKS

Příspěvek od Klara.Rychtarikova »

Michale, a Ty myslíš, že v kraji je spousta jinejch lidí, co by kandidovali? Fakt nemyslíš, že by to bylo víceméně to samý?
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Prosím o výkaz činnosti PKS

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Mě by taky zajímalo, kdo by teda měl tvořit ten dreamteam. Ale nejsme ANO, aby si předseda určoval místopředsedy.

A Michale, já jsem už xkrát řekl, že se mi nelíbí přístup "něco nefunguje - odcházím". Když něco nefunguje, máš se snažit to vlastní aktivitou nastartovat - nebo to dělat sám. Jinak to prostě v takovéhle personální krizi, která je pro celý KS specifická už od doby mýho vstupu, nejde. Takže pokud se Havry zabejčí, jedině dobře. Ty mě zase nechápeš a hned útočíš. To nemá smysl.
Klara.Rychtarikova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 107
Registrován: 11 zář 2014, 10:03
Profese: student
Bydliště: Kadaň
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Prosím o výkaz činnosti PKS

Příspěvek od Klara.Rychtarikova »

Jedinej dreamteam můžu v našem KS Tvořit Já, já, já, já a Víťa. Ale ten nechce, tak to asi nepůjde.
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Prosím o výkaz činnosti PKS

Příspěvek od Michal.Havranek »

Klara Rychtarikova píše:Jedinej dreamteam můžu v našem KS Tvořit Já, já, já, já a Víťa. Ale ten nechce, tak to asi nepůjde.
To můžeš, až předvedeš, že něco umíš :)
Uživatelský avatar
Michaela.Schwarzova
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 787
Registrován: 19 úno 2012, 18:00
Bydliště: Blahuňov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o výkaz činnosti PKS

Příspěvek od Michaela.Schwarzova »

Havry je Bůh...to víme.
Ono se vlastně čekalo, až se bude chtít vrátit do PKS, protože bez něj ani zbytek KS nechce nic dělat. Jak není Havry, nedělá nikdo nic. Natožpak PKS.
Takže jestli chceme, aby nám Havry vydržel, musíme dělat všichni!
....Bože, to je kravina, ne? :D
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Prosím o výkaz činnosti PKS

Příspěvek od Michal.Havranek »

Michaela Schwarzova píše:Havry je Bůh...to víme.
Ono se vlastně čekalo, až se bude chtít vrátit do PKS, protože bez něj ani zbytek KS nechce nic dělat. Jak není Havry, nedělá nikdo nic. Natožpak PKS.
Takže jestli chceme, aby nám Havry vydržel, musíme dělat všichni!
....Bože, to je kravina, ne? :D
to je hrozná kravina. :D

Jinak netvrdím, že nikdo nic nedělá. Jen nevíme co dělá :) takovej ten základní princip informovat o činnosti. A tím se vracíme ke svodkám :)
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Prosím o výkaz činnosti PKS

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Bože to je parta.... :lol:
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Prosím o výkaz činnosti PKS

Příspěvek od Michal.Schmidt »

My nejsme ANO, ale předem je jasné kdo bude například v PMS Žatec. Hlavně držet huby a neříkat co by mohlo Radkovi vadit. Poněvadž pak je to útok. :D Že sem vůbec lezu
Odpovědět

Zpět na „Ústecký kraj“