Presidentské volby - stížnost

Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Administrativní odbor

Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Presidentské volby - stížnost

Příspěvek od Michal_Wagner »

i) Patriku, já ji prvotně volal s tím, že si má opravit CPS na PIRATI. Nic víc. kdyby mi na moji první větu po představení řekla prosté : "ano" a rozloučili jsme se, skončilo by to tam.
ii) Ale vzhledem k tomu, že paní Linhová se rozhodla Piráty osočit (i když jen po telefonu) s toho co jsem psal - přirozeně jsem nás bránil. A stojím si za svým, že jsem byl slušný a hlas nezvyšoval. Za arogantní jde popsat kde co, jak jsem říkal, například, když nesouhlasíš s úřednicí, která si myslí, že ví všecko nejlíp. Jako pravda je, že příště jí napíšu mejla.
iii) za naprosto neprofesionální považuji tu část, kdy se tahle informace vrátila přes Ondrovu mladou, neprofesionální, arogantní,...
iv) A jestli nám fandila, tak mi vysvětli ty narážky na to, že ona, ví, že : "vy jste ti piráti. ti mladí, no ..."
v) a nakonec, jestliže ty tam chodíš takhle, tak ty seš ten "druhej, co se sem chodí hádat osobně" a jak tě tak znám, ty nejseš hádavej ;o) vidíš, paní přikresluje.

No a ve finále, já se prostě neskloním před nějakým posledním úředníčkem na MČ horní dolní (Brno město:D) jen proto, že je dobré s paní mít kladné vztahy. Paní je normální neurotická nervozní uřednice, co si myslí, že ví všecko nejlíp - viz. to co jsem psal - a tohle chování ja nesnáším. Navíc si všimni, že zbrkle jsem rozhodně nejednal, vzhledem k tomu, že s odpovědí jsem čekal dva dny a napsal jí prakticky kopii toho, co mě poslal Václav.

Hele, interpeluj mě na schůzi a nezamazávej to tady :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvek:
Patrik.Dolezal
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12343
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5385 poděkování
Dostal poděkování: 20706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Presidentské volby - stížnost

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Zásadně se ohrazuji proti výše uvedenému nařčení, které by mohlo vyznít tak, že administrativní odbor chybně zaslal delegace do datové schránky magistrátu. Tato informace je nepravdivá a znevažuje práci všech dobrovolníků, kteří ve vlastním čase připravovali delegace do okrskových volebních komisí.

Zde je screenshot z datové schránky Pirátů pro nevěřící http://www.diigo.com/item/image/1tbry/rnk5

Co se týče do delegace do okrskových volebních komisí, tam úplně nerozumím tomu, co vlastně Piráti v Brně podnikli. Právo delegovat členy okrskových volebních komisí vykonává podle koaliční smlouvy statutární orgán Pirátů nebo jím pověřený člen. Jediný člen, kterého jsem k tomu pověřil, byl Petros Michailidis. Proběhla ta delegace přes něj?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 2):
Gabriela.Antosova, Michal_Wagner

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Presidentské volby - stížnost

Příspěvek od Michal_Wagner »

Jakub Michalek píše:Zásadně se ohrazuji proti výše uvedenému nařčení, které by mohlo vyznít tak, že administrativní odbor chybně zaslal delegace do datové schránky magistrátu. Tato informace je nepravdivá a znevažuje práci všech dobrovolníků, kteří ve vlastním čase připravovali delegace do okrskových volebních komisí.

Zde je screenshot z datové schránky Pirátů pro nevěřící http://www.diigo.com/item/image/1tbry/rnk5
děkuji :o)
ty seš prostě nejlepší :D
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Gabriela.Antosova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2010, 10:50
Profese: manažer
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 448 poděkování

Re: Presidentské volby - stížnost

Příspěvek od Gabriela.Antosova »

Ano, také by mě zajímala odpověď na výše položený dotaz (od Jakuba), včetně vysvětlení tohoto:
Patrik Dolezal píše:Nakonec jsme situaci vyřešili 12.12. v KS odvoláním zmocněnce
Pokud vím v těchto volbách se o žádné zmocněnce nehrálo, byla pouze jediná pověřená osoba a tou byl Petros.

EDIT: podala jsem stížnost ke KK
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Presidentské volby - stížnost

Příspěvek od Michal_Wagner »

Gabriela Antosova píše:Ano, také by mě zajímala odpověď na výše položený dotaz (od Jakuba), včetně vysvětlení tohoto:
Patrik Dolezal píše:Nakonec jsme situaci vyřešili 12.12. v KS odvoláním zmocněnce
Pokud vím v těchto volbách se o žádné zmocněnce nehrálo, byla pouze jediná pověřená osoba a tou byl Petros.
Provedu :)
O zmocněncích nic nevim
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Presidentské volby - stížnost

Příspěvek od Michal_Wagner »

Double, vím, pardon.
Pane Wagner všechny Vaše námitky jsem schopna aceptovat a klidně se Vám omluvím, ale nikdy jsem se o Vás nevyjádřila jako o arogantním člověku ani Vás nijak neurážela. V kanceláři nesedím sama to za prvé, za druhé jste volal v době, kdy jsem byla tak pracovně vytížená a zvonil mi jeden telefon za druhým takže i kdyby jste mě jakkoli urazil či osočil nevnímala bych to. Klidně se s Vámi setkám mám čisté svědomí a velmi ráda bych se setkala s člověkem, který mě tak pomluvil. Pomluva je totiž to nejhorší co může člověka potkat, nelze se totiž proti ní účině bránit.
Řekla jsem Vám, že budu Vámi označený název Vaší strany akceptovat, nevím jaké máte informace Vy,

ale na svou omluvu Vám naskenuji oznámení ministerstva vnitra jaké strany mohou delegovat své členy do volebních komisí - žádný subjekt pod názvem Pirátská strana či Piráti zde není.

To, že se Vaše datová zpráva ke mě dostala až 13. 12. 2012 je vina našeho úřadu a vlivem časové a pracovní tísně jsem si toto neověřila osobně, ale pouze telefonicky, proto za tuto mou výtku

příjměte prosím omluvu.

Ale za lživá osočení se omlouvat nebudu, neboť nic takového jsem nikdy nevyslovila a nikým jsem se o Vás nebavila. Pouze jsem požádala Odbor informatiky o opravu názvu Vaší strany.

Omlouvám se pouze za tón svého hlasu, neboť, to není výmluva, pracuji bez jediného dne volna od července, kdy se připravovaly krajské a senátní volby a plynule jsem přešla do příprav prezidentských voleb, k tomu všemu mám svou normální pracovní náplň. Mám na starosti přípravu a organizaci voleb pro 70 volebních okrsků a jsem na to sama + jeden důchodce na poloviční úvazek.
Nejsem příznivce žabomyších válek a vzájemného osočování. Myslím si, že jsem vstřícná jakékoliv domluvě a nedělá mi problém přiznat chybu a za ni se omluvit. Ale opravdu za pomluvy se omlouvat nemohu.

--
S pozdravem,
Linhova
mailto:Linhova@stred.brno.cz,10.
Takže za mě epic win. S bonusem. Paní jsem napsal, že přijmám omluvu, že se nic nestalo, všecko dobrý a že zajdem ve čtvrtek na kafe a pořádal jsem ji dle 106 o vydání toho dokumentu ...
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26227
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30172 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Presidentské volby - stížnost

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Upozorňuj, že jsme vskutku nominování za volební koalici (volební stranu), nikoliv za stranu a název volební koalice je: "Koalice KDU-ČSL, SZ, Piráti" (PirSZKDU) -> http://volby.cz/pls/senat/se52?xjazyk=C ... m=20121012 (číslo 595). Nebo existuje oficiálnější zdroj?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Robert.Cuma, Gabriela.Antosova

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Presidentské volby - stížnost

Příspěvek od Michal_Wagner »

Vojtech Pikal píše:Upozorňuj, že jsme vskutku nominování za volební koalici (volební stranu), nikoliv za stranu a název volební koalice je: "Koalice KDU-ČSL, SZ, Piráti" (PirSZKDU) -> http://volby.cz/pls/senat/se52?xjazyk=C ... m=20121012 (číslo 595). Nebo existuje oficiálnější zdroj?
Konec, zvonec, teď jsem z ní udělal uplně osobu neznalou. Poslala mě ten scan, můžu ho sem hodit, jestli chcete, ale je to zbytečné, jelikož ten scan odkazuje přesně na tuhle stránku, kde se dá stáhnout PDF s přesně touto informací (jak píše Vojta). Takže jsem milé paní poslal milé email o tom, že i v této věci se mílí a návod jak se k tomu může dopracovat. Tak jsem zvědav na odpověď :D

Na jednu stranu chudák paní - na stranu druhou mě jímá hrůza !
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Gabriela.Antosova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2010, 10:50
Profese: manažer
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 448 poděkování

Re: Presidentské volby - stížnost

Příspěvek od Gabriela.Antosova »

Tedy zamykám. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Antosova za příspěvek:
Michal_Wagner
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Presidentské volby - stížnost

Příspěvek od Michal_Wagner »

Doplnění.

Na prvním zasedání OVK, se paní Linhová veřejně omluvila České pirátské straně (v sále plném lidí, tak 100-150 odhaduji,do mikrofonu,pohoda), za špatnou zkratku v dokumentech.
Máme povoleno toto opravovat, jako komisaři (nevím, jestli to říkala všem, protože ona dnes školí všechny komise v obvodě, ale řekl bych že ano) na oficiální zkratku Piráti.

zamykám
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvky (celkem 2):
Gabriela.Antosova, Ondrej.Kotas
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Zamčeno

Zpět na „Administrativní odbor“