Postup přijímání členů

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti personálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1733
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3739 poděkování
Dostal poděkování: 1287 poděkování

Re: Postup přijímání členů

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Ondrej Profant píše:Každému členovi v Praze píši, komunikuji s ním. Zdůrazňuji ať mi napíše (několik jich to i dělá). Kontakty mají.

Ale problém je v tom, že nemám JEDNODUCHÉ úkoly!
Ondřeji, myslím, že to děláš skvěle (soukromou zprávu - SZ - jsem dostal), a souhlasím, že to není jednoduché. Mně šlo ale spíše o to, aby když někdo ještě není členem, ale projeví zájem o členství, aby hned dostal odpověď od člena, který ho chvíli "povede za ručičku", nikoliv pro to, aby mu dával úkoly, ale aby vysvětlil, poradil, poskytl "vřelý lidský kontakt" :-) V některých uskupeních je to běžné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
anonym72078
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Postup přijímání členů

Příspěvek od anonym72078 »

BTW ja jsem se treba na foru vubec nepredstavil :twisted: Proste mi prislo lepsi kontaktovat primo nekoho z kraje a prijit na pristi schuzi ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvky (celkem 2):
Josef.Ulehla, Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Postup přijímání členů

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Petr Kopac píše:BTW ja jsem se treba na foru vubec nepredstavil :twisted: Proste mi prislo lepsi kontaktovat primo nekoho z kraje a prijit na pristi schuzi ;)
Tenkrát ale ještě nebylo představení na fóru součástí přijímání členů. Nevybavuju si, že by se tu předtím někdo představoval.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
Josef.Ulehla

735 07 66 99, Praha 12

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Postup přijímání členů

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Tak jsem to "vaše přivítání pro každého" vyzkoušela v praxi ;) viewtopic.php?f=449&p=135452#p135454

EDIT:Později se ho zeptám, jak to na něj působilo;) ... jestli dřív neuteče :D :D ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 5):
Petr.Vileta, anonym72078, Jiri.Kaderavek.sen, Josef.Ulehla, Patrik.Dolezal
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímání členů - nečinnost

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Petr Kopac píše:Navrhuji určit 1-2 lidi z PO, kteří budou sledovat všechna fóra žádostí o členství a v případě, že se něco nebude vyvíjet správným směrem, zasáhnou. (např. nikdo do 24 hodin neodpoví, nebo odpoví, ale blbosti).
Už je někdo určený? Patrik evidentně nemá času nazbyt, a jelikož jsi jeho zástupcem (zástupcem vedoucího PO) ;), můžeš někoho určit sám.

Každopádně jsem si zatím dala sledování, jistě to udělali i jiní, ale bylo by dobře vědět, kdo má zodpovědnost ;).

Edit: ten jihočeský kraj je tedy vážně "provar", zkusil jste je někdo kontaktovat? jestli ne, já to udělám!!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 4):
Josef.Ulehla, Jakub.Michalek, Jiri.Kaderavek.sen, Patrik.Dolezal
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1733
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3739 poděkování
Dostal poděkování: 1287 poděkování

Re: Přijímání členů - nečinnost

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Michaela Vodova píše:
Petr Kopac píše:Navrhuji určit 1-2 lidi z PO, kteří budou sledovat všechna fóra žádostí o členství a v případě, že se něco nebude vyvíjet správným směrem, zasáhnou. (např. nikdo do 24 hodin neodpoví, nebo odpoví, ale blbosti).
Už je někdo určený?... jsem si zatím dala sledování, jistě to udělali i jiní, ale bylo by dobře vědět, kdo má zodpovědnost ;).

Edit: ten jihočeský kraj je tedy vážně "provar", zkusil jste je někdo kontaktovat? jestli ne, já to udělám!!
Souhlas. Také sleduju. Jihočechy podle mě kontaktuj. Celkově: Zdá se mi, že jsou kraje funkční, a nefunkční. Péče o nefunkční kraje, se mi zdá, by mohla patřit republikovému předsednictvu (RP).
Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3524
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1482 poděkování
Dostal poděkování: 3055 poděkování

Re: Přijímání členů - nečinnost

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Z Ústí mohu podotknout, že v tomhle ohledu fungujeme dobře. Úspěšnost není nikdy 100%, ale se všemi zájemci jsme (byli) regulérně v kontaktu a info o schůzích jim choděj. Ale pokud jim někdo zavolá, jenom dobře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvek:
Josef.Ulehla
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1733
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3739 poděkování
Dostal poděkování: 1287 poděkování

Re: Přijímání členů - nečinnost

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Zdenek Stepanek píše:se všemi zájemci jsme (byli) regulérně v kontaktu a info o schůzích jim choděj. Ale pokud jim někdo zavolá, jenom dobře.
Ústecký předsedo, počítám, že víš šabloně na odezvu zájemcům:

viewtopic.php?f=452&t=11301#p135430

A o pokusu Michaely Vodové:

viewtopic.php?f=452&t=11301&start=10#p135456
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
anonym72078
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Přijímání členů - nečinnost

Příspěvek od anonym72078 »

Josef Ulehla píše: Souhlas. Také sleduju. Jihočechy podle mě kontaktuj. Celkově: Zdá se mi, že jsou kraje funkční, a nefunkční. Péče o nefunkční kraje, se mi zdá, by mohla patřit republikovému předsednictvu (RP).
RP ma spoustu prace uz tak. Je nerealne, aby delali jeste tohle. Nechme je soustredit se na dulezitejsi ukoly. Navic k cemu pak bude PO? Rozesilam prave clenum PO SZ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvek:
Josef.Ulehla
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1733
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3739 poděkování
Dostal poděkování: 1287 poděkování

Re: Přijímání členů - nečinnost

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Petr Kopac píše:
Josef Ulehla píše:Zdá se mi, že jsou kraje funkční, a nefunkční. Péče o nefunkční kraje, se mi zdá, by mohla patřit republikovému předsednictvu (RP).
RP ma spoustu prace uz tak. Je nerealne, aby delali jeste tohle. Nechme je soustredit se na dulezitejsi ukoly. Navic k cemu pak bude PO? Rozesilam prave clenum PO SZ.
Souhlas. Jenom jsem někde zachytil, že tuším Adam Soukal vlastně teď je pověřen republikovým předsednictvem (RP), aby vykonával funkci neexistujícího předsednictva pardubického krajského sdružení (PKS PK?). Jestli jsem to úřadování nepopletl. Při přijímání je důležité, aby konalo příslušné předsednictvo krajského sdružení (PKS?).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
anonym72078
Odpovědět

Zpět na „Podatelna personálního odboru“