Nominace Daniela Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět

Podporuji Dana Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

PRO

17
77%

PROTI

2
9%

ZDRŽUJI SE

3
14%
 
Celkem hlasujících: 22 - Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Lucie.Cirkva.Chocholova
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 231
Registrován: 10 bře 2019, 22:25
Profese: uvolněná zastupitelka SČK
Dal poděkování: 372 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Nominace Daniela Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Lucie.Cirkva.Chocholova »

Vážené fórum, dovolte mi nominovat @Daniel.Netusil na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby v r. 2024. Dan patří k těm lidem, kteří dovedou mít přehled a jít do hloubky v různých tématech. Což se domnívám je pro aspiranty na první čtyři pozice kandidátky velice důležité. Možná je to způsobené jeho zkušeností na pozici radního města Benešov v minulém volebním období. Jeho záběr je od regionálního rozvoje, přes sport ke kultuře až k financím. Zkušenosti sbíral jak v komunální politice, tak i v působení v krajském zastupitelstvu. V rámci zastupitelského klubu patří Dan k těm aktivním členům týmu a hraje také nezastupitelnou roli vnitřní kontroly a někdy až vnitřní opozice. Za mě osobně je tahle jeho role hodně důležitá, proto prosím o podporu této nominace.

Uživatelský avatar
Samuel.Volpe
Místní předsednictvo
Příspěvky: 40
Registrován: 12 črc 2019, 11:04
Profese: student práv
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování

Re: Nominace Daniela Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Samuel.Volpe »

Rád bych podpořil Danovu nominaci. S Danem se dobře znám z krajského Výboru pro tělovýchovu a sport. Společně i s @Antonin.Schejbal jsme vytvořili sehraný tým a Danovy zkušenosti nám byly vždy přínosem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Samuel.Volpe za příspěvky (celkem 5):
Milan.Zeleny, Klara.Kocmanova, Lukas.Kohout, Martin.Karim, Simona.Luftova
Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 736
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 701 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Daniela Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

registruji podporu skupiny členů

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Uživatelský avatar
Daniel.Netusil
Místní předsednictvo
Příspěvky: 68
Registrován: 27 úno 2018, 10:47
Profese: Radní města, krajský zastupitel
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: Nominace Daniela Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Daniel.Netusil »

Ahoj všichni,

předně bych chtěl poděkovat Lucce za nominaci a vám všem za projevenou důvěru. I když mě mnoho z vás už zná, rád bych se představil těm, se kterými jsem se ještě nepotkal:

Pocházím z Benešova a od roku 2018 jsem členem České pirátské strany. Ve volbách jsem byl dvakrát zvolen lídrem kandidátky v Benešově, a to v letech 2018 a 2022. V minulém volebním období jsem zastával pozici radního města. Za tu dobu se mi podařilo na městě například zavést rozklikávací rozpočet až na úroveň faktur, participativní rozpočet, Portál občana města, online natáčení a záznamy zastupitelstev aj. V současné době jsme v Benešově v opozici, protože ani po dlouhých jednáních bychom neměli v koalici rovné postavení vycházející z výsledků voleb, a proto jsem se rozhodl odmítnout pozici radního. V krajských volbách jsem byl zvolen krajským zastupitelem a snažím se svou práci vykonávat s odpovědností. Kvůli mému zájmu o různé oblasti politiky jsem se přihlásil do tří výborů zastupitelstva (dva z těchto výborů jsou neplacené): výbor pro tělovýchovu a sport, kde zastávám pozici místopředsedy, výbor pro památkovou péči, kulturu a cestovní ruch a výbor pro regionální rozvoj. V politice mi jde o spravedlnost, poctivost a také o schopnost přizpůsobit se novým výzvám, abychom nezůstali zafixováni v minulosti.
Mou práci můžete sledovat zde:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087596860708
https://www.facebook.com/piratibenesov

Po dobu šesti let jsem pracoval v oblasti kultury, kde jsem se snažil přispět k obnově našich kulturních památek jako součást týmu Národního památkového ústavu. Protože rád pracuji na projektech, které mají smysl, nyní působím jako projektový manažer pro Scioškoly, abych přispěl k rozvoji vzdělání ve 21. století i u nás. Kromě toho jsem také písničkářem, ochotnickým hercem a lektorem tanečního sportu, převážně pro děti a mládež, jsem vášnivým sportovcem a turistou, i když už jen rekreačním.

Děkuji vám za pozornost a těším se na další spolupráci a diskuse. Pokud máte jakékoliv otázky nebo komentáře, budu jedině rád.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Netusil za příspěvky (celkem 4):
Samuel.Volpe, Tereza.Kvitova, Petr.Prochazka, Lukas.Kohout
Uživatelský avatar
Jiri.Vavrina
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 327
Registrován: 10 říj 2021, 14:07
Profese: invalidní důchodce
Bydliště: Čáslav
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 297 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Daniela Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Jiri.Vavrina »

Podporuji Daniela, jelikož je pro mě často inspirací v aktivní práci a též v poctivém přístupu. Rád bych ho viděl hodně vysoko na kandidátce, a děkuju, že kandiduješ.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Vavrina za příspěvek:
Lukas.Kohout

J.V.LITRFREE: Dosahovat ve stanovený čas stanoveným způsobem stanovených cílů.

Uživatelský avatar
Lukas.Kohout
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 639
Registrován: 28 lis 2017, 16:54
Profese: tajemník ZK KÚSK
Bydliště: Čelakovského 149, Veltrusy, PSČ: 277 46
Dal poděkování: 1205 poděkování
Dostal poděkování: 968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Daniela Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Lukas.Kohout »

Chtěl bych tímto @Daniel.Netusil vyjádřit svou podporu jeho kandidatuře. Dan odvádí v krajském zastupitelstvu skvělou práci zejména v oblasti sportu a vydatně pomáhá i naší předsedkyni výboru pro památkovou péči, kulturu a cestovní ruch @lucie.cirkva.chocholova svým zapojením v tomto výboru. Dana jsem poznal jako člověka, na kterého se můžu spolehnout.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kohout za příspěvek:
Martin.Karim

:arrow: místostarosta města Veltrusy,
:arrow: vedoucí kMO Středočeského kraje,
:arrow: předseda MS Mělník
+420 792 224 676 - lukas.kohout@pirati.cz - Lidé - Mastodon - Facebook - X (twitter) - Instagram

Uživatelský avatar
Simona.Luftova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 103
Registrován: 28 led 2018, 22:52
Profese: učitelka na SŠ, koordinátor Erasmus+
Bydliště: Příbram
Dal poděkování: 452 poděkování
Dostal poděkování: 232 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Daniela Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Simona.Luftova »

Chtěla bych vyjádřit podporu @Daniel.Netusil, je to mladý aktivní člověk, který má přehled a zkušenosti. Vážím si toho, že často do diskusí přinesl i jiný pohled či nadhled. Je to zkušený komunální politik, který propojuje Benešov s Krajem.

Uživatelský avatar
Daniel.Netusil
Místní předsednictvo
Příspěvky: 68
Registrován: 27 úno 2018, 10:47
Profese: Radní města, krajský zastupitel
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 169 poděkování

Re: Nominace Daniela Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Daniel.Netusil »

Ahoj,
děkuji všem za otázky. Níže najdete odpovědi na všechny zatím položené (doufám, že jsem zahrnul všechny):

@Lucie.Cirkva.Chocholova

  1. Kolik času hodláte věnovat kampani?
    Tolik, kolik budu moct. Každé volby to tak mám, obzvlášť, když jsem na kandidátce.
  2. Proč vás zajímá právě krajská politika?
    Myslím, že zájem o politiku je věc, která nás všechny spojuje. Krajská politika zasahuje do našich životů a já se snažím, aby do nich zasahovala co nejvíce v pozitivně. A vím, že, „samo se to ne to“.
  3. Které tři oblasti z krajské politiky jsou vám blízké?
    Jak jsem psal ve svém představení, mám blízko k vícero oblastem – Sport, kultura a cestovní ruch, regionální rozvoj. Jelikož jsem v dozorčí radě nemocnice, mám také blízko ke zdravotnictví. Momentálně se v rámci svého zaměstnání zajímám i o téma školství. Jinak mě zajímají témata napříč obory, jelikož jako radní a obecní zastupitel jsem musel řešit a řeším veškeré oblasti např. sociální otázky, životní prostředí, ale i dopravu.

@Tomas.Zmuda

  1. Zachovali byste stávající rozdělení gescí mezi radní nebo byste preferovali úpravu/úpravy. Pokud ano, tak jakou/jaké?
    Myslím, že by nám mělo jít hlavně o to, aby postavení pirátů v rámci koalice bylo co nejsilnější. Tzn. chceme hejtmanku, následně radního pro finance a pak bychom měli usilovat o tzv. silové rezorty jako např. doprava, zdravotnictví.
  2. Když by se vás někdo u piva/limonády zeptal: co jste na tom kraji vlastně udělali za ty 3 roky? Co vás napadne jako první? (bez ohledu na to, z jaké gesce to je; myšleno koaliční úspěch nebo nejviditelnější věc)
    Řekl bych a říkám, že se nám podařilo kraj zase více otevřít (otevřená komunikace, zveřejněné tisky apod.). Za úspěch taky beru nastavení pravidel pro výběrová řízení ředitelů a dalších zaměstnanců. Pak to jsou taková ta malá vítězství v každé jednotlivé oblasti.

@Martin.Karim

  1. V jaké pozici byste chtěli po volbách v případě, že vše půjde zcela ideálně, v budoucím volebním období na kraji působit a proč?
    Všechno by se mělo odvíjet od vyjednávání a výsledku voleb, ale dovedu si představit jakoukoliv pozici. Myslím, že by to tak lidé hlásící se na čelo měli mít.
  2. Jste připraveni v případě, že vše neklapne podle vašich představ působit i na jiné pozici? Uveďte prosím na jaké a proč.
    Jsem připraven na vše - i na opoziční práci.

@Petr.Prochazka

  1. Jak si představují svou roli a nasazení během celé kampaně a kolik času budou kampani věnovat v její horké fázi, tedy od srpna 2024 do voleb?
    K času a nasazení viz. výše: Tolik, kolik budu moct. Každé volby to tak mám, obzvlášť, když jsem na kandidátce.
    Role je jako vždy stejná. Dělám cokoliv, co je potřeba.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Netusil za příspěvky (celkem 2):
Martin.Karim, Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Martin.Kodera
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 39
Registrován: 21 říj 2020, 19:28
Profese: Navigátor
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 116 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Daniela Netušila na druhé a další místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Martin.Kodera »

Rád bych @Daniel.Netusil vyjádřil podporu, to, jakým způsobem přistupuje ke své městské i krajské zastupitelské činnosti, je příkladné a je to velká inspirace i pro nás na Kladně.

Předseda MS Kladno, kladenský opoziční zastupitel, člen RT Doprava, zástupce vedoucího KET Doprava Středočeský kraj, člen Výboru pro dopravu Středočeského kraje

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“