Krajská nominace SčK do primárek pro volby do EP - Zuzka Klusová

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět

Podporuji krajskou nominaci Zuzky Klusové do primárnek pro volby do EP?

ANO

16
76%

NE

1
5%

Zdržuji se

4
19%
 
Celkem hlasujících: 21 - Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 739
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 701 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Krajská nominace SčK do primárek pro volby do EP - Zuzka Klusová

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Ahoj Krasjké forum,

rád bych vám touto cestou navrhl vyztužit již tak kvalitní seznam našich krajských nominací o nominaci @Zuzana.Klusova, a to na pozici lídryně a každé další pozice.

Zuzky skvělou práci u pirátů sleduji dlouho a to zejména díky řadě komunálních témat, která josu společná pro Kladno a "její" Karvinou. Obě jsou to města postižená následky dobývání uhlí a následného úpadku průmyslu, či těžby. Obě města mají své sociální problémy. Již v roce 2018 jsme si např. vyměňovali zkušenosti kolem problematiky tzv. bezdoplatkových zón.

Byla lídryní v krajských volbách a v současnosti je předsedkyní pirátského zastupitelkého klubu v Moravskoslezkém kraji, kde byla výrazně vidět mimo jinné při problematice ochrany zdraví horníků při pandemii COVIDu. Hodně se věnuje i ochraně životního prostředí a problematice dopadů následků dobývání uhlí na region a přeměny regionu po ukončení těžby. V neposlední řadě vyniká i v mediální prezentaci a veřejném vystupování, díky čemuž dokáže práci svou a lidí kolem ní výborně prezentovat veřejnosti. Můžete si ji též pamatovat jako jednu z ústředních organizátorek zasedání CF v Ostravě.

Zuzka má nomináční vlákno na půdě CF, kde si můžete přečíst její řeč.

Tíḿto vás tedy žádám o podporu její nominace, protože jsem přesvědčen, že bude cennou posilou pro naši evropskou kandiátku.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Hazlinsky za příspěvky (celkem 4):
Zuzana.Klusova, Barbora.Knotova.Vaicova, Dalibor.Zahora, Vaclav.Kubaljak

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 739
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 701 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská nominace SčK do primárek pro volby do EP - Zuzka Klusová

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Oznámení moderátora:

Registruji dosažení podpory. Pro zařazení do jednání prosím kandidátku @Zuzana.Klusova o formální přijetí/nepřijetí nominace zde ve vlákně.

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Uživatelský avatar
Zuzana.Klusova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 284
Registrován: 01 lis 2014, 21:31
Profese: Asistentka, PR a média
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 625 poděkování

Re: Krajská nominace SčK do primárek pro volby do EP - Zuzka Klusová

Příspěvek od Zuzana.Klusova »

Děkuji moc @Michal.Hazlinsky za nominaci, přijímám ji a velmi se omlouvám za prodlevu v komunikaci, měla jsem nečekané zdravotní komplikace. Vážím si moc podpory Středočeského kraje, MSK se svými problémy by Vám mohl být fuk a mohli byste si říct, že není třeba podporovat komunální politiky jako jsem já. To, že uvažujete o mé podpoře, aniž bych o ni musela prosit a něco za ni slibovat, je pro mě úplně nejvíc. Znamená to, že politiku soudržnosti chápete stejně jako já a stejně jako Evropská unie. Naše země je totiž tak zranitelná jako jsou ty nejslabší regiony a lidé v nich. Abychom mohli uskutečnit zelenou transformaci spravedlivě, musíme lidem dokázat, že se neodehraje na úkor těch nejchudších. Děkuji a ráda za Vámi přijedu, pokud bude zájem:-)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Klusova za příspěvky (celkem 3):
Michal.Hazlinsky, Klara.Kocmanova, Vaclav.Kubaljak
Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 739
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 701 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská nominace SčK do primárek pro volby do EP - Zuzka Klusová

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Registruji přijetí nominace a podporu skupiny členů.

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“