MF P10 2/2023 - navýšení záměru 2023:P10 Setkání MS

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 10

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 999
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MF P10 2/2023 - navýšení záměru 2023:P10 Setkání MS

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Drazí členové MS P10,
Tímto avizuji, že budu spouštět hlasování MS P10 o navýšení záměru 2023 P10 Setkání MS, pokud možno na 30000 (třícettisíc) .

Máme teambuilding v hotelu Kormorán ve Zlenicích.
Bylo potřeba zaplatit zálohu na rezervaci ubytování. Záloha 3000 Kč byla ze záměru uhrazena a členové, kteří jedou, byli vyzváni, aby dali MS mimořádný dar ve výši 300 Kč na osobu, která jede.
Bohužel to udělala jen malá část účastníků a v doplatcích na místě by to dělalo zmatek, tak jsem se dohodla s ubytovatelem, že vystaví doplatkovou fakturu na cenu za nocleh se snídaní za dvě noci
a tuto fakturu uhradíme na účet jako zálohovou fakturu
a účastníci následně pošlou mimořádný dar v odpovídající výši.
Celkem by se mělo jednat o 25910 (včetně té zálohy), tj. doplatková faktura by měla být na 22910 Kč).
Zbytek do 30 tis. je rezerva.

Hlasování proběhne během víkendu a je formálně nutné, aby bylo možno doplatkovou fakturu proplatit ze záměru, záměr navýšit.
MS P10 má dostatek prostředků na darech, aby navýšení pokryla.

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 10“