Filip Zeman

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Zlínský kraj, PKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
zemanf
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 21 črc 2022, 18:34
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Filip Zeman

Příspěvek od zemanf »

Zdravím, moje jméno je Filip a již od narození bydlím ve Zlíně. Pro vstup do pirátské strany mě motivuje fakt, že se již nějakou dobu zajímám o politiku, chtěl jsem tento zájem přeměnit z pasivního na aktivní a piráti mi přijdou nejbližší. Ač někdy ideově nesouhlasím s nějakými představiteli strany, nejvíce respektuji transparentnost a fakt, že stranu nepoškodil žádný větší skandál nebo finanční či jiné nesrovnalosti, jak je jinde zvykem. Momentálně studuji na fakultě informatiky ve Zlíně v prvním ročníku a na částečný úvazek programuji. Právě proto souzním s pokusem o digitalizaci státní správy a také s jinými body programu. Díky za přečtení a odpověď.

Tito uživatelé poděkovali autorovi zemanf za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Eliska.Holsanova
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4753
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4377 poděkování
Dostal poděkování: 3709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Zeman

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Ahoj, to je super, že respektuješ transparentnost a doufám, že jako člen ji pak hodláš i prosazovat. Jinak se nám tu poslední dobou rozmáhá takový nešvar, že naši členové ani neznají stanovy, tak je doporučuji nastudovat, ať víš, do čeho jdeš. :)
https://wiki.pirati.cz/rules/st

Určitě si přečti i dlouhodobý program a byl bych rád, kdyby si pak nějaké body třeba zkritizoval, aby i strana dostala nějaký feedback od potencionálně nové krve. ;)
https://www.pirati.cz/program/strana.html

Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
zemanf
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 21 črc 2022, 18:34
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Filip Zeman

Příspěvek od zemanf »

Petr.Tkadlec píše: 22 črc 2022, 08:33

Ahoj, to je super, že respektuješ transparentnost a doufám, že jako člen ji pak hodláš i prosazovat. Jinak se nám tu poslední dobou rozmáhá takový nešvar, že naši členové ani neznají stanovy, tak je doporučuji nastudovat, ať víš, do čeho jdeš. :)
https://wiki.pirati.cz/rules/st

Určitě si přečti i dlouhodobý program a byl bych rád, kdyby si pak nějaké body třeba zkritizoval, aby i strana dostala nějaký feedback od potencionálně nové krve. ;)
https://www.pirati.cz/program/strana.html

Díky za odpověď. Stanovy a program mám přečtené již jak jsem se rozhodoval o tom, jestli žádost vůbec podávat, abych věděl, jestli je to ten správný nápad. Celkově mi přijde shoda mých názorů s pirátskou stranou největší a program dobře napsaný a taky poměrně obecný, proto mě nenapadá, co by se dalo kritizovat, protože kritizovat se dají v politice u stran s dostatečnou ideovou shodou obvykle až detaily. Ovšem samotná práce strany se mi jeví jako pozitivní. Někdy se samozřejmě stane, že nějaká věta řečena někým spojeným s piráty je pak nešťastně prezentována, ovšem to bych nebral jako negativum, protože to ukazuje na to, že se nevede pouze jeden názor.

Tito uživatelé poděkovali autorovi zemanf za příspěvky (celkem 2):
Eliska.Holsanova, Petr.Tkadlec
Uživatelský avatar
Hedvika.Drevojankova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 89
Registrován: 13 pro 2021, 17:23
Profese: zlatnice
Bydliště: Zlín - Malenovice
Dal poděkování: 228 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Zeman

Příspěvek od Hedvika.Drevojankova »

Ahoj Filipe! Jsme rádi, že se chceš stát členem :-) Jsem koordinátorka Pirátů pro Zlínský kraj. Ozvu se ti ještě na email, kam ti pošlu pár užitečných odkazů, nějaké info a další instrukce. Těším se na spolupráci a přeji hezký víkend!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Hedvika.Drevojankova za příspěvky (celkem 2):
zemanf, Eliska.Holsanova
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“