[Procedura k] CF 13/2022 Odložené zveřejňování obsahu podnětů a jednání

Vlákno pro námitky, které se týkají procedury a také pro samostatné řešení procedurálních otázek jednotlivých jednání.

Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra
  • Námitku proti proceduře lze podat, pokud nastaly při jednání okolnosti, které by mohly rozhodnutí zpochybnit.
    Námitku je třeba podat bezprostředně, který dá procedurálně hlasovat o námitce. Všechny obdobné návrhy k danému jednání se uplatní najednou.
  • Pokud je usnesení přijato i přes námitku správnosti, může se ten, kdo má hlasovací právo, obrátit na rozhodčí komisi stížností, a požadovat, aby se tato okolnost uvedla do zápisu.
  • Nevykazuje-li usnesení neodstranitelnou vadnost způsobenou absolutním nedostatkem působnosti nebo pravomoci, považuje se za přijaté a může vstoupit v platnost (čl. 6(1) a 6(4) St), což nebrání rozhodčí komisi ve vyslovení neplatnosti, pokud zjistí odstranitelnou vadnost, která by měla vliv na výsledek hlasování.
Uživatelský avatar
Romana.Korosi
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 85
Registrován: 17 led 2018, 10:48
Profese: Výkonná Asistentka
Dal poděkování: 1131 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování

Re: CF 13/2022 Odložené zveřejňování obsahu podnětů a jednání

Příspěvek od Romana.Korosi »

Možnost hlasovat se smrskla na 24h ??? Email , že se hlasuje, jsem dostala včera v 14:00 a jelikož jsem si toho vsimla až dnes v 13:30, nemohla jsem už hlasovat. Tak krátká lhůta je ok?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Romana.Korosi za příspěvek:
Adam.Cernoch

Nezískáš zkušenost na klidném moři.

Uživatelský avatar
Jan.Hrubes
Kontrolní komise
Příspěvky: 541
Registrován: 08 říj 2016, 19:31
Profese: student, učitel, hudebník
Dal poděkování: 1447 poděkování
Dostal poděkování: 1342 poděkování

Re: CF 13/2022 Odložené zveřejňování obsahu podnětů a jednání

Příspěvek od Jan.Hrubes »

Romana.Korosi píše: 29 dub 2022, 14:22

Možnost hlasovat se smrskla na 24??? Email , že se hlasuje, jsem dostala včera v 14:00 a jelikož jsem si toho vsimla až dnes v 13:30, nemohla jsem už hlasovat. Tak krátká lhůta je ok?

Tohle bylo procedurální hlasování, které říkalo, jestli se toto jednání povede veřejně, nebo soukromě. Hlasování o změnách bude klasicky pátek-pondělí.

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 484 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 13/2022 Odložené zveřejňování obsahu podnětů a jednání

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Přesně tak, procedurálně se hlasuje 24 hodin, podle § 36 JdŘ CF.

Hlasování bylo zahájeno ve 13:15.
SZ informující o zahájení hlasování byla rozeslána ve 13:15
Email informující o zahájení hlasování byl odeslán cca ve 13:16, ve svém mailboxu ho mám ve 13:18, předpokládám, že ostaním dorazily maily podobnou dobou.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvek:
Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 484 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 13/2022 Odložené zveřejňování obsahu podnětů a jednání

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Procedurální hlasování bylo ukončeno. Celkem hlasovalo 331 voličů, pro postoupení návrhu do druhého kola tedy bylo potřeba alespoň 166 hlasů.

Pro navržený postup (Jednání CF 13/2022 bude vedeno jako neveřejné) hlasovalo 201 voličů.
Proti navrženému postupu hlasovalo 132 voličů.

Jediný návrh, který získal nadpoloviční většinu hlasů, byl návrh pro navržený postup. Návrh byl tedy schválen a jednání bude dále pokračovat neveřejně.

Zamčeno

Zpět na „Procedurální námitky a jednání“