Nominace Zuzany Kudláčkové na pozici lídra do komunálních voleb 2022

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, PMS Českobudějovicko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět

Nominuji Zuzanu Kudláčkovou na pozici lídryně do komunálních voleb 2022

Ano

14
88%

Ne

0
Žádná hlasování

Zdržuji se

2
13%
 
Celkem hlasujících: 16 - Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Rudolf.Zak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 120
Registrován: 27 říj 2017, 18:37
Profese: Student, dopravní kontrolor
Bydliště: Lhenice
Dal poděkování: 207 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Nominace Zuzany Kudláčkové na pozici lídra do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Rudolf.Zak »

Ahoj, nad tím, kdo by dle mého byl dobrým lídrem, v mém případě lídryní, jsem dlouho neváhal a s jejím souhlasem si tak dovoluji nominovat Zuzanu Kudláčkovou.

Zuzka nám může nabídnout to, co málokdo jiný. Nejen energii, ale také zkušenost. V městském zastupitelstvu totiž funguje už čtvrtým rokem a aktuálně vykonává i pozici předsedkyně zastupitelského klubu. Po celou dobu se snaží být v kontaktu s občany města, bavit se s nimi a naslouchat jim. Nasazení předvedla také při kampani do Poslanecké sněmovny, kam se sice nedostala, ale může nám nabídnout alespoň zkušenosti z pozice asistentky.

Kým jiným, než mladou empatickou
rozumnou ženou se nechat vést :)?

©Rudolf Žákgarant KET Doprava a Infrastruktura JčK

Uživatelský avatar
Zuzana.Kudlackova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 655
Registrován: 12 říj 2016, 17:18
Profese: Chůva
Dal poděkování: 881 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: Nominace Zuzany Kudláčkové na pozici lídra do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova »

Rudo, děkuji za nominaci. Tímto ji formálně přijímám. Kandidátskou řeč dodám během několika dní.

Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."
Uživatelský avatar
Zuzana.Kudlackova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 655
Registrován: 12 říj 2016, 17:18
Profese: Chůva
Dal poděkování: 881 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: Nominace Zuzany Kudláčkové na pozici lídra do komunálních voleb 2022

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova »

Vážené členky a vážení členové,
moje kandidátská řeč se rodila dlouze a těžce. Za prvé o sobě nerada píšu a za druhé se v posledních dnech staly na českobudějovické radnici události, které mě přiměly se znovu zamyslet nad tématy a prioritami komunální politiky.

Naprostá většina z vás mě dobře zná. S Piráty spolupracuji už od roku 2016. Aktivně jsem se podílela na každé kampani, která se v kraji či městě konala. V posledních komunálních volbách jsem byla dvojka kandidátky a s tehdejším lídrem Lukášem Marešem jsme spolu zároveň vedli kampaň. Ta se na tehdejší poměry povedla a my získali 6 zastupitelských křesel. Po odchodu Lukáše ze zastupitelstva a upozadnění Josefa jsem předsedkyní zastupitelského klubu. Troufnu si říct, že klub funguje pod mým vedením dobře. Zlepšila se vnitřní komunikace a zároveň komunikace s ostatními kluby a zastupiteli.

Jak jsem naznačila v úvodním odstavci, poslední dění na radnici mě přesvědčilo, že nejdůležitějším komunálním tématem a mou osobní prioritou je otevřenost radnice. A to sakumprásk všemi směry. Kultura utajování, zapírání a mlžení, která je tady doslova tradiční, dle mého názoru ve výsledku poškozuje město a jeho obyvatele. Je tedy bezpodmínečně nutné otevřít veřejnosti jednání výborů a komisí, jmenovité hlasování rady, opozici zpřístupnit její jednání a pořizovat detailnější zápisy, zprovoznit uživatelsky přívětivé a funkční městské webové stránky a mnoho dalšího. Chci zdůraznit i maximální možnou otevřenost firem a společností vlastněných městem.

Další mou prioritou je dostupnost bydlení v Českých Budějovicích. Ve chvíli, kdy bude schválen zákon o dostupnosti bydlení v rámci vládní koalice, které jsme účastni, chci zajistit, že bude v maximální možné míře a funkčně aplikován v našem městě. V Českých Budějovicích sice vznikla koncepce bydlení a nová pravidla společně se zřízením kontaktního místa pro bydlení, ale ve fungování celého systému spatřuji velké rezervy. Velkou inspirací mi bude činnost pirátského radního Adama Zábranského, který dosáhl velkých úspěchů především ohledně rodin s dětmi z ubytoven, kdy většina z nich je již zabydlena ve standardních bytech.

Abychom ve volbách uspěli, naše kampaň bude muset být velmi intenzivní, a to ve všech svých segmentech. Nesmíme podcenit přípravnou a organizační část. Kampaň je projekt se zcela jasným cílem a nejistým výsledkem. Jsem přesvědčená o tom, že jako jednička naší kandidátky dokážu přinést naší kampani lidskost, zápal, a když se to bude hodit, tak i humor. Budu dřít jako vždycky. Jsem Pirátka, nemám jinou volbu, než udělat maximum.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Českobudějovicko“