Rezignace

Oznámení, upozornění, vyhlášky a jiná sdělení určená straně.
Nebo pozvánky na větší Pirátské akce. Akce oznamujte hlavně v kalendáři a na webu.


Pravidla fóra

Oznámení vkládají vedoucí orgánů do příslušných vláken, nebo jako samostatné nové oznámení. Stará oznámení prosím zamkněte a změňte na normální.

Na oznámení prosím nereagujte, případně tak čiňte v příslušné diskuzi či podatelně.
Oznámení věci zde nezbavuje oznamovací povinnosti vůči orgánu, pokud ji ukládá předpis.

Používejte Ikonky (preferovaná významy, ruce máte volné):

  • Obrázek - pověření osoby funkcí, činností apod.

  • Obrázek - změna závazných pravidel, nová vyhláška apod.

  • Obrázek - naléhavé

  • Obrázek - ohrožující, nebezpečné. Jsme žalování, nejsou prostředky apod.

  • Obrázek - Radostná oznámení

Zamčeno
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18670
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33862 poděkování

Rezignace

Příspěvek od Martin.Kucera »

Vážené členstvo,
je mi to líto, ale tímto s okamžitou platností rezignuji na všechny vnitrostranické funkce.
Důvody jsou převážně osobní, nebudu je zde rozepisovat, vzhledem k tomu, jak negativní a nepřátelská je nemalá část společensko-mediálního prostředí (jak víme zejména z posledního roku).

Neznamená to, že bych se úplně stahoval, i nadále se budu (v mezích svých možností) účastnit stranického dění a přispívat radou či pomocí tam, kde to bude potřeba, aby strana zvládla zatím nejtěžší zkoušku za dobu své existence.
Hlavně nezapomínejme, proč jsme vznikli a kým jsme.

Naposledy upravil(a) Martin.Kucera dne 29 lis 2021, 08:50, celkem upraveno 1 x.
Důvod: úprava formulace

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

:(
Díky moc za všechnu práci, Martine.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18670
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33862 poděkování

Re: Rezignace

Příspěvek od Martin.Kucera »

Ještě prosba - jsme v Oznámeních, kam mohou psát jen někteří, takže pro případné reakce by bylo vhodnější založit vnitrostranické vlákno přístupné všem členům a regp.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Josef.Spak

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26208
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36985 poděkování
Dostal poděkování: 30150 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Oznámení moderátora:

Diskuze k této události je přesunuta sem: viewtopic.php?f=75&t=59181

Tady to zamknu.

EDIT: Doručil jsem věc též celostátnímu fóru k dalšímu opatření: viewtopic.php?p=783567#p783567

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18670
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33862 poděkování

Re: Rezignace

Příspěvek od Martin.Kucera »

Protože se v médiích objevují spekulace, že za mou rezignací může být nesouhlas se směřováním strany, doplním aspoň toto:
Nejsem profesionálním politikem, jen řadovým komunálním zastupitelem v jednom z ostravských obvodů (a v souvislosti s touto funkcí členem dvou výborů a jedné komise). V rámci své pozice v předsednictvu Pirátů jsem se orientoval zejména na vnitřní fungování strany. Při svém zvolení do předsednictva jsem se členům zavázal vykonávat tuto funkci s maximální možnou zodpovědností a se zřetelem k prospěchu strany. V posledních měsících a zejména týdnech však množství času, které bylo nutné všem souvisejícím činnostem věnovat, dalece překračovalo únosnou mez, s nelepšícím se výhledem pro nejbližší budoucnost. Jakákoli redukce na přijatelné množství času (které by mi ponechalo dostatek pro osobní život a práci) by znamenala nemožnost dodržet zmíněný závazek, proto jsem raději učinil tento radikální krok.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Zamčeno

Zpět na „[Archiv] Oznámení“