KoKS a ukončení práce na FULL TIME

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

KoKS a ukončení práce na FULL TIME

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Ahoj členové krajského Fóra,

ráda bych vám sdělila, že svou práci pro Piráty chci omezit. Vážím si každého dobrovolníka v našem kraji, ale cítím, že je třeba novou krev s větším tahem na branku a to hlavně v oblasti nabírání nových členů :)
Domluvila jsem se s předsednictvem kraje a vedoucím PO na vypsání nového výběrového řízení, kam se ráda přihlásím, ale pouze jako administrativní podpora.

Naše krajské sdružení tedy bude vypisovat výběrové řízení na koordinátora/ku

Nejdříve jsem se chtěla rozepsat...znáte to :mrgreen: děkovačky a ták :D Nakonec jsem to vzala touto zkrácenou formou sdělení a doufám, že mi rozumíte i když se tady nebudu vypisovat na dvě strany...jsem ráda za všechny, které jsem poznala a doufám, že vám ještě se spoustou věcí budu nápomocná. Už to vlastně nedělám ani pro Piráty, ale pro lidi, které jsem zde poznala.
Kámo @Lucie.Spacilova tebe prostě miluju :) Bez tebe by to bylo o dost těžší :) Naštěstí tě strana má a doufám, že to všichni ocení :twisted:

Díky všem za spolupráci, bylo mi ctí :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvky (celkem 8):
Pavel.Manasek, Eliska.Holsanova, Zdenek.Tros, Jaroslav.Takac, Hana.Ancincova, Petr.Tkadlec, Michal.Stepanik, Tomas.Cabla
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Uživatelský avatar
Zdenek.Tros
Příspěvky: 453
Registrován: 20 lis 2017, 14:10
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Re: KoKS a ukončení práce na FULL TIME

Příspěvek od Zdenek.Tros »

Děkuji Ti Yveto za Tvé upřímné vyjádření a celkově za Tvou mnoholetou práci pro Piráty. Budu rád, když zůstaneš na zkrácený úvazek. Pirátům jsi v kraji dala mnoho a vím, že to mnohdy nebylo lehké. Děkuji !

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Tros za příspěvky (celkem 2):
Yveta.Martinkova, Tomas.Cabla
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“