Nominace Míši Vodové do Republikového výboru

Místo pro členské podněty, podporu změn stanov, žádosti o nominaci členstvem a návrhy na mimořádný přezkum.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Do tohoto fóra vkládají členové strany písemné návrhy, které chtějí předložit celostátnímu fóru k projednání. Celostátní fórum může projednat například návrhy předpisů, programových dokumentů, návrh na odvolání nebo mimořádně přezkoumat rozhodnutí libovolného orgánu do 14 dnů od jeho právní moci. Dále zde lze sbírat podporu pro projednání návrhů změn stanov nebo pro nominaci (návrh kandidáta) členskou základnou. Více informací naleznete v jednacím řádu.
Podrobný návod
  • U každého podnětu založte zvláštní vlákno s textem návrhu, zdůvodněním a dalšími náležitostmi a anketní otázkou s možnostmi "Pro", "Proti" a "zdržuji se". (Anketa se zadává v záložce "Anketa" pod příspěvkem, u ankety neomezujte trvání, nastavte viditelnost výsledků a možnost změny hlasu.)
  • Členský podnět, který získá aspoň stanovený počet hlasů, rozešle na žádost navrhovatele administrativní odbor všem členům strany v e-mailu jako členskou iniciativu s odkazem na dané vlákno, a to nejpozději do jednoho týdne od žádosti. Stanovený počet hlasů se pro účely tohoto pravidla vypočítá jako odmocnina z počtu členů strany zaokrouhlená nahoru na celé číslo (pro 1150 členů je to 34 hlasů).
  • Celostátní fórum bude svoláno, požádá-li o to nejméně dvě odmocniny počtu členů. (pro 1150 členů je to 68 hlasů) Přičemž nesmí být více členů proti svolání, než pro svolání.
  • Do již svolaného jednání budou začleněny další návrhy, které získaly podporu alespoň odmocniny členů. (Platí i pro návrh kandidáta do funkce volené celostátním fórem.)
Seznam členů naleznete zde. Aktuální počet je vpravo dole.
Představitele strany prosíme, aby návrhy na svolání, informace o rezignacích a další úkony k fóru směřovali do podatelny.

Doporučujeme nastavit si Sledování fóra Členských podnětů.
Odpovědět

Podporuji nominaci Míši Vodové do Republikového výboru

Ano
62
75%
Ne
10
12%
Zdržuji se
11
13%

Celkem hlasujících: 83 - Celkem hlasů: 83

Dalibor.Zahora
Republikový výbor
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 30482 poděkování
Dostal poděkování: 14990 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Míši Vodové do Republikového výboru

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Další moje srdcovka - Míša Vodová cc @Michaela.Vodova

Včera byla první, kdo uhádl moji kvízovou otázku v jiné nominaci.

Jinak platí to, co jsem o ní napsal před volbami 2017 (viz pictures). V RV by byla cennou posilou, zvažte její podporu, díky.
Přílohy
DMkHLhCXkAAzJLI.jpg
zástupce v Republikovém výboru za Ústecký kraj (hostuji ve Středočeském kraji), zakládající člen, více na profilu wiki.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Profese: Politolog, student Evropských studií
Dal poděkování: 2216 poděkování
Dostal poděkování: 1545 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Míši Vodové do Republikového výboru

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Chtěl bych Míšu podpořit a souhlasím s tím, co píše Dalibor 🙂. Navíc se zabývá duševním zdravím, takže za mě 👍. Mimo stranu jsem měl čest ji potkat jako velmi pohodovou Pirátku na Brutal Assaultu 🤘.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Dolezal za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Roman.Pasek, Martin.Martin, Michaela.Vodova

🏴‍☠️ Člen MS Brno, KS Jihomoravský kraj a mediálního odboru JmK. Člen Zahraničního odboru 🌍, předsednictva 🇪🇺 Evropské pirátské strany a koordinátor pro 🇫🇮 PP-FI, 🇮🇸 PP-IS, 🇳🇴 PP-NO a 🇸🇪 PP-SE.
lukas.dolezal@pirati.cz
lukas.dolezal@european-pirateparty.eu

Daniela.Weissova
Republikový výbor
Profese: dramaturg
Dal poděkování: 1637 poděkování
Dostal poděkování: 598 poděkování

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Jojojo, Míšu tam chci zase :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniela.Weissova za příspěvek:
Michaela.Vodova
Daniela Weissová
zastupitelka MZ Turnov, krajská zastupitelka LB, členka RV a VV
Isa
Příznivec Pirátů – Královehradecký kraj
Profese: spec. pedagog, psycholog
Dal poděkování: 497 poděkování
Dostal poděkování: 153 poděkování

Příspěvek od Isa »

Míša, yes! :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Isa za příspěvek:
Michaela.Vodova
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Dal poděkování: 4460 poděkování
Dostal poděkování: 5804 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj vám všem,
děkuji Dalibore,
děkuji Lukáši OFFTOPICdoufám, že se zase letos na BA setkáme :D, Dančo a Zdeňko :) nominaci přijímám.
Řeč s vámi budu sdílet co nejdříve.
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Vážené celostátní fórum,

ještě jednou děkuji za důvěru mě vyjádřenou formou nominace do volby RVčka.

Omlouvám se za pozdější sdílení mé kandidátské řeči, mám k tomu velmi dobrý důvod. Dala jsem si záležet a pečlivě jsem zvážila své možnosti a motivaci.

Dovolte mi ucházet se o místo členky Republikového výboru. O tuto pozici se ucházím potřetí, myslím :D. Poprvé to bylo v listopadu 2011, a bylo to vskutku romantické a velmi záhy po vstupu do strany. Na tu dobu ráda vzpomínám, a klidně o tom můžeme poklábosit, u piva, pokud vás zajímá. :)

Za tu dobu jsem ušla s Piráty kus cesty.
Nejvíce mě formovala krajská předsednická funkceOFFTOPIC, vykonávala jsem ji dohromady víc než polovinu času mého členství a mnoho aktivní práce na volebních kampaních v letech 2012, 2013, 2014, 2017, 2018. Prošla jsem i všechny odbory OFFTOPICaž na zahraniční, a tyjo, když o tom tak přemýšlím, asi jsem nebyla členkou ani technického, hlavně personální a administrativní, doteď jsem jejich členkou, byť přiznávám, spíš jako dekorace :D Také jsem byla koordinátorka KS OFFTOPIC(nejdřív dobrovolníků, pak krajského sdružení, a to celých 3,5 roku - troufnu si říct, že mě v délce zatím nikdo netroufl).

Nějaké informace o mě a Pirátech a další najdete na mém profilu. Pokusím se ho aktualizovat, ale vesměs aktuální je, shrnuto krátce: nyní se pracovně věnuji nastavování systému podporovaného bydlení na obci (práce s osobami v bytové nouzi jako pracovnice projektu Jednotného místa pro bydlení Jihlava) a jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku Pesso Boyden psychomotorické psychoterapie. OFFTOPICZde pro zájemce o metodě. To je tedy další, co udává směr mému konání (obecně), co mě formuje. To, co nesu a nabízím jako svou dovednost a výjimečnost, je detailní zaměření na člověka, a pak nějaká ta vytrvalost, pečlivost a v neposlední řadě podporující nenásilná komunikace.

Když víte zhruba kdo jsem, pojďme dál k tomu, co chci, co je motorem mého rozhodnutí být znovu členkou RVčka.
Chci lidskost ve spolupráci a diskuzích, chci prostředí, kde je normální dělat chyby. Chci lídry, kterým důvěřuji, protože jsou se mnou v kontaktu a já mohu být v kontaktu s nimi, když potřebuji. Chci jednoduché sdílení pirátských ideálů. OFFTOPICReklama: víc takových skvělých projektů jako je #ažnakrev, protože mi to dává smysl. Ale co chci hlavně je dohlídnout na ten kolos, který před sebou valíme.
Jo já vím, nic konkrétního. Ale k tomu se jistě dostanu v odpovědích. Mimochodem, jsem ESFJ, teď to možná dává víc smysl? OFFTOPICne mě!

Co mohu dělat: mohu být inspirací (pomoci vytvářet kulturu vlastním jednáním) a nějakým dílem institucionální pamětí. Rozhodně budu bez otálení rozdávat zpětné vazby všem, co je podle mě budou potřebovat slyšet, aby zase našli směr (hvězda na nebi Pirátova :D). Budu se účastnit jednání RVčka a rozhodovat na základě deminima, ne jinak.

Co dělat nebudu: nebudu každý večer sedět u kompu a věnovat čas Pirátům. OFFTOPICUž to nejde jak za "svobodna" :)

Jsem otevřená. Napsala jsem vše tak, jak to teď mám, s důvěrou ve vás, členy a členky CFka.
Budu se snažit odpovědět na vaše otázky.
Poslední co chci říct je, že pro mě není podstatné být členkou RVčka. Toho co chci se mohu snažit docílit i bez této funkce, jako členka CFka.
Strip.jpg
Zdroj
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Kontaktovat uživatele:

doručení do jednacího vlákna viewtopic.php?p=755235#p755235
Odpovědět

Zpět na „Členské podněty“