Richard Štěpán

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS Kroměříž

Odpovědět
stepri1993
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 07 říj 2020, 23:17
Profese: Vyučený kuchař
Bydliště: Zlobice 68
Dostal poděkování: 5 poděkování

Richard Štěpán

Příspěvek od stepri1993 »

Dobrý den, jmenuji se Richard Štěpán a do členství Pirátů se přihlašuji abych legalizoval konopí pro rekreační účely pouze jako přestupek. Samozřejmě trestná by byla pouze distribuce konopí. Dále bych chtěl snížit trestní sazbu za nenávistné komentáře podpory a propagace terorismu kde trestní sazba je od pěti do 15 let odnětí svobody. Trestní sazba je nepřiměřená a proto navrhuji snížení trestní sazby do pěti let odnětí svobody. Pokud se stanu členem Pirátů podám návrh na zvýšení platů například uklízečkám a budu bojovat za práva každého občana naší země.
Štěpán
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: Richard Štěpán

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Ahoj Ríšo, díky za tvé představení.
@Jakub.Zach je předsedou místního sdružení v Kroměříži, ale s nováčky nejvíce pracuje @Jaroslav.Takac místopředseda krajského sdružení, který je Pirátem i v Kroměříži /Přílepy.

Na mne sis snad kontakt uložil, já ti jen připomenu, že 2.3. máme Jitsi s Nováčky a to od 18:00, ale pokud by jsi měl problém s pirátskými platformami, nebo měl dotazy na koordinátorku, můžeš za mnou přijít už o hodinu dříve a to do místnosti Jitsi AO.

Zde vkládám odkaz do vlákna abys mrkl, kdy který online je :)

viewtopic.php?f=82&t=51922

Mne asi zajímá čím se zabýváš v pracovním životě a jestli jsi přímo z Kroměříže, nebo okolí :)
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Kroměříž“