Alžběta Randusová

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 4

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Alzbeta.Randusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 1
Registrován: 30 zář 2020, 11:55
Profese: Pedolog
Bydliště: Praha 4 - Nusle
Dostal poděkování: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Alžběta Randusová

Příspěvek od Alzbeta.Randusova »

Milí Piráti,

ráda bych se Vám představila a požádala o členství ve straně.

Jmenuji se Alžběta Randusová a narodila jsem se 26.března 1989 v Praze.
Vystudovala jsem obor Hodnocení a ochrany půd na ČZU v Praze (Ing.) a profesně se věnuji tématu ochrany zemědělské půdy. Získala jsem zkušenosti v soukromém, státním i neziskovém sektoru jako pedolog a ministerský rada na Ministerstvu zemědělství. Od října 2020 jsem odbornou asistentkou místopředsedy Pirátů Radka Holomčíka v poslanecké sněmovně a členkou resortního týmu zemědělství.

Na Praze 4 bydlím od dětství, v současné době v Nuslích s manželem Tomášem, který je mi velkou oporou a našimi třemi báječnými dětmi - Kristiánem (8 let), Viktorkou (5 let) a Fabiánem (2 roky). Mezi moje koníčky patří cvičení jógy, hraní na violu a výlety přírodou.

Mé odpovědi na vaše otázky:

1) Přečetl/a jsi si stanovy a program? Jak se shoduješ s programem Pirátů. Které programové body jsou ti nejbližší a které nejméně?
Ano, nejvíce mě zajímají témata - šetrné hospodaření v krajině, racionální řízení státu, svoboda jedince, omezení autorských monopolů, zveřejňování dat.

2) Cítíš se jako Evropan? Je pro tebe zásadní, aby ČR zůstala v EU?
Ano, cítím se jako hrdá Evropanka a je to pro mě zásadní.

3) Podporuješ legalizaci konopí i pro rekreační účely?
Nemám vyhraněný názor.

4) Podporuješ manželství stejnopohlavních párů a adopci dětí stejnopohlavními páry?
Ano, podporuji.

5) Jak dlouho Piráty znáš, jak dlouho nás podporuješ a jakým způsobem?
Pro piráty pracuji od poloviny minulého roku a pravidelně je volím ve všech volbách.

6) Koho jsi volil/a předtím, než jsi volil/a Piráty? Proč?
Piráty volím od roku 2010.

7) Byl/a jsi v minulosti členem nějaké jiné politické strany nebo hnutí?
Ne.

8) Co byl pro tebe rozhodující impuls pro vstup do Pirátů? Proč chceš vstoupit zrovna teď? Co dalšího očekáváš od statusu člena oproti statusu registrovaného příznivce?
Ráda bych se podílela na vnitrostranických aktivitách a později se ucházela o volené funkce.

9) Na jaké úrovni by ses u Pirátů chtěl/a angažovat? Na úrovni městské části, celopražské nebo celostátní?
Celostátní.

10) Spojuješ si ve svých dlouhodobějších plánech s členstvím u Pirátů i možnost realizace vlastních politických cílů? Budeš chtít někam kandidovat?
Ano, ráda bych se přičinila o pozitivní změny v celostátní zemědělské politice.


Děkuji a přeji krásný den,

Alžběta
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 4“