Jak se stát jednoduše členem?

Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Cutka007
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 10
Registrován: 07 led 2020, 20:30
Profese: OSVČ
Bydliště: Vejprnice
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Jak se stát jednoduše členem?

Příspěvek od Cutka007 »

sleduji CF2020:
hezky se to poslouchá, jak hovori všichni 3 kandidáti o tom, že potrebujete vice členů a vice se na novacky zaměřit.. sleduji vas uz dlouho.. rozhodl jsem se zapojit.. ale krom asi dvou stránek je možnost zapojení strašně složitá... proc to tak je? každý nemá vysokoškolský titul z IT... u mne se jedna o Plzeňský kraj... myslim ze by bylo lepší to zjednodušit.... a udelat pár stranek pro novacky, kde by byl takový menší manuál ke všem základním věcem u Pirátů.... momentálně to totiž pri návštěvě různých Pirátských stránek a fór vypada jako "Vstup pouze pro intelektuály" chtete vic lidí aktivnich nebo jako podporovatele? zjednodušte se! a najde se vice lidí pro podporu... a hlavně nenutit lidi do věcí kolem strany, ne každý ma povahu se angažovat veřejně ihned, nebo je mistrem diskuse...
⚖️✌️
Uživatelský avatar
Ladislav.Dvorak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 457
Registrován: 08 led 2018, 11:07
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 1079 poděkování
Dostal poděkování: 979 poděkování

Re: Jak se stát jednoduše členem?

Příspěvek od Ladislav.Dvorak »

Dobrý den, znáte stránku nalodeni.pirati.cz ?
Co Vám tam chybí? Děkuji za zpětnou vazbu.
MS P4 | ladislav.dvorak@pirati.cz | mobil: 72I 72I 2O2
Cutka007
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 10
Registrován: 07 led 2020, 20:30
Profese: OSVČ
Bydliště: Vejprnice
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Jak se stát jednoduše členem?

Příspěvek od Cutka007 »

Samozřejmě, to bylo pro mne hned to první kolečko... asi sem tim proběhl bez problémů, neberu tento můj pohled úplně na sebe.. ale tak jako tak se mi to vše zdá pro někoho zbytečně složité... Fórum je super věc, ale s tou složitostí je to ještě více náročné se orientovat... možná je to blbý pocit ale jsem přesvědčen ze vetsina mych známých by v tomhle plavala.... za tech pár dní procitani témat tady, mi něco vrtá v hlavě, že jsem tu asi špatně pouze se SŠ vzděláním a manuální prací... snad je to blby první dojem který jsem chybně nabyl...
Uživatelský avatar
Milan.Dadourek
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1740
Registrován: 11 pro 2017, 18:11
Profese: Ochrana přírody, trochuprávník, bača
Bydliště: Počítky 3, 591 01
Dal poděkování: 4579 poděkování
Dostal poděkování: 4386 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se stát jednoduše členem?

Příspěvek od Milan.Dadourek »

Cutka007 píše: 11 led 2020, 11:48 ... momentálně to totiž pri návštěvě různých Pirátských stránek a fór vypada jako "Vstup pouze pro intelektuály"ˇ...
Jo, taky si myslím, že to tak vypadá. Mělo by se nad tím přemýšlet.
K tomu členství - v každém kraji by měl být "koordinátor" - člověk placený za to, že ti se vším pomůže a vysvětlí ti to. Zkoušel jsi tuhle cestu? Funguje? Nebo se to blbě hledá? (Vlastně nevím, jestli zájemce dostane nějak jednoduše kontakt na koordinátora.) Díky za info.

Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo. Vlasta Burian -- Profil -- Neužívám FB

Uživatelský avatar
Simona.Mikusova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 295
Registrován: 29 dub 2017, 10:38
Dal poděkování: 1069 poděkování
Dostal poděkování: 439 poděkování

Re: Jak se stát jednoduše členem?

Příspěvek od Simona.Mikusova »

Ahoj, naprosto bez obav. Telefonicky se ozvi Mírovi https://plzen.pirati.cz/kontakt/ :) všechno vysvětlí a třeba se i zapojíš, pirátění je fajn hobby:) a dokonce s viditelným výsledkem.. jinak chodí ti newsletter mailem?
Cutka007
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 10
Registrován: 07 led 2020, 20:30
Profese: OSVČ
Bydliště: Vejprnice
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Jak se stát jednoduše členem?

Příspěvek od Cutka007 »

jo, v pohodě ja uz jsem v kontaktu s Jirkou Pekem.. nešlo ani tak o mě, jako spíš o můj pohled na to jak se zapojit.... ale i tak dík
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: Jak se stát jednoduše členem?

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Telefonická komunikace je už jen záplata na systémové chyby. Je dobře, že existuje a že funguje, ale bavme se hlavně o tom systému. To reálné vplynutí do strany, nemyslím teď rovnou členství, ale poznání, zapojení, vedení atd., je stále velmi nedokonalé a přitom by to nemuselo být tak složité zásadně zlepšit (centralizované manuály/průvodci, jasné informace od krajských koordinátorů, systém podpory). Diskuse už proběhly, ale změnu jsem nezaznamenal. Kdo z nového RP si to vezme pod křídla? @Vojta.Pikal? Ty už jsi v tomto něco podnikal. Rád se zapojím.

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Cutka007
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 10
Registrován: 07 led 2020, 20:30
Profese: OSVČ
Bydliště: Vejprnice
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Jak se stát jednoduše členem?

Příspěvek od Cutka007 »

Asi tak, na CF to zaznělo xkrát, ze se musí zamerit na větší okruh potencionálních voličů (příznivců) a to jak osobnim kontaktem všech v MS tak i právě dle mého nazoru zjednodušením toho přijímacího kolečka v sekci nalodění... aby i treba moje máma ktera dokaze zapnout PC, kouknout na mail a na bazary, aby mohla jednoduše nakouknout pod pokličku... doteď ma starší generace Piráti za blazny a požívače lehkych drog... bohužel... ale stačilo ji ukazat par věcí ze stranek a konkrétně moje máma pochopila o co asi jde... nemohu hned takhle od startu jenom hanit a jen kvákat co by se mělo dělat.. jen je to můj první dojem... takže teď mi čeká par osobnich návštěv Pirátů u nas v Plzni a Vejprnicích abych se taky vůbec představil a zaplul do těch pirátských vod...
Odpovědět

Zpět na „Veřejná Poradna“