Tomáš Černík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Tomas.Cernik
Příspěvky: 6
Registrován: 28 říj 2017, 16:17
Profese: student
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Tomáš Černík

Příspěvek od Tomas.Cernik »

Ahoj, jsem Tomáš Černík, student politologie a zájemce o členství již od roku 2017. Studuji v Olomouci, žiju však v Děčíně a jsem severočech stejně jako Pirát, tělem i duší. Za stranu jsem v roce 2018 kandidoval do městského zastupitelstva v Děčíně a byl aktivní v kampani. Stále se mi však nedařilo projít procesem "grilování" což se mi povedlo až na posledním KS. Dále se věnuji činnost9 v neziskových organizacích zaměřujících se na studenty a jejich rétorické, logické a argumentační dovednosti. Aby bylo všem požadavkům učiněno za dost, žádám tímto o členství i zde na fóru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Cernik za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Tomáš Černík

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Děkuji Tome, za příspěvek.

Jen první dotaz, já to vím, ale aby to zde bylo uvedeno - žádáš o členství v MS Děčín?

A teď otázky podle pravidel. Prosím o odpovědi a předem děkuji.
https://wiki.pirati.cz/rules/krajske/ul ... mani-clenu

1) Četl(a) jsi stanovy?
2) Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
3) Máš v úmyslu se u Pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?
4) Je nějaký krajský expertní tým, do kterého by ses mohl(a) a chtěl(a) zapojit?
5) S čím nám můžeš pomoci?
6) Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
7) Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
8) Co nejvíc pálí Českou republiku?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Navrkal, Tomas.Cernik

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Tomas.Cernik
Příspěvky: 6
Registrován: 28 říj 2017, 16:17
Profese: student
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Tomáš Černík

Příspěvek od Tomas.Cernik »

Ano MS Děčín,

1) ano četl
2) Jsem založením liberál, žádná strana v ČR není z mého pohledu dost liberální v otázkách jako manželství pro všechny, migrace, svoboda internetu, sociální témata ap.
V roce 2017, za kapku jiné situace jsem uvažoval o TOP09, dnes by to byl nejspíš STAN, ale u obou mi vadí důraz na konzervativní hodnoty a velmi slabý program pro budoucnost.
3) ano, mám
4) cestovní ruch nebo doprava
5) jako politolog s kampaněmi, politickým chováním, analýzami apod. soukromě se velmi zajímám o dopravu
6) Autorský zákon by se měl zliberalizovat, OSA se chová spíš jako mafián žadající o výpalné než jako ochraný svaz a Intergam je největší hloupost, poplatky za hudbu v restauracích a posilovnách mi přijdou vysloveně přestřelené
7) Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého.
8) Skandály kolem premiéra Babiše, xenofobie a přežívající zemědělství ve stylu JZD

Takhle stačí, nebo víc rozvést?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Cernik za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Tomáš Černík

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Vzhledem k tomu, že je i zápis z tvého grilování, to považuju za dostatečné. Případně bych napsal. Teď doručím přihlášku k PKS. A pak dám vědět MS Děčín, že už to je jen na nich. Krásný den :-).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Navrkal, Tomas.Cernik

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“