přehodnocení názvu pirátského centra v Pardubicích

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Ivana.Bohmova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 133
Registrován: 20 bře 2018, 20:28
Profese: Pedagog
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování

Re: přehodnocení názvu pirátského centra v Pardubicích

Příspěvek od Ivana.Bohmova »

Mě se PardubPiCe líbí, jsem pro zachování. V textu je to super (využití pro média, v článcích, zapamatovatelné pro veřejnost). Face to face použiju taky raději "pirátské centrum", ale vůbec mi to neva, navíc si myslím, že je to hodně o zvyku a časem se název vžije, ať je jakýkoli.
Pokud by převážil názor pro změnu, tak se přikláním k Mikulášově variantě, a to spíš Pardubické pirátské centrum.
Andrea.Linhartova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 374
Registrován: 08 bře 2018, 09:11
Profese: metodik EU
Bydliště: Chrast, Reinitzova 92
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 403 poděkování

Re: přehodnocení názvu pirátského centra v Pardubicích

Příspěvek od Andrea.Linhartova »

Napíšu tady totéž, co jsem již sdělila dříve. Pro ParduPiCe jsem nehlasovala, moc se mi to nezamlouvalo, ale získalo většinu hlasů, takže respektuji. Názor jsem nezměnila přes pusu mi to moc nejde, ale to je vedlejší. Jak psal Ondra budu prostě v centru. Je fakt, že i postřeh dcery má něco do sebe. Když mi nakukovala přes rameno, tak mi řekla, že je smutný, že neumíme napsat ani správně Pardubice. Po vysvětlení, co to je a proč to je, byl závěr : "Vypadá to jako chyba, určtě změňte" :)
Líbí se mi, co navrhl Mikuláš.
Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. — Mahátma Gándhí
Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1398
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: přehodnocení názvu pirátského centra v Pardubicích

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Musím dát Andree za pravdu. Potom, co jsi to poprvé zmínila jsem to ukázal taky nezávisle lidem, kteří neví o co jde a řekli mi to samé skoro všichni. Zvláště v grafice s velkými písmeny (PARDUPICE) to působí jako chyba.

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3463
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2628 poděkování
Dostal poděkování: 5068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: přehodnocení názvu pirátského centra v Pardubicích

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

budu pouzivat "PiCe". nejsme v praze, takze zadna kolize nezvu nehrozi

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Uživatelský avatar
Dominik.Becka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 618
Registrován: 19 bře 2018, 17:04
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: přehodnocení názvu pirátského centra v Pardubicích

Příspěvek od Dominik.Becka »

Resumé, které jsem si z provozních důvodů dovolil částečně rozseknout sám na základě diskuzí zde i jinde. Primárním je dlouhý název po vzoru Plzeňského kraje Pardubické pirátské centrum se zkráceným názvem ParduPiCe, který je v grafikách vždy proveden jako v písmu Roboto (nikoliv Bebas Neue) takto: ParduPiCe tedy s malými a velkými písmeny a vytučněním části PiCe, viz například polepy oken:
Obrázek
Oficiálně tedy prosím používejme následující varianty názvu. (Neoficiálně je to jedno, osobně taky chodím do PiCe, případně to samé s háčkem :D .):
  • Pardubické pirátské centrum
  • ParduPiCe
  • ParduPiCe – Pardubické pirátské centrum
Pod tímto názvem jsme s Filipem Vařechou zapsali centrum i do Google a Seznam Map a Filip vytvořil landing page na krajském webu: https://pardubicky.pirati.cz/pardubicke ... pardupice/:
Obrázek

zastupitel Pardubic a Pardubic I. předseda Pirátů Pardubicko. pardubecka.cz.

Odpovědět

Zpět na „Pardubický kraj“