Petr Daubner - ukončení členství v MS Praha 9, přestup pod KS Praha

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 9

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.Daubner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 306
Registrován: 03 lis 2017, 22:08
Profese: učitel
Bydliště: Praha 9 - Vysočany
Dal poděkování: 993 poděkování
Dostal poděkování: 960 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Petr Daubner - ukončení členství v MS Praha 9, přestup pod KS Praha

Příspěvek od Petr.Daubner »

Vážené kolegyně, vážení kolegové!
Tímto oznamuji, že ke dni 1.9.2019 vystupuji z Místního sdružení Piráti Praha 9. V současné době nehodlám vstupovat do jiného místního sdružení Pirátů a chci být zařazen přímo pod KS Praha.
Bohužel se neumím ztotožnit se směrem, kterým se MS Praha 9 poslední dobou ubírá. Současně respektuji, že se svým postojem jsem v menšině, a tudíž nemá pro nikoho z nás smysl, abych v MS Praha 9 nadále pokračoval. Přeji Vám všem, ať se Pirátům na Praze 9 daří a určitě se budu i nadále zajímat o to, co děláte.

Petr Daubner, zakládající člen a donedávna i místopředseda MS Praha 9
Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení členství v MS Praha 9, přestup pod KS Praha

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj Peťo,
je mi líto, že to čtu až teď. :( Ráda bych si s tebou dnes o tom promluvila a snad i rozmluvila. Pokud bys měl zájem, ráda se ještě sejdu a alespoň tě případně vyslechnu. Jsi jedním ze zakládajících lidí a především férový člověk, který nedělá podrazy a jedná na rovinu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Annette.Heidlova za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Vislous, Ondrej.Kalis, Petr.Daubner
Uživatelský avatar
Ondrej.Kalis
Člen KS Praha
Příspěvky: 1690
Registrován: 26 říj 2017, 09:26
Profese: dopravní inženýr
Bydliště: Praha 9
Dal poděkování: 3142 poděkování
Dostal poděkování: 1913 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení členství v MS Praha 9, přestup pod KS Praha

Příspěvek od Ondrej.Kalis »

Ahoj, Petře,
plně souhlasím s Anetou. Je škoda, že od nás odcházíš, protože pro mě jsi byl od začátku zásadní osobností MS Praha 9 a pochybuji, že bych nebýt tebe kandidoval na volitelném místě, což jsem nakonec udělal i proto, že jsem týmu, který MS Praha 9 založil, velmi věřil. O to víc mě mrzí, že z původního PMS zůstala pouze předsedkyně, podle mě se mělo tedy změnit buď úplně, nebo měl aspoň někdo z vás kandidovat. Ale nemám morální právo vám to jakkoliv vyčítat, když sám jsem o kandidatuře do PMS ani neuvažoval.

Také se mi nelíbily některé kroky, ke kterým ze strany určitých členů vedení v minulosti došlo, a mám zásadní výhrady k fungování MS. Jenže jsme v tomto v menšině a jako méně aktivní člen v rámci MS nemám coby jedinec moc nárok remcat.

Tím spíš mě mrzí, že odcházíš, neboť teď budou členové s kritickým pohledem na fungování našeho MS, obzvláště ti, kteří se nebojí svůj názor říct veřejně i osobně do očí, v ještě výraznější menšině. I když, nebo právě proto, že jsme se neshodli vždy na všem, tě vnímám jako čestného a upřímného člověka, a takových lidí si vážím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kalis za příspěvky (celkem 2):
Annette.Heidlova, Petr.Daubner

Vedoucí KET doprava Středočeský kraj. Místopředseda KET doprava Praha.

Uživatelský avatar
Kornelia.Gottmannova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 419
Registrován: 20 lis 2017, 10:26
Profese: manažerka podpory prodeje
Bydliště: Praha 9
Dal poděkování: 1604 poděkování
Dostal poděkování: 966 poděkování

Re: Petr Daubner - ukončení členství v MS Praha 9, přestup pod KS Praha

Příspěvek od Kornelia.Gottmannova »

Ahoj Petře!

Tvé rozhodnutí mě mrzí - vím, že jsem nebyla sama, kdo s tvojí spoluprací v rámci našeho MS počítal. Mrzí mě to i kvůli tomu, že si myslím, že jako zvolený zastupitel by si měl mít užší kontakt s svým místním sdružením, které se zastupitelským klubem úzce spolupracuje. Nicméně respektuji tvé rozhodnutí - to, že máme na řízení MS jiný názor, není žádné tajemství. Chtěla bych ti poděkovat za dosavadní spolupráci - společně jsme MS zakládali, prošli si několika kampaněmi a strávili spoustu času diskusemi. Věřím, že to bylo ke prospěchu obou stran. Přeji ti v tvé další působnosti u Pirátů hodně štěstí - věřím, že Piráti jsou natolik pestrou a otevřenou společností, že určitě najdeš jiný tým, kde budeš moci uplatnit své kvality. Věřím také, že se neloučíme úplně, protože se budeme setkávat jako zvolení pirátští zastupitelé v zastupitelstvu MČ Praha 9.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kornelia.Gottmannova za příspěvek:
Ondrej.Kalis
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 9“