Barbora Turek Lahová

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Jihomoravsky kraj, PMS Slovacko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Barbora.Turek.Lahova
Člen KS Jihomoravský kraj
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Barbora Turek Lahová

Příspěvek od Barbora.Turek.Lahova »

Vážené Pirátky, Piráti,
srdečně Vás všechny zdravím! S některými z Vás jsem se potkala na schůzi MS Slovácko 25. června v Břeclavi a s některými se známe již z dřívějška. V roce 2018 jsem kandidovala pod společnou vlajkou Svobodných a Pirátů v komunálních volbách v Hodoníně na 4. místě.

https://volby.cz/pls/kv2018/kv111111?xj ... 0&xvyber=0

Podílela jsem se na volební kampani – zejména tvorbou předvolebních novin, psaním tiskových zpráv, které vyšly v místních periodikách – jsem totiž vystudovaná novinářka.

https://svobodni-cms.s3.amazonaws.com/s ... sk__1_.pdf

Po vysoké škole jsem pracovala jako tisková mluvčí hodonínské radnice a zároveň jako jediná redaktorka místního obecního zpravodaje. Na tomto místě jsem zažila leccos, včetně dvou pučů, a hlavně se mnohé naučila o komunální politice a o tom, jak moc jsou pro politiku důležitá média a jak je nezbytné je udržovat nezávislá, hlavně ta veřejnoprávní. V současné době jsem členem redakční rady hodonínského radničního zpravodaje, sociální komise a finančního výboru.
Piráti ctí otevřenou veřejnou správu, a to nejen tak, že toto heslo opakují před volbami. Nebát se kritiky veřejnosti a postavit se za svá rozhodnutí nebo názor, bývá pro mnohé dost často velký problém, proto si vážím všech, kdo se nebojí.
Pokud se rozhodnete mou maličkostí posílit své řady, budu velice ráda.

Barbora Turek Lahová

https://www.facebook.com/svobodni.hodon ... 781361902/
(Peťa Baláž 0:42, já 0:57)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Turek.Lahova za příspěvky (celkem 3):
Maria.Vasickova, Zbynek.Janoska, Michal.Svagerka

Maria.Vasickova
Profese: terapeut energetické psychologie
Dal poděkování: 1767 poděkování
Dostal poděkování: 1576 poděkování

Re: Barbora Turek Lahová

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Budeš jistě vhodnou posilou pro Slovácko. Těším se na spolupráci
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvek:
Barbora.Turek.Lahova

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés

Barbora.Turek.Lahova
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Re: Barbora Turek Lahová

Příspěvek od Barbora.Turek.Lahova »

Děkuji mockrát. Také se těším :)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“