Ágnes Němečková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Agnes.Nemeckova
Člen KS Praha
Příspěvky: 149
Registrován: 22 úno 2019, 09:55
Profese: Poradce pro rodiče, manažer v NNO
Bydliště: Praha 17
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 192 poděkování

Ágnes Němečková

Příspěvek od Agnes.Nemeckova »

Ahoj všem, tak i já se konečně dokopala něco o sobě napsat... Je mi (bez pár dní) 30, bydlím v Soběslavi a mám dvě dcery, jednu mini a druhou na domácím vzdělávání. Jsem sociální pracovnice, prošla jsem neziskovým sektorem křížem krážem od práce s všemi možnými cílovými skupinami (primárně mě, to ale táhne k sanaci rodiny a k poradenství), po fundraising, mediální zastupování neziskovek, koordinování větších akcí (festivaly, konference, humanitární pomoc na povodních atd, to mě baví fakt hodně). Jsem extrovert, baví mě práce s lidmi, moderování, lektorování a vymyšlení různých blbostí, které obvykle nějakým způsobem (smysluplně) nabourávají zaběhnutý systém, vydržím pracovat pod velkým tlakem, což se při organizování akcí dost hodí. Duší pankáč a provokatér, ale taky dříč když je potřeba. Obecně mám problém s umělými autoritami.
Momentálně jsem na aktivní rodičovské "dovolené"(tohle označení fakt vymyslel chlap 😄😄😄). Pracuji jako dobrovolník na pozici poradce pro rodiče a manažera pro rozvoj v organizaci, která nabízí nonstop podporu rodičům v konfliktu se zdravotníky a podporu pacientům jejichž práva byla porušena..
Do politiky jsem se nikdy nehrnula, ale spolupráce s olinkou Richterovou mě přivedla na myšlenku, že by to u vás mohlo mít smysl. Ráda bych se zapojila do práce v oblasti sociálních služeb a zdravotnictví. Nabízím pomoc i při organizování akcí a pod
Tak asi tak o mě, hezky den všem...

Ps: Jo a Miloš říkal, že mám napsat jeslí umím uvařit králíka... Tak Miloši.. umím 😄😉
PPS: prosím mejte sennou slitovani, technologie nejsou úplně moje hobby, jak mnozí poznali na mumble 😁😁😁😁
Tito uživatelé poděkovali autorovi Agnes.Nemeckova za příspěvky (celkem 2):
Josef.Spak, Klara.Bidarova

Ágnes Němečková
MS Praha 6
Členka RT sociál a RT zdravotnictví, týmu SPOD

„Kdo jde pořád rovně, daleko nedojde.“ — Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ

Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 350
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 254 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Ágnes Němečková

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Ahoj Ágnes,
děkuji za tvé představení se a pokud Ti to vyjde, přijeď se 30.6. ukázat na krajskou schůzi do Jindřichova Hradce a představit se osobně těm, kteří Tě ještě neznají :)

P.S. Mumble jsi zvládla skvěle! Věř mi! :-D
a ještě.. na pirbalíček myslím, zkoordinuji předání co nejdříve :)
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“