Lucie Vadkerti

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lucie.Vadkerti
Člen KS Praha
Příspěvky: 69
Registrován: 09 lis 2017, 10:55
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování

Lucie Vadkerti

Příspěvek od Lucie.Vadkerti »

Ahoj pražští Piráti!

Po dlouhých letech marného soužení a toužení a po měsících nejistot a nervů se mi konečně podařilo přesunout do Prahy. Tímto bych Vás tedy ráda požádala, abyste mě přijali mezi sebe také na úrovni Pirátské.

Jsem (su) sice z Brna, ale ráda bych tu zakořenila. :) Píšu to rovnou, neboť by to hned vzápětí stejně vyšlo najevo. Je totiž třeba zmínit, že jsem aktuálně členem MS Brno a tedy i KS JMK. (Aby bylo jasno, že zas až tak nová u Pirátů nejsem. :D )

Pirátkou jsem od května loňského roku, ale poznávat a pomaličku se zapojovat jsem začala už na podzim 2017. Letos jsem kandidovala a kampaňovala hlavně za Královo Pole, v němž jsem prožila většinu života. Mezitím jsem už ovšem začala poměrně často jezdit do Prahy a tak jsem tu zvládla absolvovat několik školení a workshopů a učastnit se například obou akcí Zachraňmě internet.

Vzhledem k tomu, že se jedná o přestup mezi KS, nevím, jak moc se tu mám vypisovat. Tím bych teda skončila a kdyby něco, ptejte se. :)

A kdyby to někoho hooodně zajímalo, tak níž je link na mé prapůvodní představení.

viewtopic.php?f=901&t=41102

Těším se na palubu. Ahoy!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Vadkerti za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.Profant, Simona.Mikusova, Dalibor.Zahora, V__
Uživatelský avatar
Simona.Mikusova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 295
Registrován: 29 dub 2017, 10:38
Dal poděkování: 1070 poděkování
Dostal poděkování: 439 poděkování

Re: Lucie Vadkerti

Příspěvek od Simona.Mikusova »

Ahoj Lucie, děkujeme za představení se Pražákům a těšíme se na nejbližší akci:) Zdraví Simona KoDo
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Mikusova za příspěvky (celkem 2):
Lucie.Vadkerti, V__
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“