Třebíč - komise a výbory

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Třebíčsko

Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Třebíč - komise a výbory

Příspěvek od Roman.Pasek »

Ahoj,

zakládám tohle vlákno pro případnou rozpravu k nominacím do komisí a výborů Třebíče.

MAJETKOVÁ KOMISE- Roman Pašek, Jan Břížďala
KOMISE PREVENCE KRIMINALITY A DROGOVÉ PROBLEMATIKY - Michaela Adamovičová, Marie Vaverková
SOCIÁLNÍ KOMISE - Jiří Beranovský, Svatava Matušková
KOMISE ZDRAVÉHO MĚSTA A MA21 - Marcel Dzurňák, Petr Fabík
KOMISE PRO CESTOVNÍ RUCH - Miroslav Teplý, Svatava Matušková
KULTURNÍ KOMISE - Martin Tomek, Martin Pašek
KOMISE PRO ZÁJMOVÉ AKTIVITY - Vít Šesták, Jiří Beranovský
SPORTOVNÍ KOMISE - Stanislav Neuman, Zdeněk Jakšík
KOMISE PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ - Milan Kejda, Lukáš Petr
KOMISE PRO ROZVOJ MĚSTA - Jan Břížďala, Karel Vaverka
DOPRAVNÍ KOMISE - Petr Fabík, Karel Vaverka

KONTROLNÍ VÝBOR - Roman Pašek
FINANČNÍ VÝBOR - Zdeněk Skoumal
VÝBOR PRO REVITALIZACI CENTRA - Petr Fabík
VÝBOR PRO TRASU OBCHVATU - Karel Vaverka

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

anonym92403
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 29
Registrován: 16 dub 2018, 19:28
Profese: stavební technik OSVČ
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Re: Třebíč - komise a výbory

Příspěvek od anonym92403 »

Ahoj,
ještě jsem se s odstupem díval na návrh složení komisí a měl bych připomínky - směrem k výsledkům TOPKY bych místo Karla Vaverky na rozvoj města dal Petra Fabíka, u majetkové komise bych zvážil vhodnost návrhu Honzy Břížďaly, směrem k jeho spolupráci s AGRO 2000, aby to někdo nevytáhl, jako střet zájmu.Mám pocit, že to hlavně bylo projednáno dost na rychlo, s malým počtem lidí.
Ivan.Muzik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 150
Registrován: 28 říj 2017, 19:37
Profese: ekonom
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 159 poděkování
Dostal poděkování: 258 poděkování

Re: Třebíč - komise a výbory

Příspěvek od Ivan.Muzik »

Promiň, Jirko, souhlasím s Tebou, že TOPkaři nemají nárok nárokovat, neboť my jsme je vytáhli z politické márnice na světlo světa, ale u Karla bych udělal výjimku, byl jsem s ním v komisi už v devadesátkách a byla to velmi plodná spolupráce, bylo by škoda nechat jeho potenciál nevyužit. A Petrovi sedí revitalizace centra, to je velmi zodpovědná a důležitá role.
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Třebíč - komise a výbory

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Jiri.Beranovsky píše: 19 lis 2018, 21:21 Ahoj,
ještě jsem se s odstupem díval na návrh složení komisí a měl bych připomínky - směrem k výsledkům TOPKY bych místo Karla Vaverky na rozvoj města dal Petra Fabíka, u majetkové komise bych zvážil vhodnost návrhu Honzy Břížďaly, směrem k jeho spolupráci s AGRO 2000, aby to někdo nevytáhl, jako střet zájmu.Mám pocit, že to hlavně bylo projednáno dost na rychlo, s malým počtem lidí.
Ahoj,
pokud je to střet zájmu, je to střet zájmu, nejde o to, zda to někdo někam na někoho bude vytahovat. Jde tedy o střet nebo ne? Toto dle mne může odpovědně říci ten, jehož se to týká. Prosím o vyjádření.

Prosím, abyste zvážili své vyjadřování zde na veřejném fóru, děkuji.
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 896
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 783 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Třebíč - komise a výbory

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Jiri.Beranovsky píše: 19 lis 2018, 21:21 Ahoj,
ještě jsem se s odstupem díval na návrh složení komisí a měl bych připomínky - směrem k výsledkům TOPKY bych místo Karla Vaverky na rozvoj města dal Petra Fabíka, u majetkové komise bych zvážil vhodnost návrhu Honzy Břížďaly, směrem k jeho spolupráci s AGRO 2000, aby to někdo nevytáhl, jako střet zájmu.Mám pocit, že to hlavně bylo projednáno dost na rychlo, s malým počtem lidí.
Ahoj,
směrem k nominaci Karla Vaverky souhlasím s tím, co napsal Ivan. Myslím si, že zrovna Karel patří mezi kompetentní odborníky v oboru. Navíc původní dohoda byla taková, že Piráti obsadí každou komisi jedním člověkem a stejně tak TOP 09 (koaliční smlouva). Až když do některých komisí nenavrhli nikoho, doplnili jsme to lidmi od nás. Tady byl zájem ze strany TOP 09 o nominaci Karla Vaverky. Jinak co se týká mé spolupráce s AGRO 2000, tak (jak jsem již uváděl) pracuji na HPP jako statutární zástupce ředitelky a učitel M-Ch na Agro škole (Soukromá střední škola zemědělská s.r.o.). Tato škola byla založena díky podpoře společnosti AGRO 2000, která její provoz financuje. Agro škola nemá žádnou vlastní zemědělskou činnost a nachází se v obci Pozďatín, tedy nemá žádné majetkoprávní ani jiné vztahy s městem Třebíčí. Osobně jsem čistě zaměstnancem školy a nemám přímý pracovní poměr u společnosti AGRO 2000 a koupě, nájmy či prodeje zemědělských pozemků se mě vůbec netýkají. Každopádně, rozhodně bych na majetkové komisi i ohlašoval svůj potenciální střet zájmů a u hlasování spojených se skupinou AGRO 2000 bych se zdržoval, abych předešel případným pochybnostem.
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Třebíčsko“