Zápisy ze schůzí pirátů v Liberci

Moderátoři: PKS Liberecky kraj, Predsedajici

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Jana.Schlegelova
Příspěvky: 529
Registrován: 17 led 2018, 10:17
Profese: OSVČ, spolumajitelka sijemehrave.cz
Bydliště: Liberec
Dal poděkování: 597 poděkování
Dostal poděkování: 539 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zápisy ze schůzí pirátů v Liberci

Příspěvek od Jana.Schlegelova »

Časem to zkultivuji, či se naučím používat nějaký google doc.. zatím takhle.

27. března jsme se sešli v prostředí malého sálu Barrandoff v kině Varšava. Nosným tématem bylo, co provedeme s Libercem.
Převládala myšlenka, že stavět pirátskou kandidátku s absolutně minimální členskou základnou a žádnými lidmi, kteří jsou v současné situaci ochotni potencionálně obrátit svůj život naruby, nemá smysl, stejně tak bychom v žádném koaličním projektu nehráli rovného partnera. Prošlapeme si to trpělivě po svém.
Nejbližší akcí je Ukliďme Česko, 8. dubna. Diskutoval se plán na úklid lesíka mezi novou silnicí na Jablonec a Lukášovskou u spojnice za Kunraticema. Ivan Dumek navrhoval nějaká místa v centru. Ondra Kolek slíbil Liberec podpořit svou účastí, v závěru večera bylo domluveno, že Ivan Dumek kontaktuje Ondru Kolka a rozseknou to. Schlegelová se z akce vymlouvá, páč toho času je v Krkonoších.
Další příležitost zapojit se se nabízí v pátek 13. dubna, kdy se v Kultivaru pořádá akce pro veřejnost s Tomášem Martínkem a Ivanem Bartošem. Byla nadnesena možnost ten den odpoledne zvát lidi ve mestě s letáčky a komunikovat. Doladíme na facebooku.
Další úkol vyplynul z programu zítřejšího zastupitelstva, jehož celkovou přípravu jsem tentokrát absolutně nezvládla přežvýkat (tímto se omlouvám). Nicméně na odkup se nám vrací buňky na autobusovém nádraží. Reflexe “pochybných” znaleckých posudků nepřišla. Protože zastupitele jsme již jednou na podivnosti upozornili, uvidíme, co se bude ve čtvrtek dít. Pokud to však projde v podobě, v jaké to je, pokusíme se to ještě nějak “zpopularizovat”. K tomu se hlásili aktivně Pavel Kopřiva, Jana Schlegelová a Ivan Dumek. Doladíme na facebooku ve skupině Liberečtí piráti (v návaznosti na to, co se ve čtvrtek stane).
Hlavním aktuálním cílem Pirátů v Liberci by mělo být hledání Pirátů v Liberci. 😊 Chceme na to jít pravdive a neslibovat něco, co nemůžeme splnit.
Shodli jsme se, že scházet se na stejné bázi budeme častěji.

Zápis není kompletní, byl stvořen expost s důrazem na aktuální úkoly. Doladím.
”My, co jsme vypluli, nemůžem zpátky - tak jako do láhví šampusu zátky." (M. Horáček)
Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“