[Přijat] Petr Vlasák

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.Vlasak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 130
Registrován: 28 úno 2018, 18:04
Profese: Místostarosta Břeclavi
Bydliště: Břeclav
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 179 poděkování

[Přijat] Petr Vlasák

Příspěvek od Petr.Vlasak »

Dobrý den, Piráti.
Rád bych se přidal k vaší straně v rámci komunální politiky v Břeclavi. Dlouho jsem přemýšlel nad zapojením se do místního dění i v rámci politiky a po letech mi nyní jako jediné čisté řešení vyznívá přidat se k vám. Nejen kvůli programu, ale zejména kvůli důvěryhodnosti, kterou na mě počínání vašich členů působí.
Po letech studia a aktivit v Olomouci jsem se vrátil do rodného města, kde chci i nadále žít s rodinou a přáteli. Několik let jsem psal do místních novin, několik let v Břeclavi a okolí pořádám kulturní akce a nyní učím v nedaleké obci a starám se tam o školní ruch. V Břeclavi jsem ale spojený hlavně s tím, že dělám koncerty, festivaly, divadla pro děti, blešáky nebo slavnosti rajčat, v místě školy zase literární procházky městem... je toho za pár let víc, kde člověk nasbírá zkušenosti a poučí se z chyb, aby to bylo příště ještě lepší. Základ je, že to baví a dává smysl. A u Pirátů je mi toto právě sympatické taky - jít si za smyslem věci, nesledovat stále jen osobní prospěch a nemít za sebou rozporuplnou minulost.
Aktivního člověka na menším městě tzv. lanaří strany napříč politickým spektrem, ale já jsem vždy zvažoval, jestli mi spíš možnosti něco vytvářet ona aktivní politická účast nezablokuje. S nadějí v Piráty to ale rád risknu a pokusím se uskutečnit další nápady, které by mohly městu pomoci. Žádám tedy o členství, abychom spolu s dalšími podobně naladěnými lidmi dali dohromady sestavu pro podzimní volby.
Děkuji,
Petr Vlasák
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vlasak za příspěvky (celkem 6):
Pavel.Nevrkla, Jiri.Ulip, Petr.Springinsfeld, Jan.Mucka, Maria.Vasickova, V__
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Jan.Mucka »

Ahoj Pavle,
těší nás tvůj zájem a budeme rádi, když se zastavíš na nějakou Krajskou schůzi nebo informační schůzi pro uchazeče o členství. Podívat se samozřejmě můžeš i na schůzi některého z místních sdružení, Břeclav spadá pod MS Slovácko, ale určitě tě rádi uvidíme i na MS Brno nebo třeba MS Znojemsko. Posílám ještě odkaz na obecné stanovy Pirátů, což je takové minimum, ve kterém by se uchazeči o členství měli orientovat https://www.pirati.cz/o-nas/stanovy.html.
Ještě bych se tě rád zeptal, které věci a proč považuješ v Břeclavi za hodné ke zlepšení? :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Mucka za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Pavel.Nevrkla
Místní předsednictvo
Příspěvky: 476
Registrován: 11 srp 2017, 15:25
Profese: advokát
Dal poděkování: 405 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Pavel.Nevrkla »

Taky mě těší tvůj zájem a líbí se mi tvoje činorodost.
K Honzovi Múčkovi doplním, že MS Znojesmko bude mít schůzi 11.3.2018 v 18.00 v hospůdce Brixen, Znojmo. Budou se řešit primárky do komunálu ve Znojmě. MS Brno má schůzi 6.3.2018 v 18.30 v PSB, taky budou řešit primárky. Ve Znojmě bychom si určitě udělali čas na nějakou diskuzi.
Co se týče komunálek v Břeclavi, tak ty má na starost MS Slovácko, za PKS se toho ujal Ivo Vašíček.
Co se týče přijímání členů, tak nemohu mluvit za celé PKS, ale současná politika je taková, že se řídíme přijatými zásadami zajemci-o-clenstvi-jihomoravsky-kraj-f4 ... 38227.html
Pro místní sdružení mají tyto zásady doporučující charakter, ale mohou si rozhodovat po svém, tj. po důkladném zvážení tě přijmout i dříve. Předpokládám, že jsi s Ivem Vašíčem v kontaktu a zvaž, jestli nechceš vstoupit do MS Slovácko, jakožto místě příslušného sdružení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Nevrkla za příspěvky (celkem 3):
Petr.Springinsfeld, Lukas.Dubec, V__
mail: pavel.nevrkla@gmail.com
tel. 724 905 975
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Petře, pokud máš zájem stát se členem MS Slovácko stačí napsat sem . Těšíme se na spolupráci ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvek:
V__

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Petr.Vlasak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 130
Registrován: 28 úno 2018, 18:04
Profese: Místostarosta Břeclavi
Bydliště: Břeclav
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 179 poděkování

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Petr.Vlasak »

Jan.Mucka píše: 01 bře 2018, 14:29 Ahoj Pavle,
těší nás tvůj zájem a budeme rádi, když se zastavíš na nějakou Krajskou schůzi nebo informační schůzi pro uchazeče o členství. Podívat se samozřejmě můžeš i na schůzi některého z místních sdružení, Břeclav spadá pod MS Slovácko, ale určitě tě rádi uvidíme i na MS Brno nebo třeba MS Znojemsko. Posílám ještě odkaz na obecné stanovy Pirátů, což je takové minimum, ve kterém by se uchazeči o členství měli orientovat https://www.pirati.cz/o-nas/stanovy.html.
Ještě bych se tě rád zeptal, které věci a proč považuješ v Břeclavi za hodné ke zlepšení? :)
Dobrý den!
Díky za pozvání i vaši vstřícnost, rád se některého setkání zúčastním.
Jinak co se týká problémů Břeclavi, je jich více. Obyvatele nejvíce pálí doprava, ale já osobně vidím další věci k řešení v nedostatečně nápadité propagaci města a jeho služeb směrem k turistům, kterých je v sezóně v LVA nejvíce v republice, v neřešených lokalitách a historických objektech v centru města (cukrovar, zámek, mlýn atd.), v riskantních plánech zřídit další supermarket v centru města atd. Vadí mi také pasivita dosavadního vedení města, které samo o sobě do médií prohlašuje, že starosta chodí do práce jako každý jiný. Podle mého ale mají mít volení zástupci své vize. Opravit chodníky před volbami nebo nabrat půjčky, aby udělali aspoň něco (kromě chodníků např. semafory nebo pohřební síň), mi v tomto směru nestačí:)
P. Vlasák
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vlasak za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Petr.Vlasak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 130
Registrován: 28 úno 2018, 18:04
Profese: Místostarosta Břeclavi
Bydliště: Břeclav
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 179 poděkování

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Petr.Vlasak »

Maria.Vasickova píše: 01 bře 2018, 23:02 Zdravím Petře, pokud máš zájem stát se členem MS Slovácko stačí napsat sem . Těšíme se na spolupráci ;)
Dobrý den

Právě jsem tak učinil. Děkuji za nasměřování a na spolupráci se budu též těšit!:)

PV
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vlasak za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Petr.Vlasak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 130
Registrován: 28 úno 2018, 18:04
Profese: Místostarosta Břeclavi
Bydliště: Břeclav
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 179 poděkování

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Petr.Vlasak »

Pavel.Nevrkla píše: 01 bře 2018, 15:44 Taky mě těší tvůj zájem a líbí se mi tvoje činorodost.
K Honzovi Múčkovi doplním, že MS Znojesmko bude mít schůzi 11.3.2018 v 18.00 v hospůdce Brixen, Znojmo. Budou se řešit primárky do komunálu ve Znojmě. MS Brno má schůzi 6.3.2018 v 18.30 v PSB, taky budou řešit primárky. Ve Znojmě bychom si určitě udělali čas na nějakou diskuzi.
Co se týče komunálek v Břeclavi, tak ty má na starost MS Slovácko, za PKS se toho ujal Ivo Vašíček.
Co se týče přijímání členů, tak nemohu mluvit za celé PKS, ale současná politika je taková, že se řídíme přijatými zásadami zajemci-o-clenstvi-jihomoravsky-kraj-f4 ... 38227.html
Pro místní sdružení mají tyto zásady doporučující charakter, ale mohou si rozhodovat po svém, tj. po důkladném zvážení tě přijmout i dříve. Předpokládám, že jsi s Ivem Vašíčem v kontaktu a zvaž, jestli nechceš vstoupit do MS Slovácko, jakožto místě příslušného sdružení.
Dobrý den

Děkuji za podpůrná slova. S MS Slovácko už jsem v kontaktu a v Břeclavi k sobě již lanařím další aktivní lidi. Zásady nastudujeme:)

PV
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vlasak za příspěvek:
V__
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“